Ufa – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:5 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Barys 3:2 (3:2 po s.n.) | Toljatti – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Viťaz – Omsk 6:2 (kon.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Admiral Vladivostok
Neděle 03.09.2017, 14:00 • Uralec Arena • KHL

Přeju hezký zbytek nedělního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (16:27:57)

Střely na bránu: 34-25
    Zblokované střely: 12-10
    Úspěšnost zásahů: 96%-91,18%
    Bodyčeky: 16-18
    Vyhrané buly: 33-25

Domácí Jekatěrinburgu zaslouženě vítězí 4:1. Jako první se prosadil Golyšev, o jedenáct minut později se trefil Garajev. V 16. minutě snížil stav utkání Kazakov. Druhá třetina nenabídla skoro žádnou zajímavou šanci a tak se šlo do posledního dějství. kdy se v 51. minutě prosadil Česalin. Vladivostok hrál poslední minutu přesilovku a navíc šli do šesti, jenže Beck zpečetil výhru domácích. Ti se posouvají na šesté místo ve Východní konferenci, Vladivostok zůstává na posledním místě se třemi body.

59:45
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku! Paré přihrál za odkrytou klecí na TAYLORA BECKA, který bez problémů trefuje prázdnou branku. Domácí tým zaslouženě vítězí.

59:13
    Hostující trenér odvolal Nalimova, Vladivostok hraje v šesti hráčích.

58:54
    Domácí hráči se opět bez problémů osvobozují, tohle už nevypadá na nějakou stíhající jízdu Vladivostoku a to znamená, že nadále zůstanou na posledním zápase a opět bez výhry.

58:20
    Oddechový čas pro hosty. Hostující trenér Andriyevsky vidí ještě naději.

58:20
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min., držení hole).

57:19
    Ljamin si u mantinelu poradil s dotírajícím Saboličem. Hráči Vladivostoku začínají být bezradní.

56:36
    Domácí kontrolují průběh utkání, drží dobře střední pásmo přes které se hosté nemohou dostat.

55:19
    Zakázané uvolnění Vladivostoku.

54:49
    Domácí jsou blízko tříbodovému zisku. Teď drží míč za svoji brankou obránce Megalinskij, který váhá, kam pošle přihrávku.

54:32
    Michnov obdržel přihrávku na modré, jenže neměl dostatečnou rychlost a tak se rozhodl pro střelu, jenže před ním stáli dva protihráči, kteří společnými silami zblokovali tuto nepodařenou střelu bez razance.

53:54
    Domácí v plném počtu.Hosté opět nevystřelili na Kováře.

52:39
    Jekatěrinburg se opět zachránil, oba celky jdou střídat.

52:10
    Vladivostok bude mít poslední šanci na obrat v zápase díky přesilové hře, jenže Ljamin opět vyhazuje do bezpečí.

51:54
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., podražení).
    50:34 Jevgenij ČESALIN - 3:1

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 2. Golyšev (Krikunov), 13. A. Garejev (Torčeňuk, Trjamkin), 51. Česalin (Simakov, Tičar), 60. Beck (Paré) – 16. Kazakov (Žafjarov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Ustinskij) – Jegoršev (A), Megalinskij, Ljamin, Mišarin, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ščemerov – Beck, Paré, King (A) – Michnov (C), Torčeňuk, A. Garejev – Krikunov, Golyšev, Kučerjavenko – Simakov, Tičar, Česalin – Rasseikin.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Treťjak) – Blum, Kurašov, Krikuněnko, Gavrilenko, Morrisonn, Miščenko, Mnacjan, N. Gluchov – V. Butuzov, Tkačov (A), Sabolič – Alexandrov, Sajustov, Gorškov – Makarenko (A), Kazakov, Žafjarov – Machanovskij, Krasnoslobodcev, K. Voronin.

Rozhodčí: Shchenyov R. (Rus), Akuzovsky N. (Rus)