Vyškov – Kroměříž 2:0 (kon.) | Uh. Brod – Prostějov 0:3 (kon.) | Petřkovice – Hodonín 0:0 (kon.)
Mohelnice – Vel. Meziříčí 0:1 (kon.) | Hulín – Zlínsko 1:1 (kon.)
MFK Vyškov
2:0 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 02.09.2017, 16:00 • Stadion za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:02:06)

Šlágr tohoto kola MSFL ovládli domácí fotbalisté, kteří v utkání velmi dobré třetiligové úrovně porazili Kroměříž 2:0. Hosté podali výborný výkon, byli aktivní, ale dnes jim nebylo dopřáno skórovat.

90+4
    - 2:0

90+1
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ALEKSANDAR BOŽOVIĆ.

90+1
    Vyškov ubránil i tento roh a zdá se, že domácí si dnes připíší cenné tři body.

90+1
    Hosté ale ještě vybojovali roh, který rozehrají z pravé strany.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí se již soustředí hlavně na ubránění těsného náskoku.

88
    Domácí připravují poslední střídání, ze hry půjde Jan Koudelka, který se dnes nedokázal gólově prosadit.

85
    Zhruba pět minut chybí do závěrečného hvizdu a hostům se stále nedaří skórovat.

81
    Probíhá již poslední desetiminutovka a domácí stále vedou těsně 1:0, dokáží hosté alespoň vyrovnat?

79
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Tomáš Praks.

78
    Vyškov chystá druhou změnu ve své sestavě, ale mezitím ještě zkusí zaútočit, do hry se chystá Tomáš Praks.

77
    Milorad Dabić (Vyškov) zkouší střelecké štěstí z pravé strany, ale Kofroň si s jeho střelou poradil.
    74.

74
    Ladislav Kollár drží Vyškov ve vedení, nyní předvedl parádní zákrok proti střele Jana Silného!