Hr. Králové – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Třinec | 0:3 (kon.) |
Leganés – Getafe | 1:2 (kon.) |
Hamburg – RB Lipsko | 0:2 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Méty – PSG | 1:5 (kon.) |
Kroměříž – Val. Meziříčí | 5:1 (kon.) |
Lok. Košice – Skalica | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 3:2 (kon.) |
Feirense – Sporting | 2:3 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 2:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Zagłębie – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Arka – Wisla Krakov | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Hrusice | 1:0 (kon.) |
Příbram – Sp. Brno | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 3:3 (kon.) | | | Roudné – Frýdek-Místek | 0:4 (kon.) |
Hertha – Xaverov | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Lanškroun | 4:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hodonín | 3:1 (kon.) |
Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Monaco – Šumperk | 1:2 (kon.) | | | ACS Kinder – Kohoutovice | 5:1 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Prachatice | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 1:0 (kon.) | | | Brno – Zlín | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Hlučín | 3:1 (kon.) |
Ostrava – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:0 (kon.) |
Sp. Brno – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Hrusice – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Schalke | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Česká Třebová | 0:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) | | | Hodonín – Opava | 0:2 (kon.) |
Lanškroun – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Roudné – Hertha | 0:4 (kon.) | | | Xaverov – Olomouc | 0:8 (kon.) |
Šumperk – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Brno | 2:0 (kon.) | | | Prachatice – Slavia | 0:9 (kon.) |
Monaco – ACS Kinder | 0:3 (kon.) | | | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Táborsko | 0:3 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Hlučín – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Anderlecht – Slovan Bratislava | 6:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slovácko | 1:5 (kon.) | | | Karviná – Sp. Brno | 1:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) |
Příbram – Sparta Praha dívky | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Hrusice | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hodonín | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Roudné | 7:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Xaverov | 2:1 (kon.) |
Opava – Lanškroun | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 1:4 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Kohoutovice | 4:0 (kon.) | | | Brno – Prachatice | 5:2 (kon.) |
ACS Kinder – Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Táborsko – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Anderlecht | 0:5 (kon.) |
Ostrava – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Liberec | 1:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Sp. Brno | 1:2 (kon.) | | | Hrusice – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Schalke – Česká Třebová | 4:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hodonín | 1:1 (kon.) |
Lanškroun – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Xaverov – Opava | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Roudné – Ústí n. L. | 1:6 (kon.) | | | Šumperk – Sparta | 0:9 (kon.) | | | Prachatice – Zlín | 0:2 (kon.) |
Kohoutovice – Brno | 0:7 (kon.) | | | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Slavia | 0:7 (kon.) |
Liberec – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Anderlecht – Ostrava | 4:1 (kon.) | | | Sp. Brno – Hrusice | 2:0 (kon.) |
Česká Třebová – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Schalke | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) |
Karviná – Sparta Praha dívky | 1:1 (kon.) | | | Hodonín – Lanškroun | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Opava – Roudné | 8:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Xaverov | 0:0 (kon.) |
Sparta – Prachatice | 8:1 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Šumperk | 3:3 (kon.) | | | Slavia – ACS Kinder | 5:1 (kon.) |
Brno – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Kohoutovice | 0:2 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hlučín | 1:3 (kon.) |
Slovácko – Liberec | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Anderlecht | 0:2 (kon.) |
Táborsko – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Hrusice | 2:2 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Sp. Brno | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Lanškroun | 0:1 (kon.) | | | Xaverov – Hodonín | 1:6 (kon.) |
Roudné – Mladá Boleslav | 0:6 (kon.) | | | Hertha – Opava | 1:0 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) |
Šumperk – Prachatice | 3:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Monaco – Zlín | 0:3 (kon.) |
ACS Kinder – Brno | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Liberec – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Táborsko | 7:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
konec
SC Xaverov
1:6
FK Hodonín
Karel Milec
Branky:
15. Makovský – 3. Kolařík, 5. Tichý, 7. Tichý, 17. Kolařík, 19. Příkazský, 20. Příkazský
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
SC Xaverov:
Myška – Bigolet, Chramosta, Ducháč, Friedrich, Fritzen, Horyna, Jeník, Makovský, Pátek, Rittenauer, Straka, Vacík, Velebil
Náhradníci:
Trenér:
FK Hodonín: Kůřil – Chromečková, Demjanovič, Holčík, Kolařík, Kovačič, Krist, Pátek, Peřina, Příkazský, Sasínek, Ševčík, Tichý, Valčík
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FK Hodonín: Kůřil – Chromečková, Demjanovič, Holčík, Kolařík, Kovačič, Krist, Pátek, Peřina, Příkazský, Sasínek, Ševčík, Tichý, Valčík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
SC Xaverov: Myška – Bigolet, Chramosta, Ducháč, Friedrich, Fritzen, Horyna, Jeník, Makovský, Pátek, Rittenauer, Straka, Vacík, Velebil
FK Hodonín: Kůřil – Chromečková, Demjanovič, Holčík, Kolařík, Kovačič, Krist, Pátek, Peřina, Příkazský, Sasínek, Ševčík, Tichý, Valčík.
Autorem branky je JOSEF KOLAŘÍK, který si ve vápně zpracoval míč a střelou do šibenice otevřel skóre utkání.
Hodonín šel do rychlého protiútoku, který zakončil osamocený FILIP TICHÝ.
FILIP TICHÝ si připisuje druhou branku v rychlém sledu, akce téměř totožná, jako jeho první branka.
ONDŘEJ MAKOVSKÝ překvapil Kůřila střelou zpoza vápna, gólman si na balón šáhnul, ale nedokázal ho vytěsnit mimo tři tyče!
Autorem branky je JOSEF KOLAŘÍK, který udělal kličku obránci Xaverova a střelou do protipohybu překonal Myšku.
Autorem branky je ŠIMON PŘÍKAZSKÝ, který zvyšuje již na 5:1.
ŠIMON PŘÍKAZSKÝ neměl dost a ještě vsítil v posledních vteřinách branku na 6:1.