Převýšov – Benešov 5:0 (kon.) | Nymburk – Vyšehrad 0:1 (kon.) | Štěchovice – Jirny 1:2 (kon.)
Zápy – Králův Dvůr 3:3 (7:8 po pen.)
SK Polaban Nymburk
0:1 (0:1)
FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 03.09.2017, 17:00Česká fotbalová liga • 4. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (18:55:47)

Sledovali jsme průměrné utkání mezi Nymburkem a Vyšehradem, které skončilo nejtěsnější možnou výhrou, tedy 0:1, o kterou se postaral v 29. minutě Drobínek. Vyšehrad se posouvá na páté místo, Nymburk zůstává nadále poslední a pouze s jedním bodem.

90+4

90+3
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Mace, přichází Kulhavý.

90+2
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Smolák, přichází Junek.

90+1
    Rozhodčí Slavíček se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Vyšehrad si tuto standardní situaci zkušeně pohlídal. Vypadá to, že si odveze tři další body do tabulky.

89
    Rohový kop pro domácí celek.

88
    Daněk se hnal do pokutového území, jenže najednou se před ním vynořil Hendrych, který odkopnul míč do zázemí.

87
    Faulem se provinil domácí Dudek, který to přehnal s napadáním.

86
    Nymburk sice tlačí, jenže všechno hostující obrana zatím bez problémů vyřešila.

85
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Kabyl, přichází Daněk.

84
    Domácí trenér bude potřetí střídat.

83
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Matysík.

82
    Nepřesná přihrávka Nepovíma na Dudka. Míč zadarmo získal Hradecký.

81
    Útočným faulem se provinil hostující Smolák, který zboural domácího Houževičku.

80
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Doležal.

79
    Domácí tlačí na svého soupeře, jenže všechny centry trefují pouze hostující obránce.