Liberec – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Ostrava – Jablonec | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 2:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Slavia | 1:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Žižkov | 0:2 (kon.) | | | Opava – Pardubice | 1:0 (kon.) |
Manchester City – Liverpool | 5:0 (kon.) | | | Arsenal – Bournemouth | 3:0 (kon.) | | | Brighton – West Brom | 3:1 (kon.) |
Everton – Tottenham | 0:3 (kon.) | | | Leicester – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Southampton – Watford | 0:2 (kon.) |
Stoke – Manchester Utd. | 2:2 (kon.) |
Real Madrid – Levante | 1:1 (kon.) | | | Valencia – Atlético | 0:0 (kon.) | | | Sevilla – Eibar | 3:0 (kon.) |
Barcelona – Espanyol | 5:0 (kon.) |
Freiburg – Dortmund | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Frankfurt | 0:1 (kon.) | | | Augsburg – Kolín nad Rýnem | 3:0 (kon.) |
Mohuč – Leverkusen | 3:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Bayern | 2:0 (kon.) |
Juventus – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Sampdoria – AS Řím | 0:0 (odl.) |
Nice – Monaco | 4:0 (kon.) | | | Caen – Dijon | 2:1 (kon.) | | | Montpellier – Nantes | 0:1 (kon.) |
Štrasburk – Amiens | 0:1 (kon.) | | | Troyes – Toulouse | 0:0 (kon.) |
Trenčín – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) | | | Senica – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Prešov | 0:0 (kon.) |
Ružomberok – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina | 2:4 (kon.) |
Vyšehrad – Převýšov | 4:1 (kon.) | | | Vltavín – Chrudim | 1:2 (kon.) | | | Benešov – Litoměřicko | 0:0 (4:5 po pen.) |
Králův Dvůr – Ústí n/O | 3:0 (kon.) | | | Dobrovice – Písek | 1:2 (kon.) | | | Domažlice – Zápy | 5:1 (kon.) |
Zlínsko – Uh. Brod | 1:3 (kon.) | | | HFK Olomouc – Hodonín | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Uničov | 1:1 (kon.) |
Líšeň – Petřkovice | 2:1 (kon.) | | | Rýmařov – Hulín | 2:2 (kon.) | | | Prostějov – Mohelnice | 0:0 (kon.) |
Ostrava – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Opava | 3:2 (kon.) |
Bohemians 1905 – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Sparta | 0:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 0:3 (kon.) |
Olomouc – Slavia | 4:0 (kon.) | | | Karviná – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 1:1 (3:4 po pen.) |
Bardejov – Nové Mesto n/V | 1:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Poprad | 3:2 (kon.) |
Willem II – Den Haag | 1:2 (kon.) | | | Heracles – Feyenoord | 2:4 (kon.) | | | Ajax – Zwolle | 3:0 (kon.) |
Excelsior – Arnhem | 0:3 (kon.) |
Mouscron – Club Brugge | 2:1 (kon.) | | | Antverpy – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Eupen | 5:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 2:2 (kon.) |
Tondela – FC Ferreira | 2:2 (kon.) | | | Marítimo – Rio Ave | 1:0 (kon.) | | | Porto – Chaves | 3:0 (kon.) |
Linz – Sturm Graz | 2:1 (kon.) | | | Austria – Wolfsberger | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Admira | 0:5 (kon.) |
St. Pölten – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Tosno – Machačkala | 2:2 (kon.) | | | Rostov – Arsenal Tula | 2:2 (kon.) | | | Spartak – Kazaň | 1:0 (kon.) |
Korona – Nowy Sącz | 1:0 (kon.) | | | Śląsk – Legia | 2:1 (kon.) | | | Cracovia – Jagiellonia | 1:1 (kon.) |
Chlumec – Chuderov | 3:3 (4:3 po pen.) |
Příbram – Č. Budějovice | 2:2 (kon.) | | | Jihlava – Česká Třebová | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Schalke | 0:4 (kon.) |
Sp. Brno – Luceafarul Kluž | 0:1 (kon.) | | | Hrusice – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) |
Opava – Olomouc | 0:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Hodonín – Roudné | 5:0 (kon.) |
Lanškroun – Xaverov | 2:2 (kon.) | | | Slavia – Šumperk | 4:1 (kon.) | | | Brno – SKP Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Zlín – ACS Kinder | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Monaco | 4:1 (kon.) | | | Prachatice – Kohoutovice | 0:1 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 2:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Anderlecht | 0:5 (kon.) | | | Hlučín – Bohemians 1905 | 2:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta Praha dívky | 4:0 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Hrusice | 5:0 (kon.) | | | Příbram – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Karviná | 0:1 (kon.) |
Schalke – Sp. Brno | 4:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Xaverov | 1:0 (kon.) | | | Roudné – Lanškroun | 0:1 (kon.) |
Ústí n. L. – Opava | 1:1 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) | | | Hertha – Hodonín | 1:1 (kon.) |
Šumperk – Kohoutovice | 0:0 (kon.) | | | Monaco – Prachatice | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Brno | 1:1 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Zlín | 1:1 (kon.) | | | ACS Kinder – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Bohemians 1905 | 0:4 (kon.) |
Anderlecht – Hlučín | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Táborsko | 3:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Kohouti Rokycany | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Luceafarul Kluž | 1:3 (kon.) | | | Karviná – Příbram | 0:1 (kon.) |
