Příbram – Hertha 0:2 (kon.) | Šumperk – Anderlecht 0:8 (kon.) | Hrusice – Ml. Boleslav 0:4 (kon.)
Kohoutovice – Ostrava 0:1 (kon.) | Česká Třebová – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prachatice – Bohemians 1905 0:6 (kon.) | Schalke – Olomouc 0:1 (kon.)
Slavia – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Jihlava – Lanškroun 1:1 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Opava 0:2 (kon.) | Sparta – Slovácko 2:1 (kon.) | Karviná – Xaverov 3:2 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 3:0 (kon.) | Sp. Brno – Hodonín 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Hlučín 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Roudné 7:1 (kon.) | Monaco – Liberec 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hertha 0:2 (kon.)
Brno – Anderlecht 1:6 (kon.) | Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 0:2 (kon.) | Prachatice – Ostrava 2:2 (kon.)
Schalke – Ústí n. L. 0:0 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Jihlava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Olomouc 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Karviná – Lanškroun 1:4 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Opava 0:4 (kon.)
ACS Kinder – Slovácko 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Xaverov 2:0 (kon.) | Monaco – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
Příbram – Hodonín 1:1 (kon.) | Šumperk – Hlučín 1:1 (kon.) | Hrusice – Roudné 4:1 (kon.)
Kohoutovice – Liberec 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovan Bratislava 2:1 (2:0 po pen.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Anderlecht 3:4 (kon.) | Hertha – Sparta 0:1 (kon.) | Roudné – Prachatice 1:4 (kon.)
Sparta Praha dívky – Kohoutovice 1:1 (2:1 po pen.) | Xaverov – Liberec 5:0 (kon.) | Hrusice – Ostrava 2:3 (1:3 po pen.)
Ústí n. L. – Anderlecht 1:9 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:0 (2:3 po pen.) | Slavia – Hertha 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Táborsko 2:1 (kon.) | Lanškroun – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Karviná 0:0 (2:0 po pen.) | Jihlava – Monaco 1:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav 1:1 (1:2 po pen.) | Slovan Bratislava – Hertha 0:0 (0:1 po pen.) | Hlučín – Sp. Brno 0:1 (kon.)
Slovácko – Příbram 1:1 (0:1 po pen.) | Brno – Česká Třebová 0:0 (1:3 po pen.) | Šumperk – Hodonín 1:2 (kon.)
ACS Kinder – Schalke 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Opava 0:1 (kon.) | Olomouc – Ústí n. L. 6:1 (kon.)
Slavia – Luceafarul Kluž 2:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:2 (2:3 po pen.)
konec
SKP České Budějovice
2:0
FC MAS Táborsko
Neděle 10.09.2017, 10:37 • E.ON stadion Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina H
     
    20
    Konec zápasu. (10:57:17)
     
    19
    SKP Č. Budějovice právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATOUŠEK.
     
    16
    SKP Č. Budějovice právě vstřelilo branku!
    Už to ale neplatí! MATĚJ HOŘČIČKA si totiž našel skulinu, uvolnil se od svého hlídajícího soupeře a prudkou střelou překonal gólmana Táborska.
     
    15
    Hraje se převážně na polovině Táborska, ale Budějovice žádnou ofenzívu nepředvádí.
     
    9
    Utkání je zatím vyrovnané a i když se hraje po celém hřišti, žádné velké šance jsme zatím neviděli.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:37.

    Marek Baloun

    Branky: 