Chorvatsko – Kosovo | 1:0 (kon.) | | | Bělorusko – Švédsko | 0:4 (kon.) | | | Nizozemsko – Bulharsko | 3:1 (kon.) |
Faerské ostrovy – Andorra | 1:0 (kon.) | | | Estonsko – Kypr | 1:0 (kon.) | | | Francie – Lucembursko | 0:0 (kon.) |
Maďarsko – Portugalsko | 0:1 (kon.) | | | Lotyšsko – Švýcarsko | 0:3 (kon.) | | | Řecko – Belgie | 1:2 (kon.) |
Gibraltar – Bosna | 0:4 (kon.) |
Dukla Praha – Jablonec | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Teplice – Č. Budějovice | 3:0 (kon.) |
Převýšov – Benešov | 5:0 (kon.) | | | Nymburk – Vyšehrad | 0:1 (kon.) | | | Štěchovice – Jirny | 1:2 (kon.) |
Zápy – Králův Dvůr | 3:3 (7:8 po pen.) |
Uničov – Rýmařov | 1:1 (kon.) |
konec
FK Teplice
3:0
(0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
80
|
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Červenka, přichází Švejda.
|
|
75
|
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Urma, přichází Šimeček.
|
|
73
|
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází K. Kadlec, přichází Kortiš.
|
|
67
|
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Gebert, přichází Martirosjan.
|
|
63
|
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Collin, přichází Jáša.
|
|
59
|
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Vlk, přichází Pařízek.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Haljeta, přichází Vitek.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Zárybnický, přichází Kodad.
|
Branky:
55. Červenka, 74. Šup, 79. Martirosjan
Rozhodčí: Rejžek – Vlček, Koval
Diváci:
Neproměněná penalta:
FK Teplice:
Němeček – Hruštinec, Berešík, Urma (75. Šimeček), Gebert (67 Martirosjan), V. Novotný, Zárybnický (59. Kodad), Šup, Haljeta (59. Vitek), Červenka (80. Švejda), M. Richter (C)
Náhradníci: Nikiforov – Vitek, Martirosjan, Šimeček, Kodad, Švejda
Trenér:
SK Dynamo Č. Budějovice: Luksch – Collin (63. Jáša), Fišer, Vlk (59. Pařízek), Frnoch, K. Kadlec (73. Kortiš), J. Matoušek, Hála, Martin Škoda, Štifter, J. Krejčí (C)
Náhradníci: Coufal – Jáša, Pařízek, Kortiš, Řehoř
Trenér:
Náhradníci: Nikiforov – Vitek, Martirosjan, Šimeček, Kodad, Švejda
Trenér:
SK Dynamo Č. Budějovice: Luksch – Collin (63. Jáša), Fišer, Vlk (59. Pařízek), Frnoch, K. Kadlec (73. Kortiš), J. Matoušek, Hála, Martin Škoda, Štifter, J. Krejčí (C)
Náhradníci: Coufal – Jáša, Pařízek, Kortiš, Řehoř
Trenér:
Rozhodčí: Rejžek – Vlček, Koval
Diváci:
Vít Muzikář