Real Madrid – Levante 1:1 (kon.) | Valencia – Atlético 0:0 (kon.) | Sevilla – Eibar 3:0 (kon.)
Barcelona – Espanyol 5:0 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (0:0)
SD Eibar
Sobota 09.09.2017, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:21)

Dnešní utkání sledovalo 32 469 diváků.

Je konec, Sevilla dnes neměla žádné starosti s neškodným Eibarem. Hosté nedokázali dnes vyzrát na pozornou defenzivu soupeře a když už ji přelstili, zpravidla hořeli v zakončení. Naopak to by dnes mohli vyučovat domácí fotbalisté, kteří několikrát krásně rozebrali defenzivu soupeře, který nakonec může být rád, že to dnes nebyla prohra větším rozdílem.

90+4
    90+2. NOLITO - 3:0

90+2
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Další krásná akce Sevilly, kdy Sarabia patičkou vysunul za obranu Sarabiu, ten nic neuspěchal a místo střely z pravé strany ještě volil přihrávku na levou, kde si seběhl NOLITO, jež střelou z voleje prostřelil gólmana Eibaru.

90+1
    Čtyři minuty nakonec nastavil sudí Mateu, Sevilla nyní na útočné polovině.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, je jasné, že se bude nastavovat, minimálně za přestávku, kterou sudí nabídl oběma týmům.

88
    Steven N'Zonzi (Sevilla) nyní diskutuje s rozhodčím, který mu domlouvá po jednom z faulů.

87
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ganso, přichází Johannes Geis.

86
    Sevilla s míčem u vápna soupeře, sledujeme snahu Corchii odcentrovat, což se mu nedaří. Totéž platí i pro Correu.

84
    Eibar zahrozil ale nepovedená přihrávka z levé strany končí v náruči Sergia Rica.

82
    Dlouhý nákop na pravou stranu, nakonec Correa vybojoval autové vhazování pro domácí tým.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, Sevilla již vede o dva góly a sebevědomě si jde pro tři body.

79
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jesús Navas, přichází Joaquín Correa.

79
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází José Ángel, přichází Bébé.

78
    Míč rozhodčího, domácí ho sportovně vrací svému soupeři.
    76. Wissam Ben Yedder - 2:0

76
    Ukázková kombinace domácích, kdy se míč dostal z levé strany před branku, již za překonanou obranou Eibaru a WISSAM BEN YEDDER v podstatě jen nastavil nohu.

75
    Rychlý přechod půlící čáry v podání Sevilly, ta se drží na útočné polovině.

74
    Sébastien Corchia (Sevilla) poslal pas do vápna Eibaru, tam si seběhl Wissam Ben Yedder, který míč dokázal zpracovat, ale jeho střelu zablokoval obránce, roh pro Sevillu.

73
    Sergio Rico (Sevilla) poslal míč od své branky, ale ten skončil v autu.

72
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Gabriel Mercado, přichází Sébastien Corchia.

71
    Po rohovém kopu je čas na krátkou pauzu.

70
    Závar před brankou Sevilly, kdy obránce Clément Lenglet (Sevilla) odhlavičkovává míč před brankovou čárou, za již přelobovaným brankářem.

70
    Také v podání domácích vidíme malou domů, což diváci ocenili pískotem.

69
    Eibar začíná další rozehrávku od brankáře Dmitroviće.

68
    Ne, ani z druhého rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, navíc tam zahrál Gonzalo Escalante (Eibar) rukou.

67
    Domácí se ubránili, byť za cenu rohového kopu z levé strany.

66
    Zajímavou standardku získávají hosté, z levé strany, je to ale z úhlu, spíše na centr do vápna Sevilly.

64
    Založit útočnou akci se však Eibaru vůbec nedaří... hosté jsou směrem dopředu velmi bezradní.

63
    Hlavičkový souboj ve středu hřiště, hosté se dostávají k míči.

61
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Cristian Rivera.

59
    Sevilla na útočné polovině, Nolito ale ztrácí míč na levém křídle a domácí se nyní musí bleskově vracet zpět.

56
    Útočný faul tentokrát odpískán hostům, provinil se García.

54
    José Ángel (Eibar) vyslal zajímavý pokus na branku soupeře, vysoký míč skončil na brance Sevilly, což ještě jistil svým zákrokem Sergio Rico.

52
    Aktivita Sevilly s sebou přináší samozřejmě také množství útočných faulů, po dalším nyní ztrácí domácí míč.

51
    Hosté se nyní nemohou dostat přes půlící čáru, velký tlak Sevilly.

50
    Eibar je pod tlakem, zpoza vápna vypálil nad branku soupeře domácí Steven N'Zonzi.

49
    Akce Sevilly končí odpískaným faulem Jesúse Navase, míč mají hosté.
    47. GANSO - 1:0

47
    Skvělý vstup domácích do druhého poločasu, první útočná akce Sevilly končí gólem! Míč uklidil z hranice malého vápna do branky GANSO.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:36.

První poločas nabídlo hodně bojovný fotbal, v němž bylo k vidění velké množství faulů a obrazně se tak více nehrálo, než hrálo... aktivnější byla Sevilla, hosté zahrozili v podstatě jen jednou, ale na gól si budeme muset počkat do druhé půle.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+1
    A pozor, je tu vůbec první vážnější akce Eibaru, Takaši Inuj prověřil pozornost Sergia Rica z levé strany!

