Luceafarul Kluž – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Schalke – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hrusice 1:0 (kon.)
Příbram – Sp. Brno 0:0 (kon.) | Jihlava – Karviná 3:3 (kon.) | Roudné – Frýdek-Místek 0:4 (kon.)
Hertha – Xaverov 5:0 (kon.) | Olomouc – Lanškroun 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Hodonín 3:1 (kon.)
Opava – Ml. Boleslav 1:1 (kon.) | Monaco – Šumperk 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Kohoutovice 5:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Prachatice 0:1 (kon.) | Slavia – Sparta 1:0 (kon.) | Brno – Zlín 2:0 (kon.)
Anderlecht – Liberec 3:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Slovácko – Hlučín 3:1 (kon.)
Ostrava – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:0 (kon.)
Sp. Brno – Jihlava 2:1 (kon.) | Hrusice – Příbram 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Schalke 0:0 (kon.)
Sparta Praha dívky – Česká Třebová 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Ml. Boleslav 0:5 (kon.) | Hodonín – Opava 0:2 (kon.)
Lanškroun – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Roudné – Hertha 0:4 (kon.) | Xaverov – Olomouc 0:8 (kon.)
Šumperk – Zlín 4:2 (kon.) | Sparta – Brno 2:0 (kon.) | Prachatice – Slavia 0:9 (kon.)
Monaco – ACS Kinder 0:3 (kon.) | Kohoutovice – SKP Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Liberec – Táborsko 0:3 (kon.)
Kohouti Rokycany – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Hlučín – Ostrava 1:0 (kon.) | Anderlecht – Slovan Bratislava 6:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:5 (kon.) | Karviná – Sp. Brno 1:1 (kon.) | Česká Třebová – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Příbram – Sparta Praha dívky 3:0 (kon.) | Jihlava – Hrusice 1:1 (kon.) | Schalke – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Ml. Boleslav – Hodonín 2:2 (kon.) | Olomouc – Roudné 7:0 (kon.) | Ústí n. L. – Xaverov 2:1 (kon.)
Opava – Lanškroun 3:0 (kon.) | Hertha – Frýdek-Místek 3:0 (kon.) | Zlín – Sparta 1:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Monaco 1:1 (kon.) | Slavia – Kohoutovice 4:0 (kon.) | Brno – Prachatice 5:2 (kon.)
ACS Kinder – Šumperk 2:1 (kon.) | Táborsko – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.) | Slovácko – Anderlecht 0:5 (kon.)
Ostrava – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Hlučín 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Liberec 1:1 (kon.)
Č. Budějovice – Sp. Brno 1:2 (kon.) | Hrusice – Karviná 0:3 (kon.) | Sparta Praha dívky – Jihlava 0:3 (kon.)
Schalke – Česká Třebová 4:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Příbram 3:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Hodonín 1:1 (kon.)
Lanškroun – Ml. Boleslav 1:2 (kon.) | Xaverov – Opava 0:3 (kon.) | Hertha – Olomouc 2:0 (kon.)
Roudné – Ústí n. L. 1:6 (kon.) | Šumperk – Sparta 0:9 (kon.) | Prachatice – Zlín 0:2 (kon.)
Kohoutovice – Brno 0:7 (kon.) | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Monaco – Slavia 0:7 (kon.)
Liberec – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Hlučín – Táborsko 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 0:3 (kon.)
Slovan Bratislava – Slovácko 5:0 (kon.) | Anderlecht – Ostrava 4:1 (kon.) | Sp. Brno – Hrusice 2:0 (kon.)
Česká Třebová – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Příbram – Schalke 0:6 (kon.) | Jihlava – Luceafarul Kluž 0:3 (kon.)
Karviná – Sparta Praha dívky 1:1 (kon.) | Hodonín – Lanškroun 5:0 (kon.) | Olomouc – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Hertha 1:0 (kon.) | Opava – Roudné 8:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Xaverov 0:0 (kon.)
Sparta – Prachatice 8:1 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Šumperk 3:3 (kon.) | Slavia – ACS Kinder 5:1 (kon.)
Brno – Monaco 0:1 (kon.) | Zlín – Kohoutovice 0:2 (kon.) | Kohouti Rokycany – Hlučín 1:3 (kon.)
Slovácko – Liberec 2:0 (kon.) | Ostrava – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Anderlecht 0:2 (kon.)
Táborsko – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Česká Třebová – Příbram 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hrusice 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Sp. Brno 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Karviná 4:0 (kon.) | Schalke – Jihlava 4:1 (kon.)
Olomouc – Ústí n. L. 1:5 (kon.) | Frýdek-Místek – Lanškroun 0:1 (kon.) | Xaverov – Hodonín 1:6 (kon.)
Roudné – Ml. Boleslav 0:6 (kon.) | Hertha – Opava 1:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Slavia 1:3 (kon.)
Šumperk – Prachatice 3:2 (kon.) | Kohoutovice – Sparta 0:4 (kon.) | Monaco – Zlín 0:3 (kon.)
ACS Kinder – Brno 4:1 (kon.) | Slovácko – Ostrava 0:4 (kon.) | Liberec – Hlučín 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Kohouti Rokycany 3:1 (kon.) | Anderlecht – Táborsko 7:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Hr. Králové 2:1 (kon.)
konec
FK Česká Třebová
1:1
1.FK Příbram
Pátek 08.09.2017, 16:30E.ON Junior Cup • Skupina A
     
