Příbram – Hertha 0:2 (kon.) | Šumperk – Anderlecht 0:8 (kon.) | Hrusice – Ml. Boleslav 0:4 (kon.)
Kohoutovice – Ostrava 0:1 (kon.) | Česká Třebová – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prachatice – Bohemians 1905 0:6 (kon.) | Schalke – Olomouc 0:1 (kon.)
Slavia – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Jihlava – Lanškroun 1:1 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Opava 0:2 (kon.) | Sparta – Slovácko 2:1 (kon.) | Karviná – Xaverov 3:2 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 3:0 (kon.) | Sp. Brno – Hodonín 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Hlučín 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Roudné 7:1 (kon.) | Monaco – Liberec 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hertha 0:2 (kon.)
Brno – Anderlecht 1:6 (kon.) | Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 0:2 (kon.) | Prachatice – Ostrava 2:2 (kon.)
Schalke – Ústí n. L. 0:0 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Jihlava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Olomouc 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Karviná – Lanškroun 1:4 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Opava 0:4 (kon.)
ACS Kinder – Slovácko 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Xaverov 2:0 (kon.) | Monaco – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
Příbram – Hodonín 1:1 (kon.) | Šumperk – Hlučín 1:1 (kon.) | Hrusice – Roudné 4:1 (kon.)
Kohoutovice – Liberec 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovan Bratislava 2:1 (2:0 po pen.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Anderlecht 3:4 (kon.) | Hertha – Sparta 0:1 (kon.) | Roudné – Prachatice 1:4 (kon.)
Sparta Praha dívky – Kohoutovice 1:1 (2:1 po pen.) | Xaverov – Liberec 5:0 (kon.) | Hrusice – Ostrava 2:3 (1:3 po pen.)
Ústí n. L. – Anderlecht 1:9 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:0 (2:3 po pen.) | Slavia – Hertha 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Táborsko 2:1 (kon.) | Lanškroun – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Karviná 0:0 (2:0 po pen.) | Jihlava – Monaco 1:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav 1:1 (1:2 po pen.) | Slovan Bratislava – Hertha 0:0 (0:1 po pen.) | Hlučín – Sp. Brno 0:1 (kon.)
Slovácko – Příbram 1:1 (0:1 po pen.) | Brno – Česká Třebová 0:0 (1:3 po pen.) | Šumperk – Hodonín 1:2 (kon.)
ACS Kinder – Schalke 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Opava 0:1 (kon.) | Olomouc – Ústí n. L. 6:1 (kon.)
Slavia – Luceafarul Kluž 2:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:2 (2:3 po pen.)
konec
FK Šumperk
0:8
RSC Anderlecht
Neděle 10.09.2017, 08:00 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina F
     
    20
    Konec zápasu. (08:23:04)
     
    Anderlecht právě vstřelil branku!
     
    Anderlecht právě vstřelil branku!
     
    Anderlecht právě vstřelil branku!
     
    Anderlecht právě vstřelil branku!
     
    Anderlecht právě vstřelil branku!
     
    14
    Šumperk mohlo snížit, ale ránu Františka Doležela zastavilo břevno!
     
    11
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    JACK OPOKU vypálil tvrdě k tyči, což znamená třetí gól v síti Šumperku.
     
    10
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JARNE FLIES.
     
    8
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAEL DEBONDT, který skákavou střelou otevřel skóre zápasu.
     
    7
    Z rohového kopu již nebylo nic nebezpečného.
     
    6
    Frolo skvělým skokem ke své levé tyči zneškodnil pokus belgického celku, bude z toho rohový kop.
     
    5
    Anderlecht zatím svého soupeře k ničemu nepustil, ovšem sám si také žádnou příležitost nevypracoval.
     
    1
    Na hřišti číslo tři nám začal poslední finálový den!
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    FK Šumperk: Frolo – Doležel, Hájek, Horáček, Kristýnek, Lozyňskyj, Luběna, Pávek, Přibylka, Šefraný, Šíbl, Smékal, Thun, Vlk

    RSC Anderlecht: Deprez – De Greef, Bruers, Debonot, Deperez, Engwanda-Ongena, Flies, Liema Olinga, Ndembi, Opoku, Siljanovski, Tabich.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

    Karel Milec

    Branky: 8. Debondt, 10. Flies, 11. Opoku


    FK Šumperk: Frolo – Doležel, Hájek, Horáček, Kristýnek, Lozyňskyj, Luběna, Pávek, Přibylka, Šefraný, Šíbl, Smékal, Thun, Vlk
    RSC Anderlecht: Deprez – De Greef, Bruers, Debonot, Deperez, Engwanda-Ongena, Flies, Liema Olinga, Ndembi, Opoku, Siljanovski, Tabich