Ufa – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:5 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Barys 3:2 (3:2 po s.n.) | Toljatti – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Viťaz – Omsk 6:2 (kon.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Lada Toljatti
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Amur Chabarovsk
Neděle 03.09.2017, 15:00 • Lada Arena, Toljatti • KHL

Dohráno! Chabarovsk se po špatném výkonu v první třetině dokázal herně zvednout a úplně otočit průběh zápasu, z Toljatti si tak odváží hned dva body. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (17:38:08)

Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Amur otáčí skóre a odveze si z Toljatti dva body! Do pásma s kotoučem vstoupil Maxim Kondratěv, najel si na kruh a odtud poslal pryž směrem na Lazušina. Jeho střelu ještě těsně před brankou tečoval do sítě ALEXEJ BYVALCEV. Asistence: Maxim Kondratěv.

61:30
    Zajímavější akci jsme zatím v prodloužení neviděli, obě mužstva zřejmě spoléhají na nájezdy.

60:01

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo, díky brance Tomáše Zohorny z přesilové hry tak uvidíme pětiminutové prodloužení.

58:28
    A je vyrovnáno, hosté využívají přesilovku! Frolov našel na opačném kruhu připraveného TOMÁŠE ZOHORNU, který po obdržení kotouče popojel o pár centimetrů dopředu a pohřbil kotouč za Lazušinova záda. Český forvard nám velmi pravděpodobně zařídil prodloužení. Asistence: Alexander Frolov, Maxim Kondratěv.

58:00
    Hlasatel v Lada Areně ohlásil poslední dvě minuty třetí třetiny, Chabarovsk svého soupeře uzamkl v pásmu a kombinuje.

56:39
    Dmitrij Vorobjov je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, Amur má ideální příležitost srovnat.
    56:00

56:00
    Byvalcev se v oslabení vysmekl toljattské obraně a udělal si krátký výlet před Lazušina, který jeho zakončení pokryl jen se štěstím! Forvard Chabarovsku měl teď hodně blízko k vyrovnání.

55:30
    Po Bělusově dělovce z kruhu končí kotouč v ochranné síti, vhazovat se bude po levici Juhy Metsoly.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 13. Něstěrov (Mastrjukov) – 59. T. Zohorna (Frolov, Kondratěv), 63. Byvalcev (Kondratěv)

Lada Toljatti: Lazušin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, Gurkin, D. Ježov, Kostromitin, Sotnieks, Ďjakov – Novotný, Filatov, Bočarov – Zernov, Bělousov, Babenko – Něstěrov, Skorochodov, Mastrjukov – Achmetov, Valujskij, V. Strelcov – Rachimullin.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Kiselev) – Šviděnko, Kondratěv, J. Kolář, Kamalov, Turbin, Jordán, Kalinin – Byvalcev, Litovčenko, O. Li – Frolov, T. Zohorna, Potěchin – Klopov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Dědunov, Zaseda, Kacuba – M. Kvapil.

Rozhodčí: Bukin, Bodnar – Savenkov, Golovljov.