Ostrava – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Zlín – Teplice 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Opava 3:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Pardubice 2:1 (kon.) | Příbram – Sparta 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 0:3 (kon.)
Olomouc – Slavia 4:0 (kon.) | Karviná – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Plzeň – Slovácko 1:1 (3:4 po pen.)

88
    Poslední střídání domácího mužstva, Jiřího Spáčila na poslední minuty nahradí Mojmír Chytil.

87
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ ZMRZLÝ přidává další branku do sítě svého soupeře – 4:0.

77
    Dochází k dalšímu střídání Olomouce, odchází Jan Beňa a nahrazuje ho Daniel Grečmal.

69
    Střídají také domácí, ze hry odstupuje Rostislav Baďura, do hry přichází Daniel Grygar.

62
    Další střídání v týmu hostů, který chce oživit hru, ze hry odstupuje Jan Havránek, opačným směrem putuje Adam Vlasák.

52
    Ze hry odchází hostující Martin Bejbl, kterého nahradí Marek Stříbrský.

52
    Olomoučtí se mohou radovat, třetí brankou zatěžuje Svítilovo konto ONDŘEJ ZMRZLÝ – 3:0.

46
    Hosté nastupují v pozměněné sestavě, na střídačce zůstává Matěj Valenta a do hry se místo něj zapojí Adam Petrák.

46

45+0

45
    Žlutou kartu si od hlavního sudího vysloužili domácí Jan Beňa a hostující kapitán David Beňo.

42
    Chvíli před koncem prvního poločasu navyšuje vedení domácího týmu JIŘÍ SPÁČIL – 2:0.