Zlínsko – Uh. Brod 1:3 (kon.) | HFK Olomouc – Hodonín 1:2 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
Líšeň – Petřkovice 2:1 (kon.) | Rýmařov – Hulín 2:2 (kon.) | Prostějov – Mohelnice 0:0 (kon.)
FC Zlínsko
1:3 (1:3)
ČSK Uherský Brod
Sobota 09.09.2017, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Máme za sebou utkání, ve kterém Uherský Brod využil špatného začátku soupeře a třemi góly prakticky rozhodl o osudu utkání již na jeho začátku. Otrokovice se zmohly pouze na snížení na konci prvního poločasu. Přestože ve druhém poločase byly jasně aktivnější, tak se jim už branku vstřelit nepovedlo. (12:18:49)

90
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Dolina, přichází Josefík.

89
    Domácí ovšem s šancí nenaložili nejlépe a Brod hned z protiútoku vytěžil další rohový kop. Zdá se, že o výherci utkání je již rozhodnuto.

88
    Volný kop pro Otrokovice, možná jedna z posledních šancí.

87
    Střela z poza vápna navíc hodně minula bránu a Brod tak bude moci rozehrát od vlastní brány a ušetřit cenné vteřinky.

86
    V obraně sice vznikly trochu zmatky, ale nakonec vše pro domácí dopadlo dobře a ti se opět rychle vydávají do útočení. Času jim už ovšem moc nezbývá.

85
    Brod vybojoval rohový kop a nikam nepospíchá, zisk tří bodů je na dosah.

84
    Hra se na chvíli přesunula do středu hřiště, kde nakonec byli úspěšnější domácí a mohou se tak znova vrhnout do útočení.

83
    Na druhé straně opět v šanci domácí, ale s centrem si obrana poradila a posílá míč na polovinu soupeře.

82
    Rychlý kontr hostů a mohlo být rozhodnuto, střela z velké blízky však těsně minula cíl.

82
    Ani nyní však neslaví úspěch. Obrana ale míč odkopala pouze k obráncům soupeře a ti opět vyrážejí do útoku.

81
    Další rohový kop pro domácí, jejich tlak v posledních minutách hodně zesílil.

80
    Na míč si naskočil Kavumbagu, ale chybělo pár centimetrů k tomu, aby trefil míč. Viktoria byla blízko.

79
    Rohový kop z toho bude.

78
    Otrokovice vybojovaly míč na středu hřiště, podaří se jim s ním dostat se do šance?

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Červenka.

77
    Další akce Otrokovic končí neúspěchem. Hosté tak v poklidu rozehrají odkop od vlastní brány.

76
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Foltýn.