Skalica – Sereď 2:1 (kon.)
MFK Skalica
2:1 (1:1)
ŠKF Sereď
sk Pátek 01.09.2017, 16:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga • 6. kolo

90+2
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Ulrich.

81
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Ventúra, prichádza Vesić.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Čtvrtníček, prichádza Jakubek.

77
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Laura, prichádza Mészáros.

69
    Žltú kartu dostáva Djiby Ba (ŠKF Sereď).

65
    Žltú kartu dostáva Pankarićan (ŠKF Sereď).

62
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Bilas, prichádza Richnák.

46
    Skalica dala gól!
    Netrvalo to dlho a Záhoráci otáčajú vývoj duelu. Ani nie 60 sekúnd stačilo LUKÁŠOVI HRUŠKOVI na to, aby prekonal Ružinského a poslal svoj tím do vedenia.

39
    Žltú kartu dostáva Laura (ŠKF Sereď).

36
    Konečne to tam Skalici padlo. Brankár Ružinský už nemal nárok na strelu z hranice malého vápna, v 36. minúte začína odznova. DANIEL ŠEBESTA je hrdinom okamihu.

23
    Žltú kartu dostáva Hlavatovič (MFK Skalica).

21
    Žltú kartu dostáva Michalík (ŠKF Sereď).

10
    Sereď dala gól!
    Hostia z ničoho nič udreli. Desať minút sa hralo väčšinou na ich polovici, potom však prišiel jeden presný atak a Sereď vyhráva. MATEJ LODUHA otvára skóre zápasu.