Sp. Brno – Česká Třebová | 2:0 (kon.) | | | Hrusice – Schalke | 0:9 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Xaverov – Roudné | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) | | | Hodonín – Olomouc | 0:0 (kon.) |
Lanškroun – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Opava – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Monaco | 0:1 (kon.) |
Zlín – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Sparta – SKP Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Prachatice – ACS Kinder | 2:1 (kon.) |
Brno – Šumperk | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Táborsko – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Kohouti Rokycany – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Hlučín – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 3:2 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Anderlecht | 3:1 (kon.) |
Schalke – Hertha | 3:0 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Frýdek-Místek | 3:1 (kon.) |
Sparta – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Ústí n. L. | 0:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Lanškroun | 2:1 (kon.) |
Monaco – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Olomouc | 0:4 (kon.) | | | ACS Kinder – Hr. Králové | 0:1 (kon.) |
Hrusice – Xaverov | 3:1 (kon.) | | | Kohoutovice – Kohouti Rokycany | 1:3 (kon.) | | | Příbram – Opava | 2:1 (kon.) |
Šumperk – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Roudné | 1:1 (kon.) | | | Prachatice – Liberec | 0:2 (kon.) |
Česká Třebová – Hodonín | 1:0 (kon.) | | | Brno – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Anderlecht | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Monaco – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) | | | Sp. Brno – Ústí n. L. | 1:6 (kon.) |
ACS Kinder – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Hrusice – Lanškroun | 0:1 (kon.) | | | Kohoutovice – Táborsko | 1:4 (kon.) |
Příbram – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 5:0 (kon.) |
Česká Třebová – Opava | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Xaverov | 0:0 (kon.) | | | Prachatice – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) |
Slavia – Hlučín | 0:0 (kon.) | | | Schalke – Hodonín | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Roudné | 1:3 (kon.) |
Zlín – Liberec | 1:1 (kon.) | | | ACS Kinder – Anderlecht | 0:3 (kon.) | | | Sp. Brno – Hertha | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Příbram – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) | | | Hrusice – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Kohoutovice – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) |
Brno – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Lanškroun | 2:1 (kon.) |
Prachatice – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 6:0 (kon.) | | | Schalke – Opava | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Xaverov | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Kohouti Rokycany | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Hlučín | 3:0 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Hodonín | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Roudné | 5:2 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Liberec | 3:1 (kon.) |
po penal. (4:3)
TJ Chlumec
3:3
(1:2)
FK Chuderov
80
|
Střídání v týmu TJ Chlumec: ze hřiště odchází Petr Valenta, přichází Jan Kapoun.
|
|
70
|
Střídání v týmu TJ Chlumec: ze hřiště odchází Michal Sak, přichází Michal Drábek.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Chuderov: ze hřiště odchází Jíří Nývlt, přichází Jakub Elmerich.
|
|
58
|
Střídání v týmu FK Chuderov: ze hřiště odchází Jakub Dvořák, přichází Tomáš Řezníček.
|
|
56
|
Střídání v týmu TJ Chlumec: ze hřiště odchází Petr Weber, přichází Michal Krůtek.
|
|
28
|
Střídání v týmu TJ Chlumec: ze hřiště odchází Aleš Bílkovský, přichází Jaroslav Kunc.
|
Branky:
15. Uhlíř, 57. Virt, 88. Uhlíř – 6. Nývlt, 45+1. Řezníček, 73. Elmerich
Rozhodčí: Dočekal – Bláha, Smreček
Diváci:
Karty: 53. Weber (CHU), 55. Sak (CHU) – 29. Vosyka (CHD), 72. Elmerich (CHD) 69. Šindelář (CHD)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Slavomír Vosyka (CHD)
1:1 Pavel Uhlíř (CHU)
2. série:
1:1 Radomír Moučka (CHD)
2:1 Jiří Dohnal (CHU)
3. série:
2:2 Tomáš Řezníček (CHD)
3:2 Michal Škultéty (CHU)
4. série:
3:3 Luan Bakiu (CHD)
4:3 Jan Malec (CHU)
5. série:
4:3 Jan Rohlík (CHD)
TJ Chlumec:
Bílkovský (28. Kunc) – Vyšata, Škultéty, Sak, Weber, Uhlíř, Semenský, Valenta, Dohnal (C), Virt, Malec
Náhradníci: Kunc – Drábek, Růžička, Vacovský, Krútek, Kapoun,
Trenér:
FK Chuderov: Bakiu – Šindelář, Protschke, Moučka, Rohlík J., Rohlík M., Řezníček D., Vysyka (C), Zvonek, Nývlt, Dvořák
Náhradníci: Elmerich, Kuna, Řezníček T.
Trenér:
Náhradníci: Kunc – Drábek, Růžička, Vacovský, Krútek, Kapoun,
Trenér:
FK Chuderov: Bakiu – Šindelář, Protschke, Moučka, Rohlík J., Rohlík M., Řezníček D., Vysyka (C), Zvonek, Nývlt, Dvořák
Náhradníci: Elmerich, Kuna, Řezníček T.
Trenér:
Rozhodčí: Dočekal – Bláha, Smreček
Diváci:
Jan Prošek