Luceafarul Kluž – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Schalke – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hrusice 1:0 (kon.)
Příbram – Sp. Brno 0:0 (kon.) | Jihlava – Karviná 3:3 (kon.) | Roudné – Frýdek-Místek 0:4 (kon.)
Hertha – Xaverov 5:0 (kon.) | Olomouc – Lanškroun 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Hodonín 3:1 (kon.)
Opava – Ml. Boleslav 1:1 (kon.) | Monaco – Šumperk 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Kohoutovice 5:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Prachatice 0:1 (kon.) | Slavia – Sparta 1:0 (kon.) | Brno – Zlín 2:0 (kon.)
Anderlecht – Liberec 3:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Slovácko – Hlučín 3:1 (kon.)
Ostrava – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:0 (kon.)
Sp. Brno – Jihlava 2:1 (kon.) | Hrusice – Příbram 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Schalke 0:0 (kon.)
Sparta Praha dívky – Česká Třebová 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Ml. Boleslav 0:5 (kon.) | Hodonín – Opava 0:2 (kon.)
Lanškroun – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Roudné – Hertha 0:4 (kon.) | Xaverov – Olomouc 0:8 (kon.)
Šumperk – Zlín 4:2 (kon.) | Sparta – Brno 2:0 (kon.) | Prachatice – Slavia 0:9 (kon.)
Monaco – ACS Kinder 0:3 (kon.) | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Liberec – Táborsko 0:3 (kon.)
Kohouti Rokycany – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Hlučín – Ostrava 1:0 (kon.) | Anderlecht – Slovan Bratislava 6:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:5 (kon.) | Karviná – Sp. Brno 1:1 (kon.) | Česká Třebová – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Příbram – Sparta Praha dívky 3:0 (kon.) | Jihlava – Hrusice 1:1 (kon.) | Schalke – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Ml. Boleslav – Hodonín 2:2 (kon.) | Olomouc – Roudné 7:0 (kon.) | Ústí n. L. – Xaverov 2:1 (kon.)
Opava – Lanškroun 3:0 (kon.) | Hertha – Frýdek-Místek 3:0 (kon.) | Zlín – Sparta 1:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Monaco 1:1 (kon.) | Slavia – Kohoutovice 4:0 (kon.) | Brno – Prachatice 5:2 (kon.)
ACS Kinder – Šumperk 2:1 (kon.) | Táborsko – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.) | Slovácko – Anderlecht 0:5 (kon.)
Ostrava – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Hlučín 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Liberec 1:1 (kon.)
Č. Budějovice – Sp. Brno 1:2 (kon.) | Hrusice – Karviná 0:3 (kon.) | Sparta Praha dívky – Jihlava 0:3 (kon.)
Schalke – Česká Třebová 4:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Příbram 3:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Hodonín 1:1 (kon.)
Lanškroun – Ml. Boleslav 1:2 (kon.) | Xaverov – Opava 0:3 (kon.) | Hertha – Olomouc 2:0 (kon.)
Roudné – Ústí n. L. 1:6 (kon.) | Šumperk – Sparta 0:9 (kon.) | Prachatice – Zlín 0:2 (kon.)
Kohoutovice – Brno 0:7 (kon.) | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Monaco – Slavia 0:7 (kon.)
Liberec – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Hlučín – Táborsko 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 0:3 (kon.)
Slovan Bratislava – Slovácko 5:0 (kon.) | Anderlecht – Ostrava 4:1 (kon.) | Sp. Brno – Hrusice 2:0 (kon.)
Česká Třebová – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Příbram – Schalke 0:6 (kon.) | Jihlava – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Karviná – Sparta Praha dívky 1:1 (kon.) | Hodonín – Lanškroun 5:0 (kon.) | Olomouc – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Hertha 1:0 (kon.) | Opava – Roudné 8:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Xaverov 0:0 (kon.)
Sparta – Prachatice 8:1 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Šumperk 3:3 (kon.) | Slavia – ACS Kinder 5:1 (kon.)
Brno – Monaco 0:1 (kon.) | Zlín – Kohoutovice 0:2 (kon.) | Kohouti Rokycany – Hlučín 1:3 (kon.)
Slovácko – Liberec 2:0 (kon.) | Ostrava – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Anderlecht 0:2 (kon.)
Táborsko – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Česká Třebová – Příbram 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hrusice 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Sp. Brno 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Karviná 4:0 (kon.) | Schalke – Jihlava 4:1 (kon.)
Olomouc – Ústí n. L. 1:5 (kon.) | Frýdek-Místek – Lanškroun 0:1 (kon.) | Xaverov – Hodonín 1:6 (kon.)
Roudné – Ml. Boleslav 0:6 (kon.) | Hertha – Opava 1:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Slavia 1:3 (kon.)
Šumperk – Prachatice 3:2 (kon.) | Kohoutovice – Sparta 0:4 (kon.) | Monaco – Zlín 0:3 (kon.)
ACS Kinder – Brno 4:1 (kon.) | Slovácko – Ostrava 0:4 (kon.) | Liberec – Hlučín 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Anderlecht – Táborsko 7:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Hr. Králové 2:1 (kon.)
konec
AC Sparta Praha
2:0
FC Zbrojovka Brno
Pátek 08.09.2017, 11:15 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina C
     
