Liberec – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Ostrava – Jablonec | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 2:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Slavia | 1:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Žižkov | 0:2 (kon.) | | | Opava – Pardubice | 1:0 (kon.) |
Manchester City – Liverpool | 5:0 (kon.) | | | Arsenal – Bournemouth | 3:0 (kon.) | | | Brighton – West Brom | 3:1 (kon.) |
Everton – Tottenham | 0:3 (kon.) | | | Leicester – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Southampton – Watford | 0:2 (kon.) |
Stoke – Manchester Utd. | 2:2 (kon.) |
Real Madrid – Levante | 1:1 (kon.) | | | Valencia – Atlético | 0:0 (kon.) | | | Sevilla – Eibar | 3:0 (kon.) |
Barcelona – Espanyol | 5:0 (kon.) |
Freiburg – Dortmund | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Frankfurt | 0:1 (kon.) | | | Augsburg – Kolín nad Rýnem | 3:0 (kon.) |
Mohuč – Leverkusen | 3:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Bayern | 2:0 (kon.) |
Juventus – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Sampdoria – AS Řím | 0:0 (odl.) |
Nice – Monaco | 4:0 (kon.) | | | Caen – Dijon | 2:1 (kon.) | | | Montpellier – Nantes | 0:1 (kon.) |
Štrasburk – Amiens | 0:1 (kon.) | | | Troyes – Toulouse | 0:0 (kon.) |
Trenčín – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) | | | Senica – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Prešov | 0:0 (kon.) |
Ružomberok – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina | 2:4 (kon.) |
Vyšehrad – Převýšov | 4:1 (kon.) | | | Vltavín – Chrudim | 1:2 (kon.) | | | Benešov – Litoměřicko | 0:0 (4:5 po pen.) |
Králův Dvůr – Ústí n/O | 3:0 (kon.) | | | Dobrovice – Písek | 1:2 (kon.) | | | Domažlice – Zápy | 5:1 (kon.) |
Zlínsko – Uh. Brod | 1:3 (kon.) | | | HFK Olomouc – Hodonín | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Uničov | 1:1 (kon.) |
Líšeň – Petřkovice | 2:1 (kon.) | | | Rýmařov – Hulín | 2:2 (kon.) | | | Prostějov – Mohelnice | 0:0 (kon.) |
Ostrava – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Opava | 3:2 (kon.) |
Bohemians 1905 – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Sparta | 0:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 0:3 (kon.) |
Olomouc – Slavia | 4:0 (kon.) | | | Karviná – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 1:1 (3:4 po pen.) |
Bardejov – Nové Mesto n/V | 1:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Poprad | 3:2 (kon.) |
Willem II – Den Haag | 1:2 (kon.) | | | Heracles – Feyenoord | 2:4 (kon.) | | | Ajax – Zwolle | 3:0 (kon.) |
Excelsior – Arnhem | 0:3 (kon.) |
Mouscron – Club Brugge | 2:1 (kon.) | | | Antverpy – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Eupen | 5:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 2:2 (kon.) |
Tondela – FC Ferreira | 2:2 (kon.) | | | Marítimo – Rio Ave | 1:0 (kon.) | | | Porto – Chaves | 3:0 (kon.) |
Linz – Sturm Graz | 2:1 (kon.) | | | Austria – Wolfsberger | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Admira | 0:5 (kon.) |
St. Pölten – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Tosno – Machačkala | 2:2 (kon.) | | | Rostov – Arsenal Tula | 2:2 (kon.) | | | Spartak – Kazaň | 1:0 (kon.) |
Korona – Nowy Sącz | 1:0 (kon.) | | | Śląsk – Legia | 2:1 (kon.) | | | Cracovia – Jagiellonia | 1:1 (kon.) |
Chlumec – Chuderov | 3:3 (4:3 po pen.) |
Příbram – Č. Budějovice | 2:2 (kon.) | | | Jihlava – Česká Třebová | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Schalke | 0:4 (kon.) |
Sp. Brno – Luceafarul Kluž | 0:1 (kon.) | | | Hrusice – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) |
Opava – Olomouc | 0:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Hodonín – Roudné | 5:0 (kon.) |
Lanškroun – Xaverov | 2:2 (kon.) | | | Slavia – Šumperk | 4:1 (kon.) | | | Brno – SKP Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Zlín – ACS Kinder | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Monaco | 4:1 (kon.) | | | Prachatice – Kohoutovice | 0:1 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 2:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Anderlecht | 0:5 (kon.) | | | Hlučín – Bohemians 1905 | 2:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta Praha dívky | 4:0 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Hrusice | 5:0 (kon.) | | | Příbram – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Karviná | 0:1 (kon.) |
