Luceafarul Kluž – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Schalke – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hrusice 1:0 (kon.)
Příbram – Sp. Brno 0:0 (kon.) | Jihlava – Karviná 3:3 (kon.) | Roudné – Frýdek-Místek 0:4 (kon.)
Hertha – Xaverov 5:0 (kon.) | Olomouc – Lanškroun 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Hodonín 3:1 (kon.)
Opava – Ml. Boleslav 1:1 (kon.) | Monaco – Šumperk 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Kohoutovice 5:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Prachatice 0:1 (kon.) | Slavia – Sparta 1:0 (kon.) | Brno – Zlín 2:0 (kon.)
Anderlecht – Liberec 3:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Slovácko – Hlučín 3:1 (kon.)
Ostrava – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:0 (kon.)
Sp. Brno – Jihlava 2:1 (kon.) | Hrusice – Příbram 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Schalke 0:0 (kon.)
Sparta Praha dívky – Česká Třebová 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Ml. Boleslav 0:5 (kon.) | Hodonín – Opava 0:2 (kon.)
Lanškroun – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Roudné – Hertha 0:4 (kon.) | Xaverov – Olomouc 0:8 (kon.)
Šumperk – Zlín 4:2 (kon.) | Sparta – Brno 2:0 (kon.) | Prachatice – Slavia 0:9 (kon.)
Monaco – ACS Kinder 0:3 (kon.) | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Liberec – Táborsko 0:3 (kon.)
Kohouti Rokycany – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Hlučín – Ostrava 1:0 (kon.) | Anderlecht – Slovan Bratislava 6:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:5 (kon.) | Karviná – Sp. Brno 1:1 (kon.) | Česká Třebová – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Příbram – Sparta Praha dívky 3:0 (kon.) | Jihlava – Hrusice 1:1 (kon.) | Schalke – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Ml. Boleslav – Hodonín 2:2 (kon.) | Olomouc – Roudné 7:0 (kon.) | Ústí n. L. – Xaverov 2:1 (kon.)
Opava – Lanškroun 3:0 (kon.) | Hertha – Frýdek-Místek 3:0 (kon.) | Zlín – Sparta 1:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Monaco 1:1 (kon.) | Slavia – Kohoutovice 4:0 (kon.) | Brno – Prachatice 5:2 (kon.)
ACS Kinder – Šumperk 2:1 (kon.) | Táborsko – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.) | Slovácko – Anderlecht 0:5 (kon.)
Ostrava – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Hlučín 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Liberec 1:1 (kon.)
Č. Budějovice – Sp. Brno 1:2 (kon.) | Hrusice – Karviná 0:3 (kon.) | Sparta Praha dívky – Jihlava 0:3 (kon.)
Schalke – Česká Třebová 4:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Příbram 3:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Hodonín 1:1 (kon.)
Lanškroun – Ml. Boleslav 1:2 (kon.) | Xaverov – Opava 0:3 (kon.) | Hertha – Olomouc 2:0 (kon.)
Roudné – Ústí n. L. 1:6 (kon.) | Šumperk – Sparta 0:9 (kon.) | Prachatice – Zlín 0:2 (kon.)
Kohoutovice – Brno 0:7 (kon.) | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Monaco – Slavia 0:7 (kon.)
Liberec – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Hlučín – Táborsko 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 0:3 (kon.)
Slovan Bratislava – Slovácko 5:0 (kon.) | Anderlecht – Ostrava 4:1 (kon.) | Sp. Brno – Hrusice 2:0 (kon.)
Česká Třebová – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Příbram – Schalke 0:6 (kon.) | Jihlava – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Karviná – Sparta Praha dívky 1:1 (kon.) | Hodonín – Lanškroun 5:0 (kon.) | Olomouc – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Hertha 1:0 (kon.) | Opava – Roudné 8:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Xaverov 0:0 (kon.)
Sparta – Prachatice 8:1 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Šumperk 3:3 (kon.) | Slavia – ACS Kinder 5:1 (kon.)
Brno – Monaco 0:1 (kon.) | Zlín – Kohoutovice 0:2 (kon.) | Kohouti Rokycany – Hlučín 1:3 (kon.)
Slovácko – Liberec 2:0 (kon.) | Ostrava – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Anderlecht 0:2 (kon.)
Táborsko – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Česká Třebová – Příbram 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hrusice 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Sp. Brno 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Karviná 4:0 (kon.) | Schalke – Jihlava 4:1 (kon.)
Olomouc – Ústí n. L. 1:5 (kon.) | Frýdek-Místek – Lanškroun 0:1 (kon.) | Xaverov – Hodonín 1:6 (kon.)
Roudné – Ml. Boleslav 0:6 (kon.) | Hertha – Opava 1:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Slavia 1:3 (kon.)
Šumperk – Prachatice 3:2 (kon.) | Kohoutovice – Sparta 0:4 (kon.) | Monaco – Zlín 0:3 (kon.)
ACS Kinder – Brno 4:1 (kon.) | Slovácko – Ostrava 0:4 (kon.) | Liberec – Hlučín 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Anderlecht – Táborsko 7:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Hr. Králové 2:1 (kon.)
konec
ACS Kinder Sangeorgiu de Mures
5:1
TJ Tatran Kohoutovice
Pátek 08.09.2017, 09:45E.ON Junior Cup • Skupina C
     
