Liberec – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Ostrava – Jablonec | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 2:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Slavia | 1:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Žižkov | 0:2 (kon.) | | | Opava – Pardubice | 1:0 (kon.) |
Manchester City – Liverpool | 5:0 (kon.) | | | Arsenal – Bournemouth | 3:0 (kon.) | | | Brighton – West Brom | 3:1 (kon.) |
Everton – Tottenham | 0:3 (kon.) | | | Leicester – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Southampton – Watford | 0:2 (kon.) |
Stoke – Manchester Utd. | 2:2 (kon.) |
Real Madrid – Levante | 1:1 (kon.) | | | Valencia – Atlético | 0:0 (kon.) | | | Sevilla – Eibar | 3:0 (kon.) |
Barcelona – Espanyol | 5:0 (kon.) |
Freiburg – Dortmund | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Frankfurt | 0:1 (kon.) | | | Augsburg – Kolín nad Rýnem | 3:0 (kon.) |
Mohuč – Leverkusen | 3:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Bayern | 2:0 (kon.) |
Juventus – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Sampdoria – AS Řím | 0:0 (odl.) |
Nice – Monaco | 4:0 (kon.) | | | Caen – Dijon | 2:1 (kon.) | | | Montpellier – Nantes | 0:1 (kon.) |
Štrasburk – Amiens | 0:1 (kon.) | | | Troyes – Toulouse | 0:0 (kon.) |
Trenčín – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) | | | Senica – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Prešov | 0:0 (kon.) |
Ružomberok – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina | 2:4 (kon.) |
Vyšehrad – Převýšov | 4:1 (kon.) | | | Vltavín – Chrudim | 1:2 (kon.) | | | Benešov – Litoměřicko | 0:0 (4:5 po pen.) |
Králův Dvůr – Ústí n/O | 3:0 (kon.) | | | Dobrovice – Písek | 1:2 (kon.) | | | Domažlice – Zápy | 5:1 (kon.) |
Zlínsko – Uh. Brod | 1:3 (kon.) | | | HFK Olomouc – Hodonín | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Uničov | 1:1 (kon.) |
Líšeň – Petřkovice | 2:1 (kon.) | | | Rýmařov – Hulín | 2:2 (kon.) | | | Prostějov – Mohelnice | 0:0 (kon.) |
Ostrava – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Opava | 3:2 (kon.) |
Bohemians 1905 – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Sparta | 0:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 0:3 (kon.) |
Olomouc – Slavia | 4:0 (kon.) | | | Karviná – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 1:1 (3:4 po pen.) |
Bardejov – Nové Mesto n/V | 1:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Poprad | 3:2 (kon.) |
Willem II – Den Haag | 1:2 (kon.) | | | Heracles – Feyenoord | 2:4 (kon.) | | | Ajax – Zwolle | 3:0 (kon.) |
Excelsior – Arnhem | 0:3 (kon.) |
Mouscron – Club Brugge | 2:1 (kon.) | | | Antverpy – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Eupen | 5:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 2:2 (kon.) |
Tondela – FC Ferreira | 2:2 (kon.) | | | Marítimo – Rio Ave | 1:0 (kon.) | | | Porto – Chaves | 3:0 (kon.) |
Linz – Sturm Graz | 2:1 (kon.) | | | Austria – Wolfsberger | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Admira | 0:5 (kon.) |
St. Pölten – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Tosno – Machačkala | 2:2 (kon.) | | | Rostov – Arsenal Tula | 2:2 (kon.) | | | Spartak – Kazaň | 1:0 (kon.) |
Korona – Nowy Sącz | 1:0 (kon.) | | | Śląsk – Legia | 2:1 (kon.) | | | Cracovia – Jagiellonia | 1:1 (kon.) |
Chlumec – Chuderov | 3:3 (4:3 po pen.) |
Příbram – Č. Budějovice | 2:2 (kon.) | | | Jihlava – Česká Třebová | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Schalke | 0:4 (kon.) |
Sp. Brno – Luceafarul Kluž | 0:1 (kon.) | | | Hrusice – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) |
Opava – Olomouc | 0:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Hodonín – Roudné | 5:0 (kon.) |
Lanškroun – Xaverov | 2:2 (kon.) | | | Slavia – Šumperk | 4:1 (kon.) | | | Brno – SKP Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Zlín – ACS Kinder | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Monaco | 4:1 (kon.) | | | Prachatice – Kohoutovice | 0:1 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 2:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Anderlecht | 0:5 (kon.) | | | Hlučín – Bohemians 1905 | 2:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta Praha dívky | 4:0 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Hrusice | 5:0 (kon.) | | | Příbram – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Karviná | 0:1 (kon.) |
Schalke – Sp. Brno | 4:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Xaverov | 1:0 (kon.) | | | Roudné – Lanškroun | 0:1 (kon.) |
Ústí n. L. – Opava | 1:1 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) | | | Hertha – Hodonín | 1:1 (kon.) |