    Sparta Praha byla lepším týmem a po právu jí náleží vítězství 2:0 nad Zbrojovkou Brno! (11:36:54)
     
    20
    Konec zápasu.
     
    19
    Samuel Filipín zkoušel vstřelit kontaktní branku lobem, ovšem lob se příliš nevyvedl a přeletěl nejen gólmana Koláře, ale i branku.
     
    18
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se dočkala i po druhé! Aktivní ALEX CHRASTINA si připsal druhou branku.
     
    16
    Sparta právě vstřelila branku!
    Aktivní Sparta se dočkala! Lukáš Moudrý se napřáhl ke střele, ovšem trefil pouze břevno brněnské branky, ALEX CHRASTINA se nezastavil a odměnou mu byl odražený balón, který pro něj nebyl problém dopravit do sítě!
     
    15
    Z následného rohového kopu Sparta nic nevymyslela.
     
    15
    Patrik Uhrin šel sám na Doubka, kterého se pokusil obstřelit gólmana kolem jeho levé nohy, ale Doubek reflexivně míč vyrazil na rohový kop!
     
    12
    Kirill Doloh viděl volné místo u pravé tyče, kam také zamířil, ovšem při střele podklouzl a není z toho úvodní branka utkání, ale pouze zákrok, velmi dobře chytajícího, Doubka.
     
    10
    Zbrojovka se dostala k pokutovému území Sparty jen na chvíli, poté skvěle zakročil jeden z obránců Sparty a bylo po brněnském útoku.
     
    7
    Velká příležitost pražské Sparty! Nejprve Ondřej Penxa neprostřeli Doubka, následně se neujmula ani střela Alexe Chrastiny, gólman Doubek nyní neskutečně podržel Zbrojovku!
     
    6
    Kapitán Sparty Alex Chrastina dostal míč ve vápně soupeře, jenže míč špatně zpracoval a z velkého úhlu již nedokázal ohrozit brankáře Doubka.
     
    4
    Libor Hájek zkusil dalekonosnou střelu, která skončila mimo tři tyče.
     
    3
    Sparta je v prvních minutách lepší.
     
    1
    Hned v první minutě mohla jít Sparta do vedení! Alex Chrastina dostal krásnou průnikovou přihrávku, kterou ale nedokázal šanci proměnit v úvodní branku.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    AC Sparta Praha: M. Kolář – Braun, Červenka, Chrastina, Doloh, Hrodek, J. Kolář, Moudrý, Penxa, Poturnay, Štýbr, Uhrin, Vodolán, Žáček

    FC Zbrojovka Brno: Doubek – Drábek, Ferlay, Filipín, Hájek, Hublík, Kadlec, Klíma, Konečný, Krejčí, Pachl, Pevný, Souček, Zoran.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:15.

    Karel Milec

    Branky: 16. Chrastina, 18. Chrastina


    AC Sparta Praha: M. Kolář – Braun, Červenka, Chrastina, Doloh, Hrodek, J. Kolář, Moudrý, Penxa, Poturnay, Štýbr, Uhrin, Vodolán, Žáček
    FC Zbrojovka Brno: Doubek – Drábek, Ferlay, Filipín, Hájek, Hublík, Kadlec, Klíma, Konečný, Krejčí, Pachl, Pevný, Souček, Zoran