Freiburg – Dortmund 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 0:1 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnem 3:0 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 2:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:0)
Hannover 96
Sobota 09.09.2017, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 3. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:20. (17:29:22)

Konec utkání! Po vyrovnaném boji se Wolfsburg s Hannoverem rozchází nerozhodně po remíze 1:1.

Utkání začalo ve vlažném tempu, první větší šance byla k vidění až ve 36. minutě, kdy Mariu Gómezovi chybělo ke gólu opravdu málo, domácí kapitán se však při pokusu zasáhnout míč zranil a ze hry musel odstoupit.

Ve druhém poločase oba týmy začaly aktivně. Nejdříve měl šanci po střele z levé strany Felix Klaus, Casteels jej vychytal nohou. O tři minuty později se již skóre měnilo. Daniel Didavi se postavil k přímému kopu a poslal domácí do vedení. A když právě Didavi o pár minut později ze slibné pozice minul, hosté vyrovnali. 15 minut před koncem utkání využil závaru před brenkou Martin Harnik, který patičkou překonal Casteelse.

Oba týmy se tedy rozcházejí s jedním bodem do tabulky Bundesligy.

90+3

90+3
    Harnik se v protiútoku snažil lobem za obránce najít Ihlase Beboua, nepovedlo se mu to, našel jen hlavu obránce.

90+2
    Arnold poslal míč do pokutového území, nikoho ze spoluhráčů nenašel.

90+1
    Jednu z posledních šancí utkání budou mít domácí, po centru Arnolda obránce tečoval míč na rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Protiútok Hannoveru poté skončil nepřesnou střelou Niclase Füllkruga.

89
    Josuha Guilavogui tečoval centr Williama z pravé strany, na míč se poté natahoval Arnold, bohužel pro domácí marně.

88
    Střela levačkou v podání Origiho mířila jen přesně do rukou Tschaunera, který vykopává.

87
    Arnold se po ztečovaném centru z pravé strany dostal ke střele, z prvního dotyku míč netrefil vůbec ideálně.

85
    Matthias Ostrzolek si na polovině hřiště pohrál se soupeřem a rozehrál. Po nepřesnosti hostů se však do útoku dostali domácí, centr Origiho našel jen obránce.

84
    Korbův centr zprava našel hlavu Harnika, ten přestřelil, rozehrávat bude Koen Casteels.
    83. Kenan Karaman (HAN)

83
    William netrefil při pokusu o odkop míč, ke kterému se tedy dostal Karaman. Ten ještě chtěl před brankou najít Harnika, ten na míč o malý kousek nedosáhl!

82
    V držení míče byli hosté, dlouhý míč na Füllkruga byl příliš vysoký, navíc útočník Hannoveru fauloval.

81
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Yunus Malli.

80
    Přízemní centr z levé strany odvrátil do bezpečí Camacho, domácí jsou nyní u míče.

78
    Po chybě Felipeho se dostal k míči Divock Origi, jehož přízemní střela zamířila mimo branku.