Salzburg – Olomouc 6:1 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:10 (kon.) | Třinec – Zlín 3:4 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:2 (po pr.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 1:7 (kon.)
Jihlava – Warriors Brno 6:0 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 10:1 (kon.) | Liberec – Sparta 7:2 (kon.)
Letňany – Slavia 1:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:4 (2:1, 0:0, 1:3)
Berani Zlín
Sobota 09.09.2017, 12:00 • mini WERK ARENA • Extraliga staršího dorostu • Skupina E

59:59
    Třinec právě vstřelil branku!
    Škoda pro třinecké barvy, že tento gól nepřišel před čtvrtým gólem Zlína. Domácí vytvořili před brankou Zlína velký závar a do prázdné klece nakonec doklepl puk PAVEL MATĚJ. Asistence: Ondrej Rybnikár.

59:22
    Kučera už je znovu na střídačce a domácí opět v šesti.

58:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    Oceláři ale nedokázali udržet pásmo a ze středního pásma posílá puk do prázdné klece DAVID KOZUBÍK. Asistence: Jiří Suhrada.

58:38
    Kučera už zůstává na střídačce, domácí to zkusí v šesti.

58:38
    Michálek byl velmi blízko vyrovnání, Kořének stačil zasáhnout a následnou rozmíšku uklidnili sudí.

49:32
    Geidl se dle rozhodčího provinil hákováním a čekají jej dvě minuty na trestné.

42:38
    A Zlín otáčí skóre zápasu. Proti střele MATĚJE PRÖSCHLA z pravé strany Kučera vůbec nereagoval a puk prošel do jeho sítě. Asistence: Sebastian Fajkus.

40:27
    Obránce MATYÁŠ HAMRLÍK dnes vůbec poprvé zamířil přesně a ranou pod horní tyč překonal Kučeru. Asistence: Jiří Suhrada.

38:11
    Třetí trest v dnešním utkání pro Radzienciaka. Třinecký obránce dostává menší trest za sekání.

34:43
    Domácí se ovšem provinili dalším nedovoleným zákrokem a musí znovu do čtyř. Dvě minuty za vysokou hůl pro Plandora.

31:11
    Třinečtí mladíci toho v početní výhodě příliš nepředvedli, Michálek se navíc provinil krosčekem a pokračovat se bude ve čtyřech.

29:47
    Zlínští si hru v pěti hráčích dlouho neužili, na ledě jich totiž v jednu chvíli bylo hned šest a přichází trest pro hráčskou lavici. Týmový prohřešek odchází odpykat Pavlas.

27:15
    Havránek z dorážky neuspěl, svůj podíl na tom ale měl zlínský obránce Vítek a Oceláři si tedy zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení pro hostující čtyřiadvacítku.

23:24
    Radzienciak míří podruhé v dnešním utkání na trestnou lavici, tentokrát za držení hole.

18:23
    Domácí mladíci rázem ožili a svou aktivitou si vynutili další početní výhodu. Pavlas od rozhodčího dostává dvě minuty za hákování.

17:51
    Neuběhlo ani dvacet sekund a Oceláři už vedou. Svěřenci trenéra Muchy znovu dostali puk do prostoru před brankou a FILIP INDRST jej následně napálil za záda Kořénka. Asistence: Matouš Čmiel.

17:35
    Tato početní výhoda Ocelářů už vypadala mnohem lépe a také končí gólem. Tomáš Krč dostal puk před branku, kde se k dorážce dostal NICO GEIDL a puk mezi betony Kořénka proklouzl do sítě. Asistence: Tomáš Krč.

16:58
    Před zlínskou brankou nakonec došlo k menšímu závaru, rozhodčí viděl sekání v podání Prchala a domácí čeká další přesilová hra.

13:31
    Weintritt si při bránění pomohl podražením a čekají jej dvě minuty na trestné.

02:55
    Hosté ale pokračovali v útočném pásmu a nakonec přesilovou hru využívají. Po přihrávce Matyáše Hamrlíka se do puku opřel JIŘÍ SUHRADA a na tento pokus byl Kučera krátký. Asistence: Matyáš Hamrlík, Matěj Pröschl.

02:14
    Radzienciak se dle hlavního sudího dopustil hákování a bude si muset odpykat menší trest.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 18. Geidl (Krč), 18. Indrst (Čmiel), 60. Matěj (Rybnikár) – 3. Suhrada (Hamrlík, Pröschl), 41. Hamrlík (Suhrada), 43. Pröschl (Fajkus), 59. Kozubík (Suhrada)

HC Oceláři Třinec: Kučera (Krajčiřík) – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek (C), Krč, Kapitanov, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor
    Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek (C), Pavlas, Prchal – Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Apolenář, Luža, Sedláček, Kozubík, Fajkus

Rozhodčí: Šutara – Lukš, Bubela