Mouscron – Club Brugge 2:1 (kon.) | Antverpy – Sint-Truiden 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Eupen 5:1 (kon.)
Waregem – Kortrijk 2:2 (kon.)
Royal Antverpy
1:1 (0:0)
Sint-Truiden VV
Sobota 09.09.2017, 20:00 • Bosuilstadion • Belgická liga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Royal Antverpy FC
    Domácí celek se v záčatku sezóny potkal s poměrně slušnou formou. Z pěti kol dokázal zvítězit třikrát. Na kontě má i jednu remízu a jednu porážku. Poslední utkání přineslo doslova gólové hody. Domácí tým se utkal se s týmem Oostende. V zápase padlo celkem sedm branek a dnešní domácí celek vstřelil hned čtyři. Jediny zápas, který obral Antverpy o body byl Genk, který vyhrál rozdílem 5:3. Nejlepším střelcem týmu je Ivo Rodrigues. Tento hrác vstřelil dvě branky do sítě soupeře. Týmu bude v zápase chybět útočník Obbi Oulare, který si v minulém utkání poranil stehno.

Hosté se taktéž potkávají s dobrou formou. V tabulce mají o dva body více než dnešní soupeř a v tabulce se nachází o příčku výš. Z pěti zápasů vybojovali dvanáct bodů. Připsali si čtyři výhru a jednu prohru. V posledních třech duelech hráči nezažili pocit prohry. Nejlepšícm střelcem týmu je Yohan Boli, který se trefil celkem třikrát. Týmu v zápase bude pravděpodobně chybět stálý hráč základní sestavy Cristian Ceballos. Tento útočník si v lize připsal dvě branky.

Dnešní zápas by měl nabídnout vyrovnanou bitvu mezi předními týmy tabulky.

Posledních pět vzájemných utkání

St. Truiden 1:1 Antverpy
    St. Truiden 4:1 Antverpy
    Antverpy 0:2 St. Truiden
    St. Truiden 1:0 Antverpy
    Antverpy 0:5 St. Truiden

Royal Antverpy FC: Bolat – Matheus, Batubinsika, Arslanagic, Duplus – Corryn, Hairemans, Haroun, Limbombe, Rodrigues – Jaadi.
    Náhradníci: Ježina – Achter, Dequevy, Ghandri, Owusu Acheampong, Randriambololona, Stojanovič.

Sint-Truiden VV: Pirard – De Norre, Kotysch, Teixeira, Kitsiou – Botaka, De Petter, Charisis, Legear – Boli, De Sart.
    Náhradníci: Steppe – Abrahams, Asamoah, Bezus, Dussaut, Goutas, Vetokele..

1

2
    Hráči podstupujou souboj o míč uprostřed hřiště.

5
    Vhazování domácích hráču uprostřed hřiště.

6
    Faul hostující Boliho znamená volný kop pro Antverpy.

8
    Standartní situaci bude zahrávat Charisis.

11
    Ani jeden z týmu si nedokáže podržet míč na delší dobu a zápas je zatím plný nepřesností.

13
    Nepřesný centr De Pettera. Brankář domácích bude vykopávat.

15
    Hosté kombinujou u své branky..

17
    Botaka nestíhl míč na hrací ploše a hosté domácí budou vhazovat.

18
    Rohový kop hostujícího celku.

21
    Zápas zatím nenábídnul žádnou zajímavou šanci a je hodně opatrný.

24
    Vhazování domácích uprostřed hřiště.

27
    Hostující hráč Kotysch leží na zemi v křečích.

29
    Corryn se provinil faulem uprostřed hřiště a může byt rád, že nedostal kartu.

31
    Centr Charisise nemířil přesně a bude se vhazovat.

33
    Domácí Hairemans vystřelil a jeho rána mířila těsně vedle tyče.

42
    Limbombe se u rohového praporku pokoušel získat rohový kop a to se mu taky vydařilo.

43
    Bude následovat další rohový kop.

44
    Batubinsika se po rohovém kopu dostal ke střele, ta ovšem končí mimo tři tyče.

44
    Zmatky v pokutovém území hostů řeší Teixeira odkopem.

45
    Před koncem poločasu obdržel hostující hráč žlutou kartu za faul uprostřed hřiště.

45+1
    Jaadi si dobře připravil míč a jeho střelu skvělým zákrokem kontroluje Pirard.

