Tondela – FC Ferreira 2:2 (kon.) | Marítimo – Rio Ave 1:0 (kon.) | Porto – Chaves 3:0 (kon.)
CS Marítimo
1:0 (0:0)
Rio Ave FC
Sobota 09.09.2017, 19:15 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 5. kolo

Domácí CS Marítimo Funchal si dnes připisuje šťastnou nicméně zaslouženou výhru 1:0 nad Rio Ave FC, kdy díky trpělivosti se dočkali branky IBSONA po pěkné akci v 90+2 minutě. Utkání velmi ovlivnila 24. minuta, kdy byl za nebezpečný skluz vyloučen Geraldes pomocí použití videa. Všem čtenářům přeji poklidný večer. (21:17:38)

90+4

90+3
    Vyčerpaného Rubéna Ribeira vystřídá Nuno Santos.
    90+2. IBSON - 1:0

90+2
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Už to vypadalo na remízu. když v tom domácí vytáhli ze své pokladnice akci více než povedenou v režii náhradníků Gildo Vilanculos přesně nacentroval, Rodrigo Pinto z voleje sklepl na IBSONA, který z první v otevřené obraně prostřelil bezmocného Cássia – 1:0!

90+1
    Rohový kop domácích byl odvrácen do bezpečí.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Rúbena Ribeira fauloval obránce Júnior Zainadine.

88
    Rio Ave brání skutečně pozorně až výborně.

87
    Přihrávka na krátkou vzdálenost a stejně to byl ofsajd pro Marítimo.

86
    Lionn fauloval.
    85. Leandrinho si málem vsítil vlastní branku!

85
    Jak je důležité míti Cássio nyní pochopil hráč Rio Ave Leandrinho, který si málem srazil centr domácích do branky, nebýt zákroku na rohový kop výborného brankáře!

83
    Kapitána Edgara Costu střídá Ibson.
    I hosté střídají Guedese vymění Joao Novais.

81
    Domácí sice kombinují, ale nedaří se jim překonat gólově oslabeného soupeře.

80
    Domácí obrana uspěla a hned kvapí směrem k soupeřově brance.

79
    Oscar Barreto, rozhodně ne za potlesku tribun odchází, místo něj si zahraje Gabrielzinho.