Vyšehrad – Převýšov 4:1 (kon.) | Vltavín – Chrudim 1:2 (kon.) | Benešov – Litoměřicko 0:0 (4:5 po pen.)
Králův Dvůr – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Písek 1:2 (kon.) | Domažlice – Zápy 5:1 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:0 (2:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Sobota 09.09.2017, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 5. kolo

Zápas nabídnul jen pramálo šancí. V prvním poločase jsme hned v prvních deseti minutách byli svědky ddvou branek. Od té doby si ale žádný tým nedokázal vypracovat gólovou šanci. Druhý poločas byl plný nepřesností a nabídnul nudnou podívanou.Tři minuty před koncem domácí zvýšili na 3:0 a rozhodli o vítězi utkání. (12:25:44)

90+2

90
    Blíží se konec utkání.
    86. KRAUS - 3:0

86
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!

MARTIN KRAUS střílí druhou branku v utkání. Z pravé strany se dostal k odraženému míči a překvapil brankáře střelou z úhlu. Domácí vedou již 3:0 a vítězi utkání je takřka rozhodnuto.

84
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Eliáš.

81
    Krček odkopává míč daleko od své branky.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Břížďala, přichází Zelenka.

78
    Žlutou kartu dostává Jeníček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

76
    Domácí vstřelili branku. Soldát pěkné obehrál brankáře a zakončil do prádzdné branky. Jeho oslavy ovšem překazil lajnovy rozhodčí, který zvedl praporek a signalizoval ofsajd. Bude se rozehrávat od branky hostů.

75
    Rohový kop hostující týmu.

73
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hlinka, přichází Bohánek.

72
    Odkop od brány domácích.

69
    Hráč domácího týmu zůstává ležet na zemi a vypadá to na nucené střídaní.

66
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Nikodém.

63
    Balšánek se prodral do pokutového území a snaží se vymyslet útočnou akci.

62
    Brankář hostů odkopává míč daleko od svého pokutového území.

60
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ružička, přichází Břížďala.

58
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Habrman, přichází Opina.

57
    Patrik Langer po faulu před pokutovém území obdržuje žlutou kartu.

53
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Hájek.

53
    Žlutou kartu dostává Matas (FK Králův Dvůr).

51
    Odkop od domácí branky.

48
    Hosté získalí míč uprostřed hřiště a přechází do rychlého protiútoku.

46
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Chleboun, přichází Mareš.

46

První poločas nabídnul dvě branky. Oba góly padly v prvních deseti minutách. V páté minutě se po standartní situaci dostal k hlavičče Jan Matas, kterému se povedlo překvapit brankáře a rozvlnil síť. O tři minuty později padla druhá branka. Po faulu hostů v pokutovém území se zahrávala penaltová situace. Míč si převzal Martin Kraus a nezaváhal.

45

45
    Balšánek rychle rozehrál standartní situaci, ale žádné ohrození z toho nebylo.

43
    Vhazování domácích. Míč si převzal Procházka a pokusil se dohodit míč až do pokutového území. Míč odhlavičkoval z vápna Coufal.

41
    Odkop od branky domácího týmu.

39
    Hosté se dostali do dobré příležitosti. Krček předvádí skvěly reflex. Bouček odkopává míč daleko od své branky.

37
    Hráči podstupujou souboje u míč uprostřed hrací plochy.

35
    Coufal se snaží o rozehrávku od své branky.

32
    Domácí tým bude zahrávat slibnou standartní situaci. Střela ovšem letí daleko nad bránu.

29
    Druhou žlutou kartu utkání dostáva za ostrý faul poblíž branky hostů. Provinil se Zdeněk Vaňous.

27
    autové vhazování u branky domácích.

25
    Standartní situace hostujícího týmu. Centr letí do vápna, ale žádého spoluhráče nenachází.

22
    Souboj o míč uprostřed hřiště.

19
    Máme tady první kartu utkání. Josef Strnad za faul za hranicí pravidel obdržel žlutou kartu.

19
    Soldát nacentroval k bráně soupeře, ale nenašel žádného spoluhráče.

17
    Nepřesná střela Langera znamená odkop od brány domácích.

15
    Hosté se snaží vyvinout tlak na soupeře.

14
    Krček si připisuje první zákrok v utkání. Hlavička Ružičky letěla přímo do náruče brankáře.

12
    Hosté budou odkopávat od své branky.

10
    Faul na hostujícího Jenička. Bude se zahrávat volný přímy kop.
    8. KRAUS - 2:0

8
    Po faulu v pokutovém území budou domácí hráči zahrávat penaltu! MARTIN KRAUS si míč nachystal na puntík a střelu namířil do levého růžku branky. Brankář skočil na druhou stranu. Domácí v úvodu utkání vedou už o dvě branky.
    5. MATAS - 1:0

5
    JAN MATAS si našel místo k zakončení po centru ze standartní situace-. Jeho hlavička letěla přesně do branky. Brankář se jenom ohlédl za hlavičkou.

3
    Domácí odkopávají míč daleko od své brány.

2
    Výkop od brány domácích.

1

Hráči už nastupujou na hřiště a zápas za pár minut začne.

FK Králův Dvůr: Krček – Balšánek (C), Bouček, Hlinka, Ježdík, Kraus, Matas, Procházka, Ružička, Soldát, Šlapák.
    Náhradníci: Vávra,Bochánek, Břížďala, Černý, Eliáš, Hájek, Zelenka

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Kratky – Coufal, Habrman, Chleboun, Jeníček, Langer, Nágl, Smejkal, Souček, Strnad, Vaňous (C).
    Náhradníci: Truhlář, Kukla, Mareš, Nikodém, Opina.

Týmy neodehráli žádné vzájemné utkání.

Ústí n. Orlicí
    Hostující tým je na tom v tabulce podobně. Momentálně je o jednu příčku výše než jeho soupeř. Tým má mirně negativní skóre 6:7, ale i přesto dokázal dvakrát vyhrát v základní hrací době a jednou po penaltovém rozstřelu. Tým nebyl poražel v posledních třech zápasech. Nejlepším střelcem týmu je Jan Souček spolu s kapitánem Zdeňkem Vaňousem.

Králův Dvůr
    Domácí tým se nachází na desáté příčce tabulky. Z pěti utkání vybojovali sedm bodů se skórem 8:8. Utrpěli dvě porážky a dvakrát se jim podařilo vyhrát na penaltový rozstřel. Nejlepším střelcem týmu je Jakub Balšánek, který dokázal síť rozvlnit dvakrát.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.