Heerenveen – Eindhoven 2:0 (kon.) | Utrecht – Kerkrade 2:0 (kon.) | Sparta Rotterdam – Twente 1:0 (kon.)
Alkmaar – Breda 2:1 (kon.) | Groningen – Venlo 1:1 (kon.)
AZ Alkmaar
2:1 (0:0)
NAC Breda
Neděle 10.09.2017, 14:30Nizozemská Eredivisie • 4. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (16:20:44)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:16.

Je dobojováno. Alkmaar nakonec dokázal uválčit tento zápas do vítězného konce a připisuje si tak tři cenné body. Breda se zmohla pouze na snížení skóre, což přišlo opravdu hodně pozdě.

90+3

90+3
    Míč je momentálně na kopačkách domácích hráčů, kteří šetří cenné vteřinky. Alkmaar by si jednobrankový náskok už měl pohlídat.

90+1
    Alkmaar se nemůže probojovat k míči, vypadá to, že Breda bude do posledních minut hodně zlobit.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

87
    Žlutou kartu dostává Angeliño (NAC Breda).
    85. Giovanni KORTE - 2:1

85
    Breda právě vstřelila branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil Ambrose, jehož střelu senznačně Bizot vyrazil. K míči se ale jako první dostal GIOVANNI KORTE, který zametl balón do odkryté branky.

84
    Je tu pokutový kop pro Bredu!

83
    Hodně pohotovou střelu vypustil ze své nohy van Overeem, jeho projektil se zastavil až v náruči brankáře. Sympatický pokus.

82
    Marí předvedl skluz za minutu dvanáct. Domácí se totiž naprosto jednoduchou kombinací dostali až před Birighittiho, který nakonec nemusel vůbec zasahovat.

81
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Mats Seuntjens, přichází Fredrik Midstjö.

80
    Do konce utkání zbývá už jen necelých deset minut. Alkmaar stále udává tempo zápasu, hosté jsou směrem dopředu naprosto bezzubý.

79
    Hostující lodivod tak musel sáhnout ke třetímu a navíc vynucenému střídání. V tuto chvíli můžeme očekávat pouze střídání na domácí straně.

78
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází James Horsfield, přichází Karol Mets.