Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)
Kypr
2:1 (1:1)
Malta
Pátek 01.09.2017, 18:00 • AEK Arena - George Karapatakis, Larnaka, Kypr • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání kvalifikace o postup na ME hráčů do 21 let, v němž se v rámci šesté kvalifikační skupiny utká KYPR s MALTOU.

Kypr: Christodolu – Karo, Wheeler, Soteriu, Anastasiu, Artymatas, Pittas, Panagi, Christodolu, Matthaiu, Elia
    Náhradníci: Komodikis, Koumis, Paraskevas, Kyriaku, Andreu, Psaltis, Josephides

Malta: Galea – Micallef, Beerman, Vella, Nwoko, Guillaumier, Borg, Grech, Zammit, Degabriele, Mbong
    Náhradníci: Friggieri, Baldacchino, Brincat, Muscat, Schranz, Cipriott, Scerri

Rozhodčí: Apostolov – Atanasov, Sokolov (vš. BUL).

1

3
    Nwoko fauluje domácího Anasatsiua, volný kop pro Kypr.

4
    Soteriu rozehrál volný kop, ale domácí branku soupeře neohrozili.

6
    Mbong fauluje Panagiho, další nedovolený zákrok Malťanů.

9
    Kypřané v úvodu zápasu jasně aktivnější.

11
    Akce Kypru končí odpískaným ofsajdem Pittase.

12
    Domácí vybojovali volný kop na útočné polovině.

13
    Malťané se sice ubránili, ale jen za cenu rohového kopu soupeře.

14
    Pittas rozehrál rohový kop Kypru, ale bez valného úspěchu.

15
    Malťané zkoušeli zaútočit, ale neúspěšně, Grechovi je pískán ofsajd.

16
    Hosté faulují, míč získávají domácí, Artymatas bude rozehrávat volný kop.

17
    Faulují tentokrát domácí, provinil se v souboji se Zammitem Karo.

18
    Hosté získávají míč, Zammit rozehrává, ohrozí domácí branku?

19
    Neohrozí, místo toho ztrácí míč, po faulu Guillaumiera.

20
    Úvodní dvacetiminutovka gól nenabídla, domácím vyšel vstup do zápasu, ale gól se jim vstřelit nepodařilo.

21
    Po nedovoleném zákroku Beermana zůstanou domácí u míče.

22
    Další nedovolený zákrok hostů, Grech bude rozehrávat.

23
    Míč získávají hosté, kteří mohou zkusit zaútočit.

24
    Domácí Christodolu se odvážil ke střele, ale jeho pokus byl sražen vedle branky Malty, roh pro domácí tým.

25
    Jenže do brejku šli hosté a pozor, Grech se dostal do gólové šance, kterou však neproměnil!

26
    A hned z protiútoku Kypřané zahrozili, Elia však také svou šanci neproměnil.

27
    No vida, tak i Malťané umí zaútočit, stav zůstává bezbrankový.

29
    Domácí Matthaiu se odvážil ke střele, ale branku Galey netrefuje.

30
    Je za námi první půl hodina hry a stále na první gól zápasu čekáme, nicméně byli jsme svědky již dvou zajímavých šancí.

32
    Nejprve Pittas zblokoval střelu, ovšem poté se míč znovu dostal k Malťanům, kteří útočí.

33
    Další zblokovaná střela hostů, tentokrát je z toho ale roh.

33
    Rohový kop bude rozehrávat Grech.

34
    Malta právě vstřelila branku!
    A pozor, hosté zahrávali rohový kop, po kterém dává první gól utkání JEAN BORG, Malta na Kypru vede 1:0!

35
    Asistenci na prvním gólu si připisuje Degabriele, uvidíme, zda se domácím povede vyrovnat ještě do poločasové přestávky.

37
    Degabriele v ofsajdu, míč získávají domácí.

38
    Kypřané vybojovali roh, to vypadá nadějně!

39
    Pittas rozehrál rohový kop, ale hosté se ubránili.

40
    Žlutou kartu dostává Mbong (Malta).

41
    Kypr právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom se to domácím povedlo a vyrovnávají ještě před koncem prvního poločasu, po přihrávce Pittase se trefuje RAFAEL ANASTASIU.

