Tappara – Salzburg 4:2 (kon.) | Banská Bystrica – Wolfsburg 0:1 (kon.) | IFK Helsinky – Brynäs 2:5 (kon.)
Cracovia – Mnichov 1:2 (kon.)
Comarch Cracovia
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
EHC Red Bull Mnichov
Pátek 01.09.2017, 18:30 • Sztuczne lodowisko im. Adama • Hokejová Liga mistrů • Skupina G

Domácí nakonec nedokázali ani přerušit nějak hru, ani ke hře bez brankáře nakonec nesáhli a prohrávají v dnešním utkání o jednu jedinou branku. (20:40:46)

59:35
    Domácí brankář se hlásí o střídání, ale zatím nedostává pokyn.

58:51
    Mnichov se jen brání a snaží se alespoň puk dostat do středního pásma, prakticky již neútočí.

57:53
    Krakow v přesilové hře snad ani nevystřelil na Birkena a proto stále prohrávají o jednu branku.

57:28

56:51
    ..zatím se však nemohou usadit v útočném pásmu hostů.

56:17
    Asi poslední šance pro domácí jak vyrovnat stav zápasu...

55:28
    Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Jaffray – 2 min., sekání).

55:03
    Boj lépe vyzněl pro domácí, kteří alespoň touš vyváží do středního pásma.

54:49
    Boj o puk za brankou domácích.

53:56
    Krakow se nyní dostal před brankáře Birkena a skoro z toho byla šance. Nicméně obrana Mnichova včas zasáhla.

52:45
    Mnichov v útočné třetině, ale nedokázal si dobře přihrát a domácí se osvobozují.

51:37
    Mnichov má nyní problém dostat puk zpoza vlastní branky.

50:47
    Sledujeme hru nahoru a dolů bez střely na bránu.

50:00
    Nyní následuje komerční přestávka.
    48:26 KAPICA - 1:2

48:26
    Kraków právě vstřelil branku!
    A najednou je tu snížení stavu. Hosté se nečekaně usadili v útočné třetině, dvakrát si přihráli na modré čáře a vyslali jedovatou střelu, která se odrazila a u pravé tyčky puk zachytil DAMIAN KAPICA a ten jej poslal do poloprázdné odkryté klece. Asistence: Peter Novajovský a Krystian Dziubinski.

47:48
    Krakow si zatím nevytvořil ani náznak šance a Mnichov se i ve čtyřech hráčích dobře brání.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 49. Kapica (Novajovský, Dziubinski) – 15. Kastner (Matsumoto, Boyle), 47. Kahun (Abeltshauser, Pinizzotto)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kowalowka) – Dabkowski, Zíb, Sýkora, Da Costa, Kalus – Novajovský, Kruczek, Kapica, Bryniczka, Urbanowicz – Wajda, Rompkowski, Šinágl, Dziubinski, Domogala – Noworyta, Dutka, Paczkowski, Slabon, Drzewiecki.
    EHC Red Bull Mnichov: Aus den Birken (Leggio) – Joslin, Button, Wolf, Hager, Jaffray – Abeltshauser, Kettemer, Pinizzotto, Aucoin, Macek – Lauridsen, Boyle, Mauer, Kahun, Christensen – Eder, Seidenberg, Kastner, Matsumoto, Flaake.

Rozhodčí: K. Nikolic, T. Radzik