Setúbal – Braga 2:0 (kon.) | Guimarães – Boavista 1:0 (kon.) | Estoril – Moreirense 0:2 (kon.)
GD Estoril Praia
0:2 (0:1)
Moreirense FC
Neděle 10.09.2017, 21:15 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 5. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas 2:0. Domácí fotbalisté byli aktivní, dokázali si vypracovat celkem osm střel na branku. Ale ani jeden z hráčů Estorilu nedokázal překonat hostujícího brankáře. Jhonatan své spoluhráče podržel a vychytal nulu. (23:09:20)

90+4

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.

90+1
    Allano Lima dobře zakončoval bez přípravy, jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Dostáváme se do samotného závěru druhého poločasu, do střeleckých pozic se nyní ani jeden celek nedostává.

87
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází António José Pinheiro de Carvalho, přichází Alan Schons.

87
    Pedro Monteiro zkoušel vystřelit, jeho pokus do středu branky celkem snadno kryje gólman.

86
    Zápas se v poklidném tempu dohrává, hostující celek míří za výhrou v tomto duelu.

85
    Nepřesná rána Bruna Ramirese končí asi tak dva a půl metru nad brankou. José Moreira zasahovat vůbec nemusel.

83
    Žlutou kartu dostává Allano Lima (GD Estoril Praia).

83
    Hráči ve žlutých dresech si tak dlouho dávali přednost v zakončení, až ani jeden z domácích fotbalistů nezakončil.

81
    Domácí hráči hrají aktivně, jenže Iago Santos byl faulovaný, a tak budou rozehrávat hosté.

80
    Výborně zakončoval domácí Rafik Halliche. Jeho hlavičku kryje hostující brankář. Jhonatan podržel své spoluhráče.

79
    Žlutou kartu dostává Ronaldo Peña (Moreirense FC).

77
    Estoril se dál pokouší hrát aktivně, ale hostující celek udělal výrazný krok k výhře v tomto zápase.
    75. Ahmed Mostafa Mohamed Sayed - 0:2

75
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    V době, kdy se domácí celek pokoušel o vyrovnání, inkasuje gól. Po pěkné akci se k míči dostal AHMED MOSTAFA MOHAMED SAYED, který celkem snadno dokázal poslat míč do odkryté části brány.