43
    Blíží se závěr první půle, která zřejmě skončí nerozhodným výsledkem.

44
    Elia se žene do útoku, ale jeho postup je zastaven odpískaným ofsajdem.

45
    Míč získávají hosté, sudí odpískal domácím útočný faul, Galea může rozehrávat.

45+1
    Malťané z následné útočné akce vybojovali ještě rohový kop.

45+1

První poločas je minulostí, oba týmy dokázaly jednou skórovat, to znamená, že i do druhého poločasu budeme vstupovat za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začne přibližně v 19:02.

46

46
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Elia, přichází Komodikis.

47
    Domácí na polovině soupeře, hosté se brání.

48
    A hned v úvodu druhé půle gólová šance domácích, ale Galea dokázal vytěsnit střelu Panagiho mimo branku.

50
    Aktivita domácích je v úvodu druhé půle zřetelná, střela Christodolua míří vedle branky.

51
    Ale vzápětí má další gólovou šanci domácích Komodikis!

52
    Galea (Malta) nyní několika skvělými zákroky zatím drží senzační remízu svého týmu.

54
    Vella (Malta) fauluje, míč získávají domácí.

55
    Domácí vybojovali rohový kop.

56
    Pittas rozehrává rohový kop domácích, ale útočnou snahu domácích přerušil odpískaný útočný faul Soteriua.

57
    Na druhé straně zastavuje akci hostujícího týmu ofsajd, v němž se ocitá Guillaumier.

58
    Karo rozehrává z vlastní poloviny.

60
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Matthaiu, přichází Josephides.

62
    Je za námi hodina hry a zatím stále svítí na ukazateli skóre překvapivý výsledek!

65
    Artymatas fauluje Nwoka, míč získávají hosté.

66
    Nwoko zkoušel zaútočit, ale je pískán ofsajd.

68
    Nyní se hosté drží na polovině domácího týmu.

69
    A nechybělo moc, aby se Malta dostala do vedení! Beerman však svou šanci nevyužil.

70
    Střelu Beermana výtečně zablokoval bránící Christodolu, dobrý obranný zákrok.

71
    Čeká nás posledních zhruba dvacet minut a nyní budeme sledovat rohový kop Malťanů.

72
    Domácí se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu pro Maltu.

73
    Hosté nakonec rozehrávali dva rohové kopy, při tom druhém pálil Guillaumier, ale pouze mimo branku Kypru.

74
    Borgovi odpískán útočný faul, domácí získávají míč.

75
    Wheeler rozehrává a domácí se snaží zaútočit.

75
    Kypru se povedlo vybojovat rohový kop.

75
    Pittas rozehrál roh, ale domácím je pískán útočný faul. Ten navíc ocenil sudí žlutou kartou pro Artymatase.

76
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Christodolu, přichází Koumis.

77
    Žlutou kartu dostává Karo (Kypr).

78
    Neuvěřitelné, hosté byli znovu blízko gólu, branku Kypru totiž z přímého kopu ohrozil Jake Grech!

80
    Poslední desetimuntovku zahajuje faul Koumise na hostujícího Vellu.

83
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Guillaumier, přichází Scerri.

84
    Nwoko v ofsajdu, míč získávají domácí.

85
    Artymatas rozehrává a domácí se budou chtít snažit dostat co nejblíže pokutovému území soupeře.

86
    Kypr vybojoval rohový kop.

87
    Pittas rozehrál, hosté se sice ubránili, ale hosté ještě zůstali na jejich polovině do té doby, než byl odpískán faul Soteriua.

88
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Degabriele, přichází Friggieri.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby a hosté stále hrají nerozhodně na Kypru 1:1 a jsou blízko cennému bodu.

90+3
    Tak přece! Kypr dává vedoucí gól, který dává, po přihrávce Panagiho, THODOROS JOSEPHIDES.

90+4
    Žlutou kartu dostává Thodoros Josephides (Kypr).

90+5

Kypřané nakonec vydřeli povinné vítězství, o němž rozhodl až ve třetí nastavené minutě Josephides. Ten přišel na trávník až po hodině hry a domácí kouč si tak může blahopřát. Malta se prezentovala statečným výkonem, nakonec to ale na body nestačilo.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:54:27)