Nitra – Zvolen 6:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 2:3 (kon.) | Detva – Nové Zámky 2:3 (po pr.)
Košice – Lipt. Mikuláš 2:3 (1:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Žilina 4:3 (kon.)
HK Nitra
6:1 (1:1, 0:0, 5:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 10.09.2017, 16:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

Skončilo sa stretnutie, v ktorom o víťazovi rozhodla tretia tretina. V nej domáci strelili v priebehu 10 minút 5 gólov a zaslúžene si do tabuľky po výhre 6:1 pripisujú tri body. Zvolen je po dvoch kolách zatiaľ bez bodu so skóre 2:11. (18:22:04)

Najlepším hráčom na strane hostí je vyhlásený Coffman , za domácich Hartzell.

59:41
    Ešte budeme svedkami jedného vhadzovania pred Hartzellom.

59:30
    Za skandovaného potlesku v stoji sa stretnutie už iba dohráva.

59:22
    Domáci v plnom počte.

58:38
    Rzavského pokus v oslabení Šimko vyráža pred seba. Pri puku už hostia.

58:16
    Šille posiela puk až k Šimkovi.

57:47
    Puk na domácej striedačke a vhadzuje sa pred Hartzellom.

57:16
    Hostia majú šancu na zníženie pri vylúčení Krištofa za podrazenie.

56:32
    Nitra dala gól!
    Strelecký koncert domácich pokračuje. Ďalším úspešným strelcom je JUDD BLACKWATER a upravuje už na rozdiel piatich gólov. Asistencie: David Friedmann.

55:37
    Ofsajd Nitra.

54:51
    Hostia sú ztrelí na uterák, domáci sa bavia hokejom. Po nezištnej prihrávke od Pauloviča sa do úniku dostal MICHAL KRIŠTOF a strelou k ľavej tyčke prekonal bezmocného brankára hostí. Asistencie: Matej Paulovič.

54:30
    Ďalšie dve tutovky hostí. Najskôr Coffman triafa z dobrej príležitosti iba bočnú sieť. Z následnej akcie tvrdo tesne vedľa ľavej tyčky strieľa Hraško.

53:38
    Hostia po peknej akcii boli blízko k zníženiu. Dobrú prihrávku spoza obrany zužitkoval Coffman, ale s jeho tvrdou strelou si Hartzell poradil a vyrazil puk na ochrannú sieť.

52:41
    Ručkayovu strelu švihom Šimko vyráža.

51:50
    Vhadzuje sa v strednom pásme.

50:52
    Hosťom nepomohol ani oddychový čas a MATEJ PAULOVIČ strelou švihom k ľavej tyčke pridáva štvrtý gól domácich. Bez asistencie.