Luceafarul Kluž – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Schalke – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hrusice 1:0 (kon.)
Příbram – Sp. Brno 0:0 (kon.) | Jihlava – Karviná 3:3 (kon.) | Roudné – Frýdek-Místek 0:4 (kon.)
Hertha – Xaverov 5:0 (kon.) | Olomouc – Lanškroun 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Hodonín 3:1 (kon.)
Opava – Ml. Boleslav 1:1 (kon.) | Monaco – Šumperk 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Kohoutovice 5:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Prachatice 0:1 (kon.) | Slavia – Sparta 1:0 (kon.) | Brno – Zlín 2:0 (kon.)
Anderlecht – Liberec 3:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Slovácko – Hlučín 3:1 (kon.)
Ostrava – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:0 (kon.)
Sp. Brno – Jihlava 2:1 (kon.) | Hrusice – Příbram 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Schalke 0:0 (kon.)
Sparta Praha dívky – Česká Třebová 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Ml. Boleslav 0:5 (kon.) | Hodonín – Opava 0:2 (kon.)
Lanškroun – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Roudné – Hertha 0:4 (kon.) | Xaverov – Olomouc 0:8 (kon.)
Šumperk – Zlín 4:2 (kon.) | Sparta – Brno 2:0 (kon.) | Prachatice – Slavia 0:9 (kon.)
Monaco – ACS Kinder 0:3 (kon.) | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Liberec – Táborsko 0:3 (kon.)
Kohouti Rokycany – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Hlučín – Ostrava 1:0 (kon.) | Anderlecht – Slovan Bratislava 6:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:5 (kon.) | Karviná – Sp. Brno 1:1 (kon.) | Česká Třebová – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Příbram – Sparta Praha dívky 3:0 (kon.) | Jihlava – Hrusice 1:1 (kon.) | Schalke – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Ml. Boleslav – Hodonín 2:2 (kon.) | Olomouc – Roudné 7:0 (kon.) | Ústí n. L. – Xaverov 2:1 (kon.)
Opava – Lanškroun 3:0 (kon.) | Hertha – Frýdek-Místek 3:0 (kon.) | Zlín – Sparta 1:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Monaco 1:1 (kon.) | Slavia – Kohoutovice 4:0 (kon.) | Brno – Prachatice 5:2 (kon.)
ACS Kinder – Šumperk 2:1 (kon.) | Táborsko – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.) | Slovácko – Anderlecht 0:5 (kon.)
Ostrava – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Hlučín 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Liberec 1:1 (kon.)
Č. Budějovice – Sp. Brno 1:2 (kon.) | Hrusice – Karviná 0:3 (kon.) | Sparta Praha dívky – Jihlava 0:3 (kon.)
Schalke – Česká Třebová 4:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Příbram 3:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Hodonín 1:1 (kon.)
Lanškroun – Ml. Boleslav 1:2 (kon.) | Xaverov – Opava 0:3 (kon.) | Hertha – Olomouc 2:0 (kon.)
Roudné – Ústí n. L. 1:6 (kon.) | Šumperk – Sparta 0:9 (kon.) | Prachatice – Zlín 0:2 (kon.)
Kohoutovice – Brno 0:7 (kon.) | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Monaco – Slavia 0:7 (kon.)
Liberec – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Hlučín – Táborsko 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 0:3 (kon.)
Slovan Bratislava – Slovácko 5:0 (kon.) | Anderlecht – Ostrava 4:1 (kon.) | Sp. Brno – Hrusice 2:0 (kon.)
Česká Třebová – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Příbram – Schalke 0:6 (kon.) | Jihlava – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Karviná – Sparta Praha dívky 1:1 (kon.) | Hodonín – Lanškroun 5:0 (kon.) | Olomouc – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Hertha 1:0 (kon.) | Opava – Roudné 8:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Xaverov 0:0 (kon.)
Sparta – Prachatice 8:1 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Šumperk 3:3 (kon.) | Slavia – ACS Kinder 5:1 (kon.)
Brno – Monaco 0:1 (kon.) | Zlín – Kohoutovice 0:2 (kon.) | Kohouti Rokycany – Hlučín 1:3 (kon.)
Slovácko – Liberec 2:0 (kon.) | Ostrava – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Anderlecht 0:2 (kon.)
Táborsko – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Česká Třebová – Příbram 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hrusice 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Sp. Brno 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Karviná 4:0 (kon.) | Schalke – Jihlava 4:1 (kon.)
Olomouc – Ústí n. L. 1:5 (kon.) | Frýdek-Místek – Lanškroun 0:1 (kon.) | Xaverov – Hodonín 1:6 (kon.)
Roudné – Ml. Boleslav 0:6 (kon.) | Hertha – Opava 1:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Slavia 1:3 (kon.)
Šumperk – Prachatice 3:2 (kon.) | Kohoutovice – Sparta 0:4 (kon.) | Monaco – Zlín 0:3 (kon.)
ACS Kinder – Brno 4:1 (kon.) | Slovácko – Ostrava 0:4 (kon.) | Liberec – Hlučín 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Anderlecht – Táborsko 7:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Hr. Králové 2:1 (kon.)
konec
RSC Anderlecht
3:0
FC Slovan Liberec
Pátek 08.09.2017, 10:07 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina D
     
    20
    Konec zápasu. (10:27:00)
     
    19
    Bruersovu střelu vyrazil brankář na tyč, poté se předvedl skvělým zákrokem po rohovém kopu.
     
    18
    Liberečtí se zatím nedostali k žádné střele.
     
    17
    Debondt vypálil, jenže jeho střela šla vedle branky.
     
    15
    De Greff to zkoušel z první, liberecký brankář předvedl jistý zákrok.
     
    14
    Anderlecht naprosto opanuje utkání a Liberec do ničeho nepouští.
     
    12
    A znovu byl Flies u míče, tentokrát v těžké pozici zakončoval patičkou, opět minul branku Ronce.
     
    12
    Flies mohl dát hattrick, ovšem netrefil branku!
     
    10
    Tentokrát utekla domácímu útočníkovi přihrávka až do zámezí.
     
    9
    Liberec má problémy dostat se přes půlící čáru.
     
    8
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Anderlecht naprosto opanuje zápas! Svůj druhý gól v utkání vstřelil JARNE FLIES!
     
    7
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    A už je to o dva góly! Nádhernou střelou z celkem velké vzdálenosti se prosadil JACK KOFI OPOKU!
     
    5
    Tým, který je psán jako domácí začíná svou akci od brankáře.
     
    5
    Útok Anderlechtu skončil na Roncovi.
     
    2
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Anderlecht se dostává rychle do vedení! Rohový kop propadl až k JARNEMU FLIESOVI, kterému stačilo nastavit nohu a míč letěl do sítě!
     
    1
    Liema Olinga to zkoušel dobrou střelou, ovšem Ronec byl pozorný.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:07.

    Denisa Józsová

    Branky: 2. Flies, 7. Opoku, 8. Flies


    RSC Anderlecht: Deprez – De Greef, Bruers, Debonot, Deperez, Engwanda-Ongena, Flies, Liema Olinga, Ndembi, Opoku Siljanovski, Tabich
    FC Slovan Liberec: Ronec – Dobeš, Dostál, Fanta, Hovorka, Kučera, Nagy, Nassiri, Polách, Paulík, Schejbal, Schovanec, Vacek, Vaníček