Zlín – Ostrava 3:3 (kon.) | Třinec – Slovácko 1:2 (kon.)
FK Třinec
1:2 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 10.09.2017, 11:00 • Městský stadion na Lesní, Třinec • Juniorská liga – Morava • 6. kolo

Z Městského stadionu na Lesní je to z mé strany vše. Nezbývá mi, než vám popřát příjemný zbytek víkendu. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (13:18:33)

Slovácko se minimálně do zítřka posunulo do čela Juniorské ligy. Třinec zůstává se sedmi body čtvrtý. Vylepšit své postavení budou moci příští neděli, kdy hrají na půdě Brna.

Zápas mezi Třincem a Slováckem skončil vítězstvím favorizovaného celku 2:1. Slovácko bylo v první půli lepším celkem, zaslouženě vedlo, ale ve druhé půli už Třinec hru vyrovnal a místy byl i lepším celkem, jenže na trefu Kubaly z úvodu druhého poločasu odpověděl pouze Hošek úspěšně provedeným pokutovým kopem.

90+2

90+2
    Hošek nachytán v ofsajdu.

90+1
    Samiec si počínal v hlavičkovém souboji nedovoleně.

90
    Rozhodčí přidává k druhému poločasu dvě minuty.

89
    Celba zůstal ležet na trávníku. Rozhodčí přerušil hru. Naštěstí třinecký hráč v doprovodu maséra odchází ze hřiště.

87
    Dlouhý centr Celby z levé strany přeletěl nejen všechny ve vápně, ale také branku Slovácka.

85
    Aktivní Juroška se uvolnil na pravé straně, odcentroval do vápna, ale tam se jako první k míči dostal gólman Adamuška.

83
    Samiec vyslal do úniku Kvapila, ten chvíli běžel sám na bránu, ale na gólmana Trmala nevyzrál. Následně ho zalehl.

82
    Rohový kop Cieslara si zpracoval Hošek, před soupeřem zatančil v pokutovém území, aby následně o míč přišel.

81
    Rychlý brejk domácích odvrátil po centru Velnera lehkou tečí Tischler. Roh pro Třinec.

79
    Juroška si z pravé strany seběhl s míčem na hranici vápna a poté prudce vypálil. Jeho ránu lapil gólman Adamuška.