    20
    Konec zápasu. (16:56:08)
     
    19
    Do brejku 4 na 2 se dostali ještě v samotném záběru utkání hráči Příbrami, Adam Toufar ale nevyhodnotil situaci na levém křídle dobře a zhatil tak šance jeho týmu na vítězství.
     
    17
    Po autovém vhazování se do střely z voleje opřel Jakub Jelínek, jeho pokus skončil nějaký ten metr vedle branky.
     
    16
    Příbram právě vstřelila branku!
    A máme vyrovnáno! LUKÁŠ NĚMEC se opřel do exekuce přímého kopu a trefil přesně! 1:1!
     
    15
    Už se ale opět probudili i útočníci České Třebové, konkrétně do šance po pravém křídle se dostal zřejmě Kovář. Jeho rána ale skončila v náruči brankáře.
     
    14
    Téměř ve stejné situaci byl Jaroslav Hájek a jeho střela taktéž letěla nad prostor tří tyčí.
     
    13
    O střelu ze střední vzdálenosti se pokusil Daniel Kalivoda, jeho pokus byl ale moc přímý a přeletěl branku.
     
    12
    Příbramští kombinují na své polovině a hledají možné skulinky v obraně České Třebové.
     
    9
    V obrovské šanci se ocitl Vojtěch Kovář, ten si obešel nejméně 3 obránce Příbrami, dokázal i zakončit, pouze ale kousek mimo tří tyče.
     
    7
    Po rohovém kopu, který byl chytře zahrán na zcela volného hráče, se dostal ke střele Maxim Hanik. Do střely z voleje se ale neopřel dobře a míč poslal několik metrů nad branku soupeře.
     
    6
    Ta ale vyšla zcela na prázdno, jelikož její autor nastřelil hned prvního hráče, který stál v už tak řídké zdi.
     
    5
    Aktivní Česká Třebová dobře kombinuje i na polovině hřiště, následovat bude standartní situace z nějakých 15 metrů od branky.
     
    2
    Česká Třebová právě vstřelila branku!
    Ke značce pokutového kopu se postavil LUKÁŠ HÝBL, kterému se zřejmě střela moc nevyvedla, brankář si na míč i sáhl, ale ten nakonec skončil v síti Příbrami!
     
    2
    Byla nařízena penalta. Za hraní rukou byla nařízena penalta proti týmu 1.FK Příbram.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

    Daniel Bertók


    Hledáme zpravodaje pro tým 1.FK Příbram. Více informací zde.

    Branky: 2. Hýbl – 16. Němec


    FK Česká Třebová: Brejcha, Deml, Hanik, Hýbl, Jansa, Jelínek, Kovář, Kumpošt, Mazura, Ondráš, Řehák, Slezák, Šumbera, Švanda
    1.FK Příbram: Karas – Abrhám, Čadek, Hájek, Havelka, Kalivoda, Kareš, Kudelňák, Němec, Nikl, Příhoda, Toufar, Zápotočný