Příbram – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Jihlava – Česká Třebová 0:2 (kon.) | Karviná – Schalke 0:4 (kon.)
Sp. Brno – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Hrusice – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Frýdek-Místek 4:0 (kon.)
Opava – Olomouc 0:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Hertha 0:2 (kon.) | Hodonín – Roudné 5:0 (kon.)
Lanškroun – Xaverov 2:2 (kon.) | Slavia – Šumperk 4:1 (kon.) | Brno – SKP Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Zlín – ACS Kinder 2:4 (kon.) | Sparta – Monaco 4:1 (kon.) | Prachatice – Kohoutovice 0:1 (kon.)
Ostrava – Liberec 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Slovácko 2:0 (kon.) | Táborsko – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
Kohouti Rokycany – Anderlecht 0:5 (kon.) | Hlučín – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta Praha dívky 4:0 (kon.)
Luceafarul Kluž – Hrusice 5:0 (kon.) | Příbram – Jihlava 0:0 (kon.) | Česká Třebová – Karviná 0:1 (kon.)
Schalke – Sp. Brno 4:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Xaverov 1:0 (kon.) | Roudné – Lanškroun 0:1 (kon.)
Ústí n. L. – Opava 1:1 (kon.) | Olomouc – Ml. Boleslav 5:1 (kon.) | Hertha – Hodonín 1:1 (kon.)
Šumperk – Kohoutovice 0:0 (kon.) | Monaco – Prachatice 4:0 (kon.) | Slavia – Brno 1:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Zlín 1:1 (kon.) | ACS Kinder – Sparta 2:4 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:4 (kon.)
Anderlecht – Hlučín 5:0 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Slovácko – Táborsko 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Kohouti Rokycany 1:1 (kon.) | Sparta Praha dívky – Luceafarul Kluž 1:3 (kon.) | Karviná – Příbram 0:1 (kon.)
Sp. Brno – Česká Třebová 2:0 (kon.) | Hrusice – Schalke 0:9 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Xaverov – Roudné 3:1 (kon.) | Ml. Boleslav – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Hodonín – Olomouc 0:0 (kon.)
Lanškroun – Hertha 0:2 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Kohoutovice – Monaco 0:1 (kon.)
Zlín – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – SKP Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Prachatice – ACS Kinder 2:1 (kon.)
Brno – Šumperk 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Anderlecht 1:2 (kon.) | Táborsko – Ostrava 0:0 (kon.)
Kohouti Rokycany – Slovácko 0:1 (kon.) | Hlučín – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.)
Zlín – Ostrava 3:1 (kon.) | Jihlava – Ml. Boleslav 2:3 (kon.) | Slavia – Anderlecht 3:1 (kon.)
Schalke – Hertha 3:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Sparta – Slovan Bratislava 2:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Ústí n. L. 0:5 (kon.) | Č. Budějovice – Lanškroun 2:1 (kon.)
Monaco – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Olomouc 0:4 (kon.) | ACS Kinder – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Hrusice – Xaverov 3:1 (kon.) | Kohoutovice – Kohouti Rokycany 1:3 (kon.) | Příbram – Opava 2:1 (kon.)
Šumperk – Slovácko 2:0 (kon.) | Sparta Praha dívky – Roudné 1:1 (kon.) | Prachatice – Liberec 0:2 (kon.)
Česká Třebová – Hodonín 1:0 (kon.) | Brno – Hlučín 1:1 (kon.) | Karviná – Ml. Boleslav 2:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Ostrava 2:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Hertha 1:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Monaco – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Sp. Brno – Ústí n. L. 1:6 (kon.)
ACS Kinder – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Hrusice – Lanškroun 0:1 (kon.) | Kohoutovice – Táborsko 1:4 (kon.)
Příbram – Olomouc 2:3 (kon.) | Šumperk – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 5:0 (kon.)
Česká Třebová – Opava 1:1 (kon.) | Sparta Praha dívky – Xaverov 0:0 (kon.) | Prachatice – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.)
Slavia – Hlučín 0:0 (kon.) | Schalke – Hodonín 0:0 (kon.) | Jihlava – Roudné 1:3 (kon.)
Zlín – Liberec 1:1 (kon.) | ACS Kinder – Anderlecht 0:3 (kon.) | Sp. Brno – Hertha 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Ml. Boleslav 4:0 (kon.) | Monaco – Ostrava 2:0 (kon.) | Šumperk – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
Příbram – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Hrusice – Frýdek-Místek 0:3 (kon.) | Kohoutovice – Bohemians 1905 0:3 (kon.)
Brno – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Česká Třebová – Olomouc 2:0 (kon.) | Sparta Praha dívky – Lanškroun 2:1 (kon.)
Prachatice – Táborsko 0:3 (kon.) | Slavia – Slovácko 6:0 (kon.) | Schalke – Opava 1:2 (kon.)
Jihlava – Xaverov 1:3 (kon.) | Zlín – Kohouti Rokycany 1:0 (kon.) | Sparta – Hlučín 3:0 (kon.)
Luceafarul Kluž – Hodonín 2:0 (kon.) | Karviná – Roudné 5:2 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Liberec 3:1 (kon.)
konec
FC Hradec Králové
2:0
1.FC Slovácko
Sobota 09.09.2017, 09:07 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina D
     
    Hradec Králové zvítězil v napjatém souboji se Slováckem 2:0. (09:28:04)
     
    20
    Konec zápasu.
     
    18
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠTĚPÁN PONIKELSKÝ, který dokázal pro gólmanem Slovácka procpat míč za brankovou čáru.
     
    14
    Hradec Králové je blíže druhé brance, než Slovácko srovnání, ovšem štěstěna zrovna Hradce nepřeje.
     
    11
    Slovácko mohlo vyrovnat, ale ve vápně se nedokázali prosadit útočníci z Uherského Hradiště.
     
    8
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ ZIMMERMANN, který dokázal tváří tvář uspět proti gólmanovi Slovácka.
     
    5
    Martn Kulyk napřáhl zpoza vápna, jeho bombu zastavila až pravá tyč branky, kterou stráží Svoboda.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    FC Hradec Králové: Svoboda – Baťka, Chýlek, Cobl, Drbohlav, Gazsi, Halama, Hronek, Kaczmarek, Pavlík, Ponikelský, Svatoš, Zimmermann

    1.FC Slovácko: Buják, Dvouletý, Jakubkovič, Křiklava, Kulyk, Lamáček, Odiase, Omeka, Ryška, Šigut, Snopek, Stabilini, Vaněček, Vávra.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:07.

    Karel Milec

    Branky: 8. Zimmermann, 18. Ponikelský


    FC Hradec Králové: Svoboda – Baťka, Chýlek, Cobl, Drbohlav, Gazsi, Halama, Hronek, Kaczmarek, Pavlík, Ponikelský, Svatoš, Zimmermann
    1.FC Slovácko: Buják, Dvouletý, Jakubkovič, Křiklava, Kulyk, Lamáček, Odiase, Omeka, Ryška, Šigut, Snopek, Stabilini, Vaněček, Vávra