    TJ Tatran Kohotouvice prohrál se Sangeorgiu de Mureš 1:5, celek z Mureše byl celý zápas lepším, Kohoutovice aspoň v závěru vsítily čestnou branku. (10:07:05)
     
    20
    Konec zápasu.
     
    20
    Kohoutovice právě vstřelily branku!
    Přece jen se Kohoutovice v závěru utkání prosadili, autorem branky je JAN BRÁZDA.
     
    18
    ACS Kinder právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je BOGDAN BACIU.
     
    17
    Penalta pro murešský celek!
     
    15
    Pět minut do konce, rumunský celek je stále iniciativnějším týmem a vypadá to, že si stav utkání již v pohodě pohlídají.
     
    14
    ACS Kinder právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ERIL BOTA, který zvýšil technickou střelou na 4:0.
     
    13
    Murešský celek zahrával přímý volný kop, David Balaj to zkusil přímou střelou, gólman Labuda skvělým zákrokem vyrazil na rohový kop.
     
    11
    ACS Kinder právě vstřelil branku!
    ERIL BOTA si naskočil na rohový kop a je z toho třetí branka utkání!
    Rodiče hostujícího týmu ženou své kluky dopředu, co jim síly stačí!

     
    8
    Rumunský celek je stále tím aktivnější týmem a Kohotouvice téměř k ničemu nepouští.
     
    5
    ACS Kinder právě vstřelil branku!
    Aktivní DAVID BALAJ si připisuje rychlý druhý gól, když předvedl výborný přehled ve vápně soupeře a opět prostřelil Labudu.
     
    3
    ACS Kinder právě vstřelil branku!
    Rumunský celek vstoupil do utkání velmi aktivně, což se vyplatilo hned záhy, když DAVID BALAJ prostřelil Labudu!
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    ACS Kinder Sangeorgiu de Mures: Sfirial – Simon, Papp, Maxim, Luca, Lorinl, Imme, Gyorfi, Florescu, Dikuj, Bota, Balaj, Baciu

    TJ Tatran Kohoutovice: Labuda – Bauer, Brázda, Doležel, M. Fejta, T. Fejta, Kala, Králík, Richter, Slanina, Vaculík, Vévoda, Vlasák, Zpěvák.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:45.

    Karel Milec

    Branky: 3. Balaj, 5. Balaj, 11. Bota, 14. Bota, 18. Baciu (pen.) – 20. Brázda


    ACS Kinder Sangeorgiu de Mures: Sfirial – Simon, Papp, Maxim, Luca, Lorinl, Imme, Gyorfi, Florescu, Dikuj, Bota, Balaj, Baciu
    TJ Tatran Kohoutovice: Labuda – Bauer, Brázda, Doležel, M. Fejta, T. Fejta, Kala, Králík, Richter, Slanina, Vaculík, Vévoda, Vlasák, Zpěvák

    Rozhodčí: E.ON Stadion, Roudné