Magnitogorsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Chabarovsk 5:4 (4:3 po s.n.) | Ufa – Barys 3:5 (kon.)
Toljatti – Kunlun 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 5:0 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Soči – Nižněkamsk 5:3 (kon.) | HC Slovan – Omsk 1:4 (kon.)
HK Soči
5:3 (1:3, 1:0, 3:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Úterý 05.09.2017, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (21:37:05)

Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (NIZ) – 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:39

Střely na branku: 30 – 34

Je konec! Soči ve třetí třetině dovršilo obrat a vítězí 5:3! O vyrovnávací branku se postaral Pavel Padakin! Domácí celek jeho trefa nakopla a stejný hráč dokonce poslal Soči do vedení. Hosté se poté tlačili do útoku, ale dlouho si nemohli vypracovat velkou šanci. Dvě minuty před koncem se navíc prosadil Jevgenij Lapenkov, který stvrdil výhru domácího celku.

59:10
    Fanoušci v hale si už závěr dnešního utkání užívají. Soči se povedl parádní obrat!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
    57:16 Jevgenij LAPENKOV - 5:3

57:16
    Soči právě vstřelilo branku!
    Soči rozhoduje o své výhře! Casey Wellman našel přihrávkou před branku JEVGENIJE LAPENKOVA, který prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Casey Wellman.

56:34
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Roman Graborenko – 2 min., vražení na hrazení).

56:21
    Soči v posledních minutách navýšilo svou aktivitu a snaží se útočit. Nižněkamsk se jen těžko dostává do útočného pásma.

55:37
    Alexej Cvetkov se v útočném pásmu natahoval po prudké přihrávce mezi kruhy, jenže na dlouhou hůl nedokázal zakončit.

54:23
    Nižněkamsk zatáhl puk do útočného pásma, jenže nikdo z hostů se nemůže dostat ke střele. Sudí navíc ztratil puk z dohledu.

53:20
    Další vyhození Soči končí až za brankou, ale zakázané uvolnění se nepíská. Hosté musí založit novou akci.

52:36
    Domácí hokejisté vyvezli puk do útočného pásma, kde jej chvíli podrželi a poté odjeli na střídačku.

52:00
    Kulikov si tentokrát sjel na přihrávku mezi kruhy, kde se pokusil o otočku. Jeho rána však nebyla nebezpečná a navíc postrádala přesnost.

51:17
    Pavel Kulikov zavezl puk do útočného pásma. Od pravého mantinelu vyslal zajímavou přihrávku bekhendem, ale hosté se nedostali ke střele.

50:24
    Nižněkamsk se v posledních chvílích začíná tlačit do útočného pásma, ale nikdo v bílém dresu zatím nedokázal ohrozit domácí klec.

49:27
    Domácí hráči museli odvracet nebezpečí pod tlakem a vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před branku Soči.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 19. I. Zacharčuk (A. Ivanov, Tomilin), 28. Chochlov (Collins, Wellman), 42. Padakin, 46. Padakin (Ščitov, Šikin), 58. Lapenkov (Wellman) – 11. Avcin (Porjadin, Bryncev), 12. Chajrullin, 12. Rau (Sexton, Nestrašil)

HK Soči: Šikin (Barulin) – Ščitov, Chomickij, Pedan, Chochlov, Mamkin, Alexandrov, Miromanov – Lapenkov, Wellman, Collins – Garbutt, Önerud, Grebenščikov – Ščegolkov, Padakin, Cvetkov – I. Zacharčuk, Tomilin, A. Ivanov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov – Sexton, Rau, Nestrašil – Porjadin, Avcin, P. Kulikov – Zdunov, Šiksatdarov, Jakimov – Chajrullin, Arkalov, E. Galimov.

Rozhodčí: Ravodin, Gamalej – Šalagin, Šišlo