Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)
Kosovo
3:2 (2:2)
Norsko
Pátek 01.09.2017, 19:00 • Olympic Stadium Adem Jashari, Mitrovica • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Pro dnešek je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera! (21:00:47)

Kvalifikační utkání na mistrovství Evropy hráčů do 21 let mezi Kosovem a Norskem končí navzdory předpokladům již podruhé za sebou vítězstvím mladíků z Kosova. Norové nezvládli už v červnu zápas proti Kosovu, když prohráli 0:3. Dnes se však zdálo, že vše bude naprosto jinak – až do 41.minuty, kdy domácí nejprve snížili, vzápětí rychle srovnali a ve druhém poločase přidali vítěznou třetí branku, a otočili tak z nepříznivého stavu 0:2 na konečných 3:2. Fantazie v podání Kosova a naopak smutek na straně Norska.

90+6

90+5
    Signalizovaný ofsajd pro Nory, pozapomenutý Risa se za obranou Kosova aktivně zapojil do hry.

90+4
    Mema drobným zákrokem poslal jednoho z protihráčů k zemi a vidí žlutou kartu.

90+3
    A znovu hlasitý pískot, hráči Norska to v této atmosféře rozhodně nemají jednoduché.

90+2
    Balon mimo hrací plochu, gólman Bekaj si dává s rozehrávkou pochopitelně na čas.

90
    Nastavovat se bude 5 minut!

88
    Domácí příznivci jsou znovu ve varu, každý dotek Norů s míčem doprovází hlasitý pískot.
    87. BYTYQI - 3:2

87
    Kosovo právě vstřelilo branku!
    Domácí otáčí vývoj utkání a dostávají se do vedení! Gashi výborně zapracoval u postranní čáry, kde našel skulinou mezi obránci Norska ve vápně volného ENISE BYTYQIHO, ten si navedl míč na střelu a díky enormnímu množství volného prostoru hravě zavěsil k pravé tyči.

86
    Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Maloku, přichází Shabani.

86
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Fossum, přichází Kristoffersen.

85
    Hostující záložník Zekhnini neudržel po souboji na postranní čáře své nervy na uzdě a zcela nesmyslně podkopl Memovi nohy. Žlutá karta.

83
    Ačkoliv se teď Bekaj vytáhl proti Risově střele, nakonec jeho zákroku nebylo ani třeba, neboť celé situaci předcházel ofsajd.

82
    Dlouhý nákop Norů končí až v náruči brankáře Bekaje.

81
    Voca nešetrným způsobem sestřelil zpracovávajícího Odegaarda a po zásluze vidí žlutou kartu.

80
    Do konce zápasu zbývá ještě zhruba deset minut, vzhledem k vynuceným prodlevám lze navíc očekávat četné nastavení.