45
    Tři minuty nastavil sudí Mateu nad rámec hrací doby první půle.

44
    Míč míří k brance Sevilly, Sergio Rico rozehrává na pravou stranu.
    43. Nolito (Sevilla) z levé strany netrefuje branku soupeře

43
    Nolito (Sevilla) se dostal do šance, po parádním pasu Sarabii za obranu Eibaru, ale z levé strany netrefuje branku Eibaru.

42
    Statistika držení míče – 60% : 40%.

41
    A znovu, faul, faul, faul... těch je v tuto chvíli, jestli statistiky neklamou, již 17!

40
    Iván Alejo (Eibar) nakonec musel být ze hřiště odnášen na nosítkách... uvidíme, zda bude moci pokračovat dál v zápase.

39
    A pozor, Alejo se nemůže zvednout na nohy a bude muset být ošetřován.

38
    Iván Alejo (Eibar) se nyní, po souboji s domácím Escuderem, poroučí na trávník.

37
    Stále platí, že hru v prvním poločase nepříjemně kouskuje množství faulů.

35
    Míč letí z pravé strany před branku Sevilly, Sergio Rico však dokázal míč vyboxovat.

34
    Rohový kop Eibaru, hosté budou rozehrávat z pravé strany.

33
    Po druhém rohovém kopu skončil míč, po zásahu Mercada, nad brankou Eibaru.

32
    Nolito (Sevilla) prošel z levé strany, možná trochu překvapivě, až před branku Eibaru, Marko Dmitrović vyrazil jeho pokus na roh.

31
    Žlutou kartu dostává José Ángel (SD Eibar).

30
    Nákop Eibaru, hosté ale nevybojovali míč zpět.

29
    Nyní se již hraje dál, samozřejmě ta minuta bude nastavena na konci první půle.

28
    Rozhodčí nechává oběma týmům krátkou přestávku na osvěžení u vlastních laviček.

27
    Rozehrávka Sevilly nyní končí nepřesným pasem na pravou stranu, kam si nabíhal Nolito (Sevilla).

26
    Eibar zaútočil, Capa odcentroval z pravé strany, ale míč prolétl vápnem, aniž by ho kdokoliv zasáhl.

25
    Skóre zápasu se nemění, nyní se hraje hlavně ve středu hřiště.

22
    Další roh pro Sevillu, domácí rozehrají z pravé strany.

21
    Eibar se poslední minuty k míči moc nedostává, dobrá hra Sevilly.

20
    Akce Sevilly končí odpískaným ofsajdem, štěstí pro Eibar, odkop od branky.

19
    Nolito (Sevilla) faulován, Sevilla zůstává u míče.

18
    Sevilla s míčem na své polovině, domácí to nyní znovu zkouší středem.

17
    Domácí se nedokázali prosadit, hosté zkusili rychlý brejk, který končí odpískaným ofsajdem.

16
    Hosté se sice ubránili při rohovém kopu soupeře, ale následně je pískán další faul a Sevilla tak zůstává na útočné polovině.

15
    Rohový kop pro Sevillu, domácí rozehrají z pravé strany.
    14. Ganso (Sevilla) trefuje z levé strany tyč!

14
    A je tu první šance zápasu, kdy se Ganso (Sevilla) dostal ke střele z levé strany, orazítkoval ale pouze vzdálenější tyč!

13
    Sevilla s míčem u půlící čáry, domácí to zkouší středem.

12
    Nyní se opět nehraje, Kike García (Eibar) byl faulován ve středu hřiště.

11
    Zatím hru provází poměrně hodně faulů, které kouskují hru.

9
    Clément Lenglet (Sevilla) odehrál míč do autu, vhazovat z pravé strany bude Ander Capa.

8
    Wissam Ben Yedder (Sevilla) si naběhl za obranu soupeře, kam směřovala přihrávka z levé strany, ale je pískán ofsajd.

7
    Další nedovolený zákrok defenzivy Sevilly, hosté mají další volný roh, tentokrát daleko od vápna soupeře.

5
    Po faulu Escudera měli hosté zajímavou standardku, kdy to Ander Capa přímo na branku, tu ale přestřelil.

4
    Žlutou kartu dostává Sergio Escudero (Sevilla FC).

3
    Také Sergio Rico (Sevilla) si na druhé straně sáhne na míč, když lapil nepřesný centr soupeře.

2
    Útočným faulem končí akce Sevilly, Marko Dmitrović (Eibar) rozehrává.

1

Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Carriço, Lenglet, Escudero – N'Zonzi – Navas, Sarabia, Ganso, Nolito – Ben Yedder.
    Náhradníci: Soriano – Corchia, Kjaer, W. Montoya, Correa, Geis, F. Vázquez.

SD Eibar: Dmitrović – Capa, P. Oliveira, Ramis, Ángel – Alejo, Dani García, Escalante, Inuj – Kike García, Enrich.
    Náhradníci: Riesgo – Gálvez, Rivera, Charles, Bébé, Peña, Juncà.

18.02.2017 • Sevilla – Eibar 2:0

Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola španělské LaLigy, v němž domácí SEVILLA FC přivítá SD EIBAR. Utkání se odehraje na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán v Seville a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Antonio Mateu, na čarách s asistenty Pau Cebrián a Ignácio Rubio.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.