Nitra – Zvolen 6:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 2:3 (kon.) | Detva – Nové Zámky 2:3 (po pr.)
Košice – Lipt. Mikuláš 2:3 (1:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Žilina 4:3 (kon.)
HK Poprad
2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 10.09.2017, 16:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

58:58
    Corbeil už odchádza z bránky!

57:42
    Trenčín dal gól!
    Piaty gól v zápase prichádza až teraz v závere tretej tretiny a môže byť aj rozhodujúci! Delovka od modrej z hokejky Radivojeviča vola tečovaná Olveckým a prekonala Corbeila. Z bránkoviska však ešte puk pre istotu dorazil JURAJ BEZÚCH a tak gól patrí jemu!
    Asistencie: Peter Olvecký, Branko Radivojevič.

47:43
    Ideálna príležitosť pre Duklu. Po dvoch prežitých oslabeniach v tretej tretine majú presilovku. Andreas Štrauch dostáva dve minúty za podrazenie.

43:19
    Poprad však bude hrať ďalšiu presilovku. Za držanie si dve minúty odsedí Marek Pač.

39:35
    Rozhodcovia sa napokon rozhodli vylúčiť hosťujúceho Tomáša Bulíka, ktorý si odsedí dve minúty za podrazenie.

38:48
    Popradčania budú teda hrať ďalšiu presilovku. Denis Hudec zbytočne zrazil k zemi Ježka a odsedí si dve minúty za nedovolené bránenie.

34:52
    Poprad si zahrá druhú presilovku v zápase. Radek Dlouhý dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

30:42
    Svitana vynikajúcou prihrávkou z ľavého kruhu našiel pred bránkou Andreasa Štraucha, ktorý bol už po tretíkrát v tomto zápase v tutovke, no ani teraz Valenta neprekonal!

14:31
    Poprad dal gól!
    Opäť je vyrovnané, domáci strieľajú gól v oslabení. PETER LICHANEC vykorčuľoval do stredného pásma, dostal prihrávku od Königa a sám šikovnou strelou zakončil k pravej žrdi!
    Asistencia: Peter König.

14:20
    Presilovka pre Duklu Trenčín. Vojtěch Zadražil dostáva dvojminútový trest za nedovolené bránenie.

06:09
    A ďalší gól v Corbeilovej sieti! Začína sa nám to naozaj krásne. Gašparovič z pravého kruhu vystrelil na Corbeila, Bezúch sa zmocnil puku a prakticky naslepo ho prihral medzi kruhy RADKOVI DLOUHÉMU, ktorý trafil viacmenej do odkrytej bránky!
    Asistencie: Juraj Bezúch, Jakub Gašparovič.

05:46
    Veľmi rýchla odpoveď od Dukly! TIBOR VARGA bol pripravený medzi kruhmi a po prihrávke od Hlinku okamžite z tvrdej vypálil príklepom. Corbeilovi puk prenikol pomedzi nohy!
    Asistencie: Michal Hlinka, Juraj Cebák.

05:33
    Kamzíci sa tešia z otváracieho gólu! MATÚŠ PALOČKO vykorčuľoval po ľavom krídle, dostal sa sám pred Valenta a svoju strelu si aj do bránky dorazil!
    Asistencia: Radomír Heizer.

02:05
    Ďalšia výborná príležitosť domácich. Daniel Brejčák krížom našiel pred bránkou Štraucha, ktorý vypálil z prvej, no mieril vedľa.

00:35
    Presilovku si zahrajú domáci hokejisti. Branko Radivojevič dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 6. Matúš Paločko (Heizer), 15. Lichanec (König) – 6. Varga (Hlinka, Cebák), 7. Dlouhý (Bezúch, Gašparovič), 58. Bezúch (Olvecký, Radivojevič)

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – König, D. Brejčák (A), Fabian (C), McDowell, Zadražil, Dinda, Šterbák, Ignatov – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Matúš Paločko, Heizer, Vandas – Bondra, Matej Paločko, Abdul – Bogoslovskij, Ježek, Lichanec
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Handlovský) – Romančík, Starosta (A), Cebák, Fruhauf (A), Holenda, Bohunický, Briestenský, Pač – Mikula, Ölvecký, Radivojevič (C) – Varga, Bulík, Hlinka – Gašparovič, Dlouhý, Bezúch – D. Hudec, J. Švec, Sojčík

Rozhodčí: Kubuš, Baluška – Tvrdoň, Stanzel

Diváci: 1 208