Hertha – W. Brémy 1:1 (kon.) | Schalke – Stuttgart 3:1 (kon.)
FC Schalke 04
3:1 (1:1)
VfB Stuttgart
Neděle 10.09.2017, 18:00 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 3. kolo

48
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Velice pohledná souhra přináší Schalke další gól. GUIDO BURGSTALLER se na jejím konci ocitl úplně sám před brankářem a vyběhnutého Zielera překonal pěkným obloučkem.

47
    Domácí rozehráli přímý volný kop, NALDO tečoval letící míč k pravé tyči brány Stuttgartu a Zieler byl krátký na to, aby na něj dosáhl.

40
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Hosté pět minut před koncem prvního poločasu srovnávají. CHADRAC AKOLO sice byl hodně tísněn, přesto dokázal centrovaný míč kolenem tečovat k levé tyči domácí svatyně, kam se Fährmann natahoval marně.

4
    NABIL BENTALEB se štěstím penaltu proměňuje. Domácí hráč zamířil lehce na levou stranu a Zielerovi, který směr vystihl, míč projel pod tělem. Hostující gólman jej ztlumil, ale nezastavil, pak celé situace hodně litoval.

Petr Frömel

Branky: 4. Bentaleb (pen.), 47. Naldo (Oczipka), 48. Burgstaller (Harit) – 40. Akolo (Brekalo)

Karty:   82. McKennie (SCH) – 63. Donis (STU)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:20.
    FC Schalke 04: Fährmann – Stambouli, Naldo, Nastasić – Kehrer, Goretzka, Bentaleb (46. D. Caligiuri), Oczipka – Harit (76. McKennie), Konopljanka – Meyer (46. Burgstaller).
    Náhradníci: Nübel – Coke, Insua, D. Caligiuri, Embolo, McKennie, Burgstaller.

VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Pavard, Kamiński – Beck (72. Asano), Mangala (62. Ascacibar), Gentner, Aogo – Akolo (59. Donis), Terodde, Brekalo.
    Náhradníci: Meyer – Ailton, Burnic, E. Ofori, Ascacibar, Asano, Donis.

Rozhodčí: F. Willenborg – G. Kleve, H. Henschel