Jekatěrinburg – Kunlun 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novosibirsk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Admiral Vladivostok
Pátek 01.09.2017, 16:00 • Traktor Arena • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:17:09)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Hosté v devětačtyřicáté minutě znovu strhli vedení na vlastní stranu po pěkné akci Vadima Krasnoslobodceva, jenž rozvlnil síť za Francouzem. Hosté byli poté lepším týmem, domácí k ničemu nepustili a své těsné vedení uhájili i v závěru třetí třetiny, když hráli domácí powerplay. Admiral tak z ledu Traktoru odveze všechny tři body. Jsou to vůbec první body do tabulky pro hostující tým.

59:44
    Domácí ještě tlačí před hostující brankou, ale vypadá to, že už to nezvládnou. Hosté tak stále drží naději na výhru v dnešním duelu.

59:16
    Viktor Alexandrov se snažil poslat kotouč do opuštěné klece z vlastního pásma, to se ale nepovedlo.

58:47
    Hostující lavička si vyžádala oddechový čas.

58:45
    Francouz je na střídačce a Traktor hraje se šesti bruslaři v poli.

58:17
    U puku jsou hosté a drží ho co nejdále od vlastní branky. Zatím tak domácí celek nepouštějí k powerplay.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Ne, ani nyní se to domácím nepovedlo. Další jejich souhra ve třetině Vladivostoku nevyšla.

57:11
    Další špatná rozehrávka domácích v pásmu Vladivostoku, tu zachytil jeden z obránců v bílém a kotouč okamžitě poslal do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:25
    Hosté velmi dobře pokrývají střední pásmo a jen tak do své třetiny Traktor nepouštějí. Velmi rychle ubíhá čas a domácí by rádi srovnali.

55:45
    Alexandr Gorškov střílel z levého kruhu, Pavel Francouz včas nastavil svoji lapačku a puk do ní následně ukryl. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

55:34
    Nepřesnost rozehrávky v útočném pásmu zmařila obrana hostů a ti tak míří znovu do blízkosti domácí branky. Traktoru v posledních chvílích nejde vůbec nic.

55:19
    Gorškov je na ledě a hosté jsou tedy v plném počtu.

54:54
    Další oslabení Admiralu, který ušetřil další cenné vteřinky ze svého oslabení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 35. Szczechura (Videll), 39. Peňkovskij (Kručinin) – 7. Alexandrov, 30. Sabolič (J. Grigorenko), 49. Krasnoslobodcev (Machanovskij)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Bailen, Kolcov, Borodkin, Isajev, Šinin (C), A. Petrov, Mamajev – Peňkovskij, Polygalov, Videll – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa (A) – Kravcov, Rybakov, Brulé – Šarov, J. Petrov (A), Šolochov.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Treťjak) – Bartulis (C), Blum, Morrisonn, Gavrilenko, Miščenko, Mnacjan, Kurašov, Krikuněnko – Sabolič, Tkačov, J. Grigorenko – Sajustov (A), Alexandrov, Gorškov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Krasnoslobodcev, Machanovskij, K. Voronin.

Rozhodčí: Vasiljev, Beljajev – Majtak, Ponamarenko