Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)

Střely na bránu : 7:5 (19:59:28)

Zápas nabídnul celkem dvě branky. Obě padly v prvním poločase, který byl rozhodně atraktivnější než druhá půle zápasu. Druhý poločas nabídnul žalostně málo nebezpečných šancí. Nizozemci měli i v druhé půli územní převahu, ale nedařilo se jim v koncovce. Remíza je pro oba týmy nejspíš spravedlivá.

90+2

90+2
    Běží poslední minuta utkání.

90
    Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.

89
    Anglie bude zahrávat standartní situaci poblíž pokutového území soupeře.

87
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Bergwijn, přichází Odrissi.

85
    Anglie se pokouší uo závěrečný tlak.

84
    Centr Lookmana nemířil na žádného spoluhráče.

82
    Lookman strhnul soupeře na zem a Nizozemsko bude zahrávat standartní situaci.

81
    Gray po dobré individuální šanci vystřelil pouze do obránce.

80
    Souboj o míč uprostřed hřiště.

78
    Nepřesná rozehrávka Onomaha a Drommel bude odkopávat od brány.

76
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází de Jong, přichází van Amersfoort.
    75.

75
    Bergwijn se dostal do skvělé příležitosti, ale Kenny předvedl skvěly obranný zákrok na brankové čáře a odkopl míč do bezpečí.

74
    Odkop Gunna po přihrávce Kennyho.

72
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Dowell, přichází Gray.

72
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Solanke, přichází Palmer.

Marek Jašek

Branky: 32. Ramselaar – 20. Calvert-Lewin

Karty:   41. Kastaneer (NED) – 64. Gomez (ENG)

Nizozemsko: Drommel – Ouwejan, van Drongelen, St Juste (C), Dumfries – de Jong, Rosario, Ramselaar -Kastaneer, Bergwijn, Til.
    Náhradníci: van Osch , Diks, van Amersfoort, Zivkovic, Lammers, van Bruggen, Idrissi.

Anglie: Gunn – Fry, Chilwell, Kenny, Cook – Gomez (C) – Onomah, Calvert-Lewin – Lookman, Solanke, Dowell.
    Náhradníci: Woodman, Davies, Abraham, Gray, Palmer, Tomori, Alexander-Arnold.

Rozhodčí: Ola Hobber Nilsen – Tom Harald Grønevik, Geir Isaksen ( všichni Norsko)