Ufa – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:5 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Barys 3:2 (3:2 po s.n.) | Toljatti – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Viťaz – Omsk 6:2 (kon.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.)

2. Adam Polášek (SIB) (0+0), 1 střela, 15:25

Žádný slovenský hráč nenastoupil. (18:29:04)

Konečný stav 3:1

Tří branková smršť CSKA nakonec stačila i k celkovému vítězství.

O branky se v první třetině podílela hlavně třetí formace, kdy brankový účet otevřel Kirill Kaprizov. Následně přidal druhou a třetí branku Maxim Šalunov společně s Andrejem Kuzmenkem.

Ve třetí třetině však Sibir našel recept na švédského brankáře díky brance Patrika Zackrissona a hra se začala přelévat ze strany na stranu. Tři minuty bez brankáře však branku nepřinesly.

59:50
    Deset sekund do konce, o vítězi je rozhodnuto.

59:22
    Bergström po levém křídle zavezl kotouč a hned z ostrého úhlu se pokoušel nahodit puk do brankoviště.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Ihned po buly dostal nabito Polášek, který mířil přímo do Johanssona.

58:48
    Po zakázaném uvolnění si to Salák opět míří na střídačku.

58:41
    Po přerušení se Salák na krátkou chvíli vrátí do branky.

58:27
    Sannikov rozehrál na Zackrissona, který nahozením otestoval pozornost Johanssona.

58:00
    Světlakov se v levém rohu dostal pod tlak, ale svou zadovkou udržel kotouč na holích CSKA.

57:30
    Sibir stále pokračuje se šesti hráči v poli.

57:00
    Polášek si zahrál i na pozici brankáře, když špičkou brusle vytěsnil střelu od modré mimo tři tyče.

56:48
    Vyhozený kotouč jen o pár centimetrů minul pravou tyč branky hostí.

56:16
    Sibir to zkusí s pěti hráči v poli!

Oddechový čas pro hosty.

56:16
    Prudkou střelu Osnovina vyrazil Johansson levým ramenem do ochranné sítě!

56:03
    Šumakov nad Osnovinem nevyzrál a ztrácí kotouč.

54:46
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., hrubost).

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Adam Polášek – 2 min., hrubost).

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 5. Kaprizov (Šumakov), 9. Šalunov (Nestěrov, Šumakov), 14. Kuzmenko (Okulov, Grigorenko) – 46. Zackrisson (Sannikov, Ignatovič)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Marčenko, Nestěrov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Pašnin, Makjejev, Blažijevskij, Ožiganov – K. Petrov, Ničuškin, Světlakov – Andronov, V. Žarkov, Scott – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Grigorenko, Okulov, Kuzmenko.
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Krasikov) – Naumov, Vereščagin, Polášek, K. Vorobjov, Beljakov, K. Alexejev, Ignatovič – Enlund, Bergström, Koňkov – Sigarjov, Zackrisson, Sannikov – Barbašev, Pervušin, Šarov – Osnovin, Arťomov, Zyrjanov.