Saint-Étienne – Angers 1:1 (kon.) | Lyon – Guingamp 2:1 (kon.) | Marseille – Rennes 1:3 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:1)
Angers SCO
Neděle 10.09.2017, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo
    9. Thomas MANGANI - 1:1

9
    Angers právě vstřelilo branku!
    Velmi divoký start zápasu pokračuje. THOMAS MANGANI si postavil míč na značku pokutového kopu a pod padajícím Ruffierem srovnává stav dnešního zápasu. Ruffier si bude ještě vyčítat tento zákrok, rozhodně mohl střelu vyrazit.
    1. Rémy CABELLA - 1:0

1
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelný start do zápasu! Domácí fotbalisté velmi rychle získali míč po rozehrávce Angers. Nová akvizice v dresu Saint-Étienne se prosazuje po méně než minutě. RÉMY CABELLA přišel před několika dny z Marseille a v prvním zápase se uvádí jako pravý střelec. Po narážečce s Dionym dostal balon do vápna a střelou na zadní tyč nedal brankáři Angers šanci.

Vít Schück

Branky: 1. Cabella (Pajot) – 9. Mangani (pen.)

Karty:   7. Pierre-Gabriel (SET), 35. Pajot (SET), 64. Dabo (SET) – 5. Santamaría (AGR), 11. Andreu (AGR)   49. Pajot (SET) – 84. Crivelli (AGR)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:19.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Perrin (C), Lacroix, Pierre-Gabriel – Pajot, Dabo, Dioussé – Cabella, Diony (50. Maiga), Hamouma (46. Bamba).
    Náhradníci: Moulin – Hernani, Bamba, Katranis, Maiga, M'Bengue, Selnaes.

Angers SCO: Letellier – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Santamaría (85. Jean Tahrat) – Toko Ekambi (68. L. Coulibaly), Fulgini (74. Guillaume), Mangani, Capelle – Crivelli.
    Náhradníci: Michel – L. Coulibaly, Guillaume, Jean Tahrat, Pavlović, Sunu, Tait.

Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet