Jekatěrinburg – Kunlun | 1:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Chabarovsk | 2:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Vladivostok | 2:3 (kon.) |
HC Slovan – Novosibirsk | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Omsk | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Chanty-Mansijsk | 2:3 (kon.) |
Salzburg U18 – Česko | 3:4 (po pr.) |
Tappara – Salzburg | 4:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Wolfsburg | 0:1 (kon.) | | | IFK Helsinky – Brynäs | 2:5 (kon.) |
Cracovia – Mnichov | 1:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Poruba | 3:8 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí | 0:6 (kon.) | | | Kolín – Tábor | 8:0 (kon.) | | | SHK Hodonín – Skalica | 1:4 (kon.) |
Vítkovice – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Havířov | 4:6 (kon.) | | | Kadaň – Drážďany | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Žďár n/S | 6:0 (kon.) |
Vsetín – Opava | 5:4 (kon.) | | | Ústí n/L MDO – Ústí n/L SDO | 0:8 (kon.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Radomír Fukala
Branky a nahrávky:
19. Švyrjov (Platonov, De. Kazionov), 52. Schaus (Šenfeld, Jan Kovář) – 4. Potěchin (Frolov), 13. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin), 31. J. Kolář (Kondratěv, Frolov)
Rozhodčí: Kislov, Lavrentěv – Bersenjov, Judin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Samsonov) – Schaus, J. Birjukov, Pivcakin, Děnisov, S. Těreščenko, Dronov (A), Chabarov – I. Grigorenko, Jan Kovář, Mozjakin (C) – Ellison, Kosov, Šenfeld – Filippi, Osala, Timkin – De. Kazionov, Platonov (A), Kaletnik – Švyrjov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Kiselev) – Aťušov (C), Jordán, J. Kolář (A), Kondratěv, Turbin, Berďukov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Litovčenko – Potěchin, Frolov (A), T. Zohorna – Vj. Ušenin, Klopov, Vl. Ušenin – M. Kvapil, Veličkin, Gubin – Zaseda.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Kiselev) – Aťušov (C), Jordán, J. Kolář (A), Kondratěv, Turbin, Berďukov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Litovčenko – Potěchin, Frolov (A), T. Zohorna – Vj. Ušenin, Klopov, Vl. Ušenin – M. Kvapil, Veličkin, Gubin – Zaseda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kislov, Lavrentěv – Bersenjov, Judin
Diváci:
Jan Kovář (MET) 0+1, 0 střel, čas na ledě 23:32
Tomáš Filippi (MET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:24
Michal Jordán (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:41
Jan Kolář (CHA) 1+0, 1 střela, čas na ledě 22:01
Marek Kvapil (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:41
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:34