Vsetín – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Frýdek-M. 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 2:0 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:3 (kon.)
Slavia – Havířov 5:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 09.09.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 1. kolo

59:52
    Kristl (TRE) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

59:31
    Kolmann (BEN) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

59:20
    Domácí to zkouší v šesti!

54:59
    Ale domácí budou mít možnost to napravit. Dlouhý (BEN) je vyloučen na 2 minuty za podražení

52:12
    Chrtek (BEN) si odsedí 2 minuty na nedovolené bránění.

50:28
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!

Hosté odskakují o dvě branky. Když se po přihrávce Chrtka prosadil PETR KOLMANN přesnou střelou. Asistence: Ondřej Chrtek a Dominik Hrníčko.

49:06
    Přesilovka pro Benátky 4/3! Čejka (TRE) si odpyká 2 minuty za faul loktem.

48:45
    Vyloučení na obou stranách. Kusko (TRE) a Jandejsek (BEN) obdrželi 2 minuty za hrubost.

48:41
    Obrovská šance domácích! Zohorna měl odkrytou bránu, ale nepovedlo se mu dostat puk do branky. To byla slušná šance na vyrovnání.

42:17
    Oddechový čas pro hosty.

39:22
    Pavel Jekel (TRE) dostal trest na 2 minuty za zdržování hry, trest odsedí Petr Kratochvíl.

30:59
    Hrníčko z prostoru mezi kruhy orazítkoval břevno Jekelovy branky!

29:32
    Teď je tu přesilovka i pro hosty. Půža (TRE) si jde sednout na 2 minuty za držení protihráče.

27:09
    Další trest pro hosty! Jeník (BEN) dostal 2 minuty za podražení. Třebíč hraje přesilovku 5/4.

26:59
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Tak přeci jen je sníženo! V posledních sekundách přesilovky 5/3 přihrál Kaláb LUKÁŠI VÁGNEROVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Kaláb.

25:02
    5/3 pro domácí! Havlín (BEN) dostal 2 minuty za krosček.

25:01
    Husa (BEN) vyloučen za sekání na 2 minuty.

22:04
    Vzájemné vyloučení! Vágner (TRE) a Havlín (BEN) si odsedí 2 minuty za hrubost. Hraje se ale 5/4.

21:11
    Dalimil Mikyska (TRE) obdržel 2 minuty za podražení.

14:50

Hosté přesilovku využívají! Kolmann nabil na střelu z první DOMINIKOVI HRNÍČKU a ten už neměl problém poslat puk do odkryté brány. Asistence: Petr Kolmann a Ondřej Chrtek.

13:41
    Další trest pro domácí! Havránek (TRE) vyloučen na 2 minuty za hákování.

13:18
    Počet hráčů na ledě se srovná. Vodný (TRE) vyloučen za hákování.

13:13
    Domácí budou mít možnost ke srovnání skóre. Jandejsek (BEN) vyloučen za držení protihráče.

07:08

Jako první se prosazují hosté! DANIEL ŠPAČEK se protáhl s pukem až mezi kruhy a propálil Jekela. Asistence: Radek Veselý.

05:39
    Ondřej Malec se řítil sám na Stezka, byl sice stíhán obráncem Benátek, ale i tak se mu povedlo zakončit, střela mezi nohy mu ovšem úspěch nepřinesla.

03:04
    O první trest v zápase se postaral Havlín (BEN) a dostal 2 minuty za vražení na hrazení.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 27. L. Vágner (Kaláb) – 8. D. Špaček (Psota, Jandejsek), 15. Hrníčko (Kolmann, Chrtek), 51. Kolmann (Chrtek, Hrníčko)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), Půža, D. Mikyska, Čejka, Hort – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Vodný, Jan Wasserbauer, Kratochvíl – Kusko, R. Zohorna, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták.
    HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Kolmann (A), Husa, Havlín, Jan Bednář, Jandejsek – A. Dlouhý (A), Chrtek, Hrníčko – D. Špaček (C), R. Veselý, Psota – Teplý, Wiencek, Jeník – Bělohorský, Kuťák, Průžek.

Rozhodčí: Dědek, Kašík – Novák,Bryška.