Schalke – Sp. Brno | 4:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Xaverov | 1:0 (kon.) | | | Roudné – Lanškroun | 0:1 (kon.) |
Ústí n. L. – Opava | 1:1 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) | | | Hertha – Hodonín | 1:1 (kon.) |
Šumperk – Kohoutovice | 0:0 (kon.) | | | Monaco – Prachatice | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Brno | 1:1 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Zlín | 1:1 (kon.) | | | ACS Kinder – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Bohemians 1905 | 0:4 (kon.) |
Anderlecht – Hlučín | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Táborsko | 3:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Kohouti Rokycany | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Luceafarul Kluž | 1:3 (kon.) | | | Karviná – Příbram | 0:1 (kon.) |
Sp. Brno – Česká Třebová | 2:0 (kon.) | | | Hrusice – Schalke | 0:9 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Xaverov – Roudné | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) | | | Hodonín – Olomouc | 0:0 (kon.) |
Lanškroun – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Opava – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Monaco | 0:1 (kon.) |
Zlín – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Sparta – SKP Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Prachatice – ACS Kinder | 2:1 (kon.) |
Brno – Šumperk | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Táborsko – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Hlučín – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 3:2 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Anderlecht | 3:1 (kon.) |
Schalke – Hertha | 3:0 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Frýdek-Místek | 3:1 (kon.) |
Sparta – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Ústí n. L. | 0:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Lanškroun | 2:1 (kon.) |
Monaco – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Olomouc | 0:4 (kon.) | | | ACS Kinder – Hr. Králové | 0:1 (kon.) |
Hrusice – Xaverov | 3:1 (kon.) | | | Kohoutovice – Kohouti Rokycany | 1:3 (kon.) | | | Příbram – Opava | 2:1 (kon.) |
Šumperk – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Roudné | 1:1 (kon.) | | | Prachatice – Liberec | 0:2 (kon.) |
Česká Třebová – Hodonín | 1:0 (kon.) | | | Brno – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Anderlecht | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Monaco – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) | | | Sp. Brno – Ústí n. L. | 1:6 (kon.) |
ACS Kinder – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Hrusice – Lanškroun | 0:1 (kon.) | | | Kohoutovice – Táborsko | 1:4 (kon.) |
Příbram – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 5:0 (kon.) |
Česká Třebová – Opava | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Xaverov | 0:0 (kon.) | | | Prachatice – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) |
Slavia – Hlučín | 0:0 (kon.) | | | Schalke – Hodonín | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Roudné | 1:3 (kon.) |
Zlín – Liberec | 1:1 (kon.) | | | ACS Kinder – Anderlecht | 0:3 (kon.) | | | Sp. Brno – Hertha | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Příbram – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) | | | Hrusice – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Kohoutovice – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) |
Brno – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Lanškroun | 2:1 (kon.) |
Prachatice – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 6:0 (kon.) | | | Schalke – Opava | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Xaverov | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Kohouti Rokycany | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Hlučín | 3:0 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Hodonín | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Roudné | 5:2 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Liberec | 3:1 (kon.) |
konec
Ajax Amsterdam
3:0
(1:0)
PEC Zwolle
Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou.
