Česká Lípa – Otrokovice 2:8 (kon.) | Florbal Ústí – Pardubice 2:9 (kon.) | Bulldogs – Liberec 8:4 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
2:8 (1:1, 0:3, 1:4)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 03.09.2017, 16:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a těším se u dalšího utkání. Nezapomeňte s námi sledovat i další zápasy Tipsport Superligy. Na shledanou! (18:09:18)

Domácí se ve třetí třetině dostali opět do tempa. Dokázali dokonce skórovat v oslabení. Na rozjeté Otrokovice to ale nestačilo. Ty přidaly v poslední části ještě čtyři branky a po vítězství 8:2 berou další tři body.

Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tlak hostů se vyplatil a PAVEL JURČÍK přidává osmý gól svého týmu. Asistence: Matěj Kostka.
    57:18 Petr KITTEL - 2:7

57:18
    PETR KITTEL se střelou do prázdné branky nemýlil. Asistence: Lukáš Petřík.

57:00
    Česká Lípa zkouší hru bez gólmana.
    56:44 Marek ZAPLETAL - 2:6

56:44
    Přesilová hra je využita! Nagy si vyjel ke středu a poslal míček na MARKA ZAPLETALA, který bravurně zakončil. Asistence: Michal Nagy.

56:10
    Lípa dokázala vyvést balónek z vlastní poloviny.

55:30
    Jurčíkova střela jde vysoko nad.

55:03
    Vyloučení v týmu FBC PULLO TRADE Česká Lípa (Daniel Kněžour – 2 minuty, Zdržování hry).

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 8. Jansa (Břiška), 43. Novák (Jirsa) – 15. Kittel (Kostka), 30. Zapletal (Pešat), 35. Sovják (Ťopek), 37. Zapletal (Pešat), 50. Kittel (Kostka), 57. Zapletal (Mich. Nagy), 58. Kittel (Petřík), 58. Jurčík (Kostka)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Vnuk, Kadlec, Slaný, Legner, Vlček, Dzierža – Mlejnek, Novák, Spilka – Hřebřina, Matějíček, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Štěrba, Ekl, Břiška.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Švajný, Kostka, Mich. Nagy – Pešat, Sovják, Kittel – Jurčík, Zapletal, Koníček – Čevela, Mar. Nagy, Rozumek – Janeček, Vykopal, Petřík.

Rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek