Ufa – Nižněkamsk | 6:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Kunlun | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Jekatěrinburg – Vladivostok | 4:1 (kon.) |
Magnitogorsk – Barys | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Toljatti – Chabarovsk | 1:2 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Novosibirsk | 3:1 (kon.) |
Viťaz – Omsk | 6:2 (kon.) | | | HC Slovan – Chanty-Mansijsk | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Banská Bystrica – Salzburg | 5:3 (kon.) | | | IFK Helsinky – Mnichov | 2:4 (kon.) | | | Cracovia – Brynäs | 2:3 (kon.) |
Tappara – Wolfsburg | 4:2 (kon.) | | | Cardiff – Davos | 4:3 (po pr.) |
K. Vary – Kladno | 1:4 (kon.) |
Písek – Deggendorf | 0:4 (kon.) | | | Klatovy – Plzeň | 1:11 (1:2 po s.n.) |
Znojmo – Fehérvár | 3:2 (kon.) |
Česko – Lotyšsko | 9:0 (kon.) |
Česko – Itálie | 2:6 (kon.) |
Česko – Indie | 14:2 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
6:0
(1:0, 1:0, 4:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Jiří Sameš
Branky a nahrávky:
3. Zubov (Hartikainen, Omark), 32. Kokarev (Fjodorov, Zubov), 50. M. Majorov (A. Lazarev, Korotkov), 53. A. Lazarev, 55. Larsen (Kemppainen, Omark), 55. Kokarev (Fjodorov, Zubov)
Rozhodčí: Anton Kislov, Martin Fraňo – Jakov Palej, Anton Ponamarenko
Diváci: 5 963
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Scrivens (Karejev) – Kuljaš (C), S. Garejev, Arzamascev, Larsen, Loginov, M. Osipov, Petrišev – Lisin, J. Bodrov, I. Makarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Fjodorov, Zubov, Kokarev – M. Majorov, Korotkov, A. Lazarev – Skorikov.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (55. I. Ježov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov – Sexton, Nestrašil, Rau – Arkalov, Chajrullin, Porjadin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Žerděv, P. Kulikov, E. Galimov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (55. I. Ježov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov – Sexton, Nestrašil, Rau – Arkalov, Chajrullin, Porjadin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Žerděv, P. Kulikov, E. Galimov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Anton Kislov, Martin Fraňo – Jakov Palej, Anton Ponamarenko
Diváci: 5 963
UFA: Philip Larsen (O) – 27:44
NIZ: Oleg Piganovič (O) – 20:10
Střely na branku: 36 – 25
Zblokované střely: 15 – 12
Vhazování: 24 – 31
Hity: 17 – 32
Trestné minuty: 18 – 14
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Nikolaj Žerděv – 2 min., sekání).