(22:35:20)
|
||
Sledovali jsme utkání mezi Ajaxem Amsterdam a Zwolle, které skončilo jasnou výhrou 3:0. Dva góly zaznamenal Huntelaar, jednou se trefil Ziyech. Boer ovšem zachránil další tři góly a především chytil penaltu Ziyecha. Ajax se posouvá na čtvrté místo, Zwolle padá na páté.
|
||
Sledujte toto utkání v přímém přenosu na TV Tipsport!
|
||
90+2
|
Konec zápasu.
|
|
90+2
|
Dnešní utkání sleduje 50902 diváků.
|
|
90+1
|
Zwolle si přihrává opět na polovině hřiště a zde ho nejspíš ukončí.
|
|
90
|
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
|
|
89
|
Žlutou kartu dostává Erik Bakker (PEC Zwolle).
|
|
88. Klaas-Jan HUNTELAAR - 3:0
|
||
88
|
Ajax Amsterdam právě vstřelil branku! F. de Jong obdržel parádní přihrávku za obranu, mohl sice střílet, jenže přihrál na volného KLAASE-JANA HUNTELAARA, který střílí druhou branku v utkání.
|
|
87
|
Kdyby dnes Zwolle nemělo Boera, mohl by tento zápas skončit klidně 5:0.
|
|
86
|
Z rohu sice nic nebylo, jenže Ajax Amsterdam je nadále u míče.
|
|
85. Amin Younes (AJA)
|
||
85
|
Younes a další jeho tutovka, jenže hostující brankář Boer je opět fantastický. Rohový kop pro domácí.
|
|
84
|
Huntelaarův pokus byl zblokovaný Sandlerem. Boer měl snadnou práci.
|
|
83
|
Ziyech si pohrál s Israelssonem a poté uklidnil hru přihrávkou na své obránce.
|
|
82
|
Marcellis přečetl hru a odebral F. de Jongovi balón.
|
|
81
|
Velká šance Younese! Ten dostal přihrávku ve vápně, udělal zasekávačku, vystřelil, jenže jeho rána končí jen těsně vedle Boerovy brány.
|
|
Sledujte toto utkání v přímém přenosu na TV Tipsport!
|
||
80
|
Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Boera.
|
Branky:
6. Huntelaar, 72. Ziyech, 88. Huntelaar
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:17.
Rozhodčí: SERDAR GÖZÜBÜYÜK
Diváci: 50902
Karty: 73. Veltman (AJA), 77. van de Beek (AJA) – 89. E. Bakker (ZWO)
Neproměněná penalta: 68. Ziyech (AJA), brankář Boer zneškodnil
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:17.
Ajax Amsterdam:
Onana – Dijks, Viergever, de Ligt, Veltman – Ziyech, Dolberg (63. F. de Jong), van de Beek – Younes, Huntelaar, Neres (64. Kluivert).
Náhradníci: van Leer – Černý, F. de Jong, Kluivert, Orejuela, Schöne, Wöber, S. de Jong.
Trenér:
PEC Zwolle: Boer – Ehizibue, Marcellis, Sandler, van Polen – Saymak (79. Israelsson), E. Bakker, Thomas – Namli, Parzyszek (69. Nijland), Mokhtar (70. Ondaan).
Náhradníci: Hauptmeijer, van der Hart – Dekker, Israelsson, Marinus, Nijland, van Looy, Freire, Ondaan.
Trenér:
Náhradníci: van Leer – Černý, F. de Jong, Kluivert, Orejuela, Schöne, Wöber, S. de Jong.
Trenér:
PEC Zwolle: Boer – Ehizibue, Marcellis, Sandler, van Polen – Saymak (79. Israelsson), E. Bakker, Thomas – Namli, Parzyszek (69. Nijland), Mokhtar (70. Ondaan).
Náhradníci: Hauptmeijer, van der Hart – Dekker, Israelsson, Marinus, Nijland, van Looy, Freire, Ondaan.
Trenér:
Rozhodčí: SERDAR GÖZÜBÜYÜK
Diváci: 50902
Ondřej Klos