Kometa Brno – Třinec 5:4 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Zlín 1:2 (po pr.)
Chomutov – Olomouc 4:2 (kon.) | Plzeň – Litvínov 5:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:3 (kon.)
Liberec – Mountfield HK 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
HC Sparta Praha
Pátek 08.09.2017, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 1. kolo

52:50
    Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Miroslav Forman.

34:12
    Domácí Pardubice si zahrají další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Petr Zámorský.

30:53
    Dynamo si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává sparťanský Tomáš Pavelka.s

11:16
    Síly na ledě se na osmatřicet vteřin vyrovnají. Dvě minuty za držení dostává sparťanský střelec první branky Petr Kumstát.

09:52
    Sparta navíc bude hrát další přesilovku. Vladislav Bojko dostává dvě minuty plus deset minut osobního trestu za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpykává Matěj Beran.

05:20
    Sparta dnes jako první zakusí výhodu přesilové hry. Dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku inkasuje Ty Wishart.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 51. Holland (Vondráček, Dušek), 60. Tomášek (Cardwell, Treille) – 10. Kumstát (Kudrna), 28. Říčka (Tomáš Dvořák, Klimek), 32. Černoch (Uher, Nedomlel)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Ščotka, Čáslava – Vondráček, Tomášek, Treille – P. Sýkora, Dušek, Rolinek – J. Sýkora, Poulíček, Quenneville – M. Kaut, Bojko, Perret – Beran.
    HC Sparta Praha: Aittokallio (Honzík) – Zámorský, Tomáš Dvořák, Kalina, T. Pavelka, Piskáček, Nedomlel – Reichenberg, P. Vrána, J. Hlinka – Kudrna, Pech, Kumstát – Forman, Klimek, Říčka – Černoch, Uher, Rousek.

Rozhodčí: Hribik, Kubičík – Blümel, Rampír

Diváci: 8 068