Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)
Bosna a Hercegovina
1:3 (1:1)
Rumunsko
Pátek 01.09.2017, 17:00 • FF BH Football Training Centre, Zenica • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (18:55:37)

Je dobojováno! Kvalifikační duel mezi Bosnou a Rumunskem začal lépe pro domácí výběr, který se ve 23. minutě dostal do vedení. Rumuni ale stihli ještě do přestávky vyrovnat a ve druhé půli využili vyloučení Memiji, díky kterému svůj náskok po brance Comana udrželi a v nastaveném čase definitivně rozhodli zásluhou Dennise Mana.

90+6

90+5
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    V páté minutě nastavení přichází definitivní rozhodnutí! Z platonického tlaku Bosny nic nebylo, hosté vzápětí rychle otočili hru a prosadili se přesnou střelou DENNISE MANA!

90+4
    Žlutou kartu dostává Darko Todorović (Bosna a Hercegovina).

90+3
    Vteřiny utíkají jako zběsilé. Bosna se vrací k míči po ofsajdu George Puşcaşe.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen hned o šest minut nastaveného času!

90
    Ojojoj, tady chyběly centimetry a mohlo to být 2:2! Amer Gojak se opřel do míče, který se vzápětí zastavil až o břevno za již překonaným Raduem.

88
    Po standardce v podání Hagiho pálil Nedelcu, ale Karačiće neohrozil, neboť poslal míč vedle branky.

87
    Amer Gojak navíc inkasuje napomenutí za tvrdý zákrok vůči Comanovi. Ten ve druhé půli podobné situace hodně přitahuje.

86
    Konec zápasu se velmi rychle blíží a Bosně se zatím nedaří vytvořit si nějaký stálejší tlak, ze kterého by mohlo přijít vyrovnání.

85
    Florinel Coman nestačil Eldaru Ćivićovi a za svůj zákrok si rovněž prohlédl kartónek žluté barvy.

83
    Další nedovolené počínání Ianise Hagiho domácí nepotrestali, sami po několika vteřinách faulovali, o což se pro změnu postaral Radeljić.

81
    Coman nastartoval své rychlé nohy a už se pomalu dostával skrz obranu. Za záchranou brzdu zatáhl až Marko Mihojević a dostal žlutou kartu.

80
    A znovu střet mezi Amerem Gojakem a Ianisem Hagim. Tentokrát je posouzen ve prospěch Bosny.

78
    V posledních minutách tempo hry výrazně opadlo, často se přerušuje a míč v pohybu prakticky není. Naposledy kvůli Hagiho faulu na Gojaka.

76
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Marijan Ćavar, přichází Darko Todorović.

73
    Domácí šance na vyrovnání rapidně klesají! Bosenský kapitán Kerim Memija fauloval Stefana a nechal si dát druhou žlutou kartu v rozmezí třinácti minut. Jeho tým tak bude dohrávat v deseti!

71
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Andrei Radu, přichází Florin-Bogdan Stefan.