Příbram – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Jihlava – Česká Třebová 0:2 (kon.) | Karviná – Schalke 0:4 (kon.)
Sp. Brno – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Hrusice – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Frýdek-Místek 4:0 (kon.)
Opava – Olomouc 0:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Hertha 0:2 (kon.) | Hodonín – Roudné 5:0 (kon.)
Lanškroun – Xaverov 2:2 (kon.) | Slavia – Šumperk 4:1 (kon.) | Brno – SKP Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Zlín – ACS Kinder 2:4 (kon.) | Sparta – Monaco 4:1 (kon.) | Prachatice – Kohoutovice 0:1 (kon.)
Ostrava – Liberec 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Slovácko 2:0 (kon.) | Táborsko – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
Kohouti Rokycany – Anderlecht 0:5 (kon.) | Hlučín – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta Praha dívky 4:0 (kon.)
Luceafarul Kluž – Hrusice 5:0 (kon.) | Příbram – Jihlava 0:0 (kon.) | Česká Třebová – Karviná 0:1 (kon.)
Schalke – Sp. Brno 4:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Xaverov 1:0 (kon.) | Roudné – Lanškroun 0:1 (kon.)
Ústí n. L. – Opava 1:1 (kon.) | Olomouc – Ml. Boleslav 5:1 (kon.) | Hertha – Hodonín 1:1 (kon.)
Šumperk – Kohoutovice 0:0 (kon.) | Monaco – Prachatice 4:0 (kon.) | Slavia – Brno 1:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Zlín 1:1 (kon.) | ACS Kinder – Sparta 2:4 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:4 (kon.)
Anderlecht – Hlučín 5:0 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Slovácko – Táborsko 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Kohouti Rokycany 1:1 (kon.) | Sparta Praha dívky – Luceafarul Kluž 1:3 (kon.) | Karviná – Příbram 0:1 (kon.)
Sp. Brno – Česká Třebová 2:0 (kon.) | Hrusice – Schalke 0:9 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Xaverov – Roudné 3:1 (kon.) | Ml. Boleslav – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Hodonín – Olomouc 0:0 (kon.)
Lanškroun – Hertha 0:2 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Kohoutovice – Monaco 0:1 (kon.)
Zlín – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – SKP Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Prachatice – ACS Kinder 2:1 (kon.)
Brno – Šumperk 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Anderlecht 1:2 (kon.) | Táborsko – Ostrava 0:0 (kon.)
Kohouti Rokycany – Slovácko 0:1 (kon.) | Hlučín – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.)
Zlín – Ostrava 3:1 (kon.) | Jihlava – Ml. Boleslav 2:3 (kon.) | Slavia – Anderlecht 3:1 (kon.)
Schalke – Hertha 3:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Sparta – Slovan Bratislava 2:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Ústí n. L. 0:5 (kon.) | Č. Budějovice – Lanškroun 2:1 (kon.)
Monaco – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Olomouc 0:4 (kon.) | ACS Kinder – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Hrusice – Xaverov 3:1 (kon.) | Kohoutovice – Kohouti Rokycany 1:3 (kon.) | Příbram – Opava 2:1 (kon.)
Šumperk – Slovácko 2:0 (kon.) | Sparta Praha dívky – Roudné 1:1 (kon.) | Prachatice – Liberec 0:2 (kon.)
Česká Třebová – Hodonín 1:0 (kon.) | Brno – Hlučín 1:1 (kon.) | Karviná – Ml. Boleslav 2:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Ostrava 2:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Hertha 1:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Monaco – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Sp. Brno – Ústí n. L. 1:6 (kon.)
ACS Kinder – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Hrusice – Lanškroun 0:1 (kon.) | Kohoutovice – Táborsko 1:4 (kon.)
Příbram – Olomouc 2:3 (kon.) | Šumperk – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 5:0 (kon.)
Česká Třebová – Opava 1:1 (kon.) | Sparta Praha dívky – Xaverov 0:0 (kon.) | Prachatice – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.)
Slavia – Hlučín 0:0 (kon.) | Schalke – Hodonín 0:0 (kon.) | Jihlava – Roudné 1:3 (kon.)
Zlín – Liberec 1:1 (kon.) | ACS Kinder – Anderlecht 0:3 (kon.) | Sp. Brno – Hertha 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Ml. Boleslav 4:0 (kon.) | Monaco – Ostrava 2:0 (kon.) | Šumperk – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
Příbram – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Hrusice – Frýdek-Místek 0:3 (kon.) | Kohoutovice – Bohemians 1905 0:3 (kon.)
Brno – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Česká Třebová – Olomouc 2:0 (kon.) | Sparta Praha dívky – Lanškroun 2:1 (kon.)
Prachatice – Táborsko 0:3 (kon.) | Slavia – Slovácko 6:0 (kon.) | Schalke – Opava 1:2 (kon.)
Jihlava – Xaverov 1:3 (kon.) | Zlín – Kohouti Rokycany 1:0 (kon.) | Sparta – Hlučín 3:0 (kon.)
Luceafarul Kluž – Hodonín 2:0 (kon.) | Karviná – Roudné 5:2 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Liberec 3:1 (kon.)
konec
SK Dynamo Č. Budějovice
4:0
AC Sparta Praha dívky
Sobota 09.09.2017, 09:30 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina A
     
    20
    Konec zápasu. (09:55:26)
     
    20
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A LUBOŠ PECKA se v samém závěru prosazuje ještě jednou, čímž určuje konečný stav zápasu.
     
    19
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A když se jim naskytne příležitost zaútočit, umí ji využít! LUBOŠ PECKA dohrál celou akci a navýšil náskok svého týmu.
     
    18
    Pražanky se snaží, ovšem hráči Dynama velmi dobře brání.
     
    15
    Sparta rozehrála rohový kop velmi dobře, ale zakončující hráčka netrefila míč z první, poté se k ní stáhli obránci Budějovic.
     
    12
    Hraje se spíše ve středu hřiště, kdy ani jeden z týmů nemá výraznější převahu.
     
    9
    Skvěle zafungovala obrana Dynama, která zblokovalo hned několik střel svých protihráček.
     
    7
    Koloničný z dobré pozice poslal míč vysoko nad.
     
    6
    Wölflova střela minula branku Kožurikové jen o milimetry.
     
    4
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A v dalším okamžiku zde máme druhou branku v síti sparťanských hráček. Svůj druhý gól v utkání dal FILIP VÁVRA. Budějovice mají již dvoubrankový náskok!
     
    3
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Nedáš, dostaneš! Budějovice využily nedůrazu ve sparťanské obraně a skórují jako první! Prosadil se FILIP VÁVRA.
     
    3
    Kousíček chyběl Šedivé, aby se mohla vydat sama na brankáře.
     
    1
    Dynamo se prokombinovalo až ke střele. Na konci cel akce stál Wölfl, jehož střelu Kožuriková chytila dobrým zákrokem.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:30.

    Denisa Józsová

    Branky: 3. Vávra, 4. Vávra, 19. Pecka, 20. Pecka


    SK Dynamo Č. Budějovice:
    Kerl -Bláha, Dvořák, Györi, Jílek, Koloničný, Markovec, Michl, Mikulička, Pecka, Prášek, Ullrich, Vávra, Wölfl

    AC Sparta Praha dívky: Kožuriková – Blechová, Horešovská, Jakubů, Kubátová, Machotová, Masaříková, Nováková, Pelíšková, Šedivá, Šermauerová, Šmídová, Svobodová, Vokurková