45+2

První poločas nenabídnul aktraktivní podívanou. Ani jeden z celku si nedokázal připravit gólovou příležitost. Hra byla plná zmatků a soubojů uprostřed hřiště. V 33 minutě se do střelecké příležitosti dostál Hairemans, který mířil pár centrimetrů od levé branky. Snad nám druhá půle nabídne atraktivnější fotbal.

46

47
    Ofsajd hostujícího týmu zabránil v nebezpečné akci. Nechal se nachytat Legear.

49
    Odkop od brány Pirarda.

51
    Hairemans podstupuje souboj o míč u lajnové čáry.

51
    Limbombe nastřelil míč do obránce a domácí budou zahrávat rohový kop.

52
    Roodrigues si připravil míč ke střele. Jeho rána letěla mimo tři tyče.

54
    Hostující obránci kombinou se svým brankářem a snaží se chvíli podržet míč.

54
    Legear se dostal po centru k dobré hlavičce, ale branku netrefil.

56
    Vhazování hostů u jejich branky.

58
    Hráči podstupujou několik hlavičkových soubojů uprostřed hřiště.

59
    De Sart vybojoval rohový kop pro hostující celek.

60
    Corryn ostře zajel do prothráče a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

60
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Stallone Limbombe, přichází Joeri Dequevy.

62
    Pirard se ujme odkopu od své branky.

63
    Botaka přišel o míč a domácí přecházejí do protiútoku.

63
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jonathan Legear, přichází Igor Vetokele.

65
    Volný přímý kop pro domácí tým.

67
    Pirard bude odkopávat od brány.

70
    Botaka se snažil o kroucenou střelu, ale brankář si úplně v pohodě poradil.

70
    Žlutou kartu dostává Stelios Kitsiou (Sint-Truiden VV).

72
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Charisi v pokutovém území přesně našel kopačku YOHANA BOLIHO a ten propálil všechno, co mu stálo v cestě. Hosté se ujímají vedení.
    72. Yohan BOLI - 0:1

74
    Žlutou kartu dostává Jordan Botaka (Sint-Truiden VV).

76
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Alexander Corryn, přichází Nader Ghandri.

78
    Odkop od brány hostů.

78
    Antverpy právě vstřelily branku!
    WILLIAN OWUSU se dostal ke střele v pokutovém území. Jeho rána letěla nádherně do pravého horního rohu branky. Pirard se ani nepohnul z místa. Skóre je vyrovnáno.
    78. William Owusu Acheampong - 1:1

81

83
    Domácí hráči převzali iniciativu a snaží se vyvinout tlak na soupeře.

85
    Rodrigues se dostal k dobrému centru, ale nenašel žádného spoluhráče.

85
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jordan Botaka, přichází Damien Dussaut.

87
    Bezur zahrával přímý kop z dobré vzdálenosti, ale jeho střela letí daleko na tribunu.

89

89
    Pirard vyráží na další rohový kop.

90
    Faul domácího hráče znamená volný přímý kop pro Sint-Truiden.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit čtyři minuty.

90+2
    Boli se ocitl v ofsajdovém postavení.

90+3
    Domácí zahrávali přímý kop z dvaceti metrů. Střela Hairemanse letí těsně nad bránu.

90+4
    Žlutou kartu dostává William Owusu Acheampong (Royal Antverpy FC).

90+4

Druhý poločas nabídnul atraktivnější podívanou než první půle. Prvních dvacet minut druhého poločasu si fanoušek nejspíš neužil. Nikdo se nedostal k žádnému nebezpečnému průniku ani střele. Ovšem v 72 minutě už padla první braka utkání. Charisis přesnou přihrávkou našel Yohana Boliho, který mířil ránu do levého dolního rohu a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Dvanáct minut před koncem utkání se povedlo domácím vyrovnat. Owusu využil zmatku v pokutovém území a poslal z kroku krásnou střelu, která spadla do síťe. Remíza je určitě zasloužená.