Jihlava – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 4:3 (po pr.)
Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 12:0 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Kladno – Chomutov 2:8 (kon.) | Havířov – HK MD Šumperk 5:4 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 8:2 (kon.)
Sparta – Třemošná 5:1 (kon.) | Třinec – Warrior Brno 5:1 (kon.) | Zlín – Technika Brno 3:1 (kon.)
konec
AZ RESIDOMO Havířov
5:4 (3:2, 0:0, 2:2)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 09.09.2017, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 1. kolo
Partner:
     
    52:17
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bochnak – 2 min., hrubost).
     
    52:17
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., hrubost).
     
    51:27
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Plhal – 2 min., nedovolené bránění).
     
    37:42
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Szturc – 2 min., nedovolené bránění).
     
    34:39
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., hákování).
     
    32:46
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Blaháček – 2 min., nedovolené bránění).
     
    20:01
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Plhal – 2 min., nedovolené bránění).
     
    17:22
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kučera – 2 min., podražení).
     
    10:58
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dabrovski – 2 min., nedovolené bránění).
     
    06:33
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Adámek – 2 min., hákování).

    Tomáš Vlček

    Branky a nahrávky: 4. Mastič (Adámek), 11. Backa (Szturc), 11. Horvath (Byčkov), 45. Bochnak (Mastič), 55. Pavlačka (Adámek) – 16. Horký (Kaplan), 20. Kaplan, 43. Mácha (TS), 56. Kesler (Kavan, Fibigr)


    AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrovski, Macurák, Zmarzlak- Pavlačka, Backa, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Stromko, Urbančik,Szturc, Byčkov, Horvath
    HK Mladí Draci Šumperk: Zlatnický (Kaplan) – Blaháček, Kubíček I, Kubíček II, Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Diviš, Kavan, Mácha, Fibigr, Grézr, Polách

    Rozhodčí: Cabák – Stonavský, Kořístka

    Diváci: 95