Jekatěrinburg – Chabarovsk 8:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:4 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 2:7 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Barys 0:6 (kon.) | Viťaz – Ufa 2:4 (kon.) | HC Slovan – Nižněkamsk 3:4 (po pr.)
HC SLOVAN Bratislava
3:4 (1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pátek 08.09.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:51:42)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Už to vypadalo, že zápas dojde až do samostatných nájezdů, ale deset vteřin před koncem prodloužení dostal namazáno Pavel Kulikov, jenž zblízka prostřelil Štěpánka a hosté tak na ledě Slovanu vybojovali o bod navíc.

64:50 Pavel KULIKOV - 3:4

64:50
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Deset vteřin před koncem prodloužení dostal PAVEL KULIKOV přihrávku do jízdy a sám před Štěpánkem pak zařídil bonusový bod pro svůj tým – 3:4. Asistence: Andrej Sergejev.

64:09
    Dan Sexton jel sám na Štěpánka, ale brankář Slovanu ho do zakončení nepustil.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:35
    Ildar Šiksatdarov si sjel do prostoru mezi kruhy, jeho táhlá střela ale skončila na Štěpánkovi, který znovu svůj tým podržel.

62:54
    Ivan Švarný zlikvidoval obranným zákrokem akci hostů a Slovan otáčí hru zase až před branku Nižněkamsku.

62:17
    Sexton se dostal do útočného pásma a jeho rána směrem na domácí branku skončila jen vysoko nad Štěpánkovou klecí.

61:52
    Na druhé straně tečoval kotouč před hostující brankou Michal Řepík, ale úspěšný nebyl.

61:33
    Kulikov svou střelou orazítkoval tyčku domácí branky!

60:47
    Piganovič si sjel na levý kruh a jeho pohotová rána končí na Jakubu Štěpánkovi, která okamžitě kotouč posílá zpět do hry.

60:18
    Hosté mají puk a snaží se projít do útočného pásma.

60:01

Třetí třetina je za námi a protože neurčila vítěze po tom, co domácí smazali dvoubrankové manko a vyrovnali, následovat bude pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 4. Viedenský (Švarný, Meszároš), 45. Ebert (Viedenský, Smoleňák), 56. Viedenský (Kašpar, Smoleňák) – 14. Šiksatdarov (Zdunov), 14. Sexton (An. Sergejev, Nestrašil), 24. Rau (An. Sergejev, Chajrullin), 65. P. Kulikov (An. Sergejev)

HC SLOVAN Bratislava: Mazanec (24. Štěpánek) – Ebert, Barker, Meszároš (C), Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Kozák, Hedera – Hecl, Viedenský, Kašpar (A) – Řepík, Co. Genoway, Smoleňák – Sádecký, Buchtele, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, A. Šťastný.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov (A), Volgin, Fazylzjanov – Sexton (A), Nestrašil, Rau – Avcin, P. Kulikov, Porjadin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, Arkalov, E. Galimov.

Rozhodčí: Ansons, Sojn – Strelcov, Sjusujev

Diváci: 6 780