Šumperk – Kohoutovice | 0:0 (kon.) | | | Monaco – Prachatice | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Brno | 1:1 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Zlín | 1:1 (kon.) | | | ACS Kinder – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Bohemians 1905 | 0:4 (kon.) |
Anderlecht – Hlučín | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Táborsko | 3:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Kohouti Rokycany | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Luceafarul Kluž | 1:3 (kon.) | | | Karviná – Příbram | 0:1 (kon.) |
Sp. Brno – Česká Třebová | 2:0 (kon.) | | | Hrusice – Schalke | 0:9 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Xaverov – Roudné | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) | | | Hodonín – Olomouc | 0:0 (kon.) |
Lanškroun – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Opava – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Monaco | 0:1 (kon.) |
Zlín – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Sparta – SKP Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Prachatice – ACS Kinder | 2:1 (kon.) |
Brno – Šumperk | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Táborsko – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Hlučín – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 3:2 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Anderlecht | 3:1 (kon.) |
Schalke – Hertha | 3:0 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Frýdek-Místek | 3:1 (kon.) |
Sparta – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Ústí n. L. | 0:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Lanškroun | 2:1 (kon.) |
Monaco – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Olomouc | 0:4 (kon.) | | | ACS Kinder – Hr. Králové | 0:1 (kon.) |
Hrusice – Xaverov | 3:1 (kon.) | | | Kohoutovice – Kohouti Rokycany | 1:3 (kon.) | | | Příbram – Opava | 2:1 (kon.) |
Šumperk – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Roudné | 1:1 (kon.) | | | Prachatice – Liberec | 0:2 (kon.) |
Česká Třebová – Hodonín | 1:0 (kon.) | | | Brno – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Anderlecht | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Monaco – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) | | | Sp. Brno – Ústí n. L. | 1:6 (kon.) |
ACS Kinder – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Hrusice – Lanškroun | 0:1 (kon.) | | | Kohoutovice – Táborsko | 1:4 (kon.) |
Příbram – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 5:0 (kon.) |
Česká Třebová – Opava | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Xaverov | 0:0 (kon.) | | | Prachatice – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) |
Slavia – Hlučín | 0:0 (kon.) | | | Schalke – Hodonín | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Roudné | 1:3 (kon.) |
Zlín – Liberec | 1:1 (kon.) | | | ACS Kinder – Anderlecht | 0:3 (kon.) | | | Sp. Brno – Hertha | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Příbram – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) | | | Hrusice – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Kohoutovice – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) |
Brno – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Lanškroun | 2:1 (kon.) |
Prachatice – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 6:0 (kon.) | | | Schalke – Opava | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Xaverov | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Kohouti Rokycany | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Hlučín | 3:0 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Hodonín | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Roudné | 5:2 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Liberec | 3:1 (kon.) |
konec
FC Hlučín
0:1
ŠK Slovan Bratislava
Daniel Bertók
Branky:
19. Horváth
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
FC Hlučín:
Jakubík – Březovský, Cigán, Drozd, Dvořáček, Hradečný, Knop, Krajíček, Lipnický, Malý, Redzina F., Redzina Š., Starowicz, Widura.
Náhradníci:
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava: Balogh Dávid – Balogh Dominik, Bučurič, Canolli, Haba, Horváth, Hrmo, Lembak, Polakovič, Šablatúra, Štrajt, Šulok, Takács.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava: Balogh Dávid – Balogh Dominik, Bučurič, Canolli, Haba, Horváth, Hrmo, Lembak, Polakovič, Šablatúra, Štrajt, Šulok, Takács.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
FC Hlučín: Jakubík – Březovský, Cigán, Drozd, Dvořáček, Hradečný, Knop, Krajíček, Lipnický, Malý, Redzina F., Redzina Š., Starowicz, Widura.
ŠK Slovan Bratislava: Balogh Dávid – Balogh Dominik, Bučurič, Canolli, Haba, Horváth, Hrmo, Lembak, Polakovič, Šablatúra, Štrajt, Šulok, Takács..
Slovan Bratislava se chvíli před koncem ujímá vedení! Po nádherné kombinaci, která měla začátek už od poloviny hřiště, se prosadil z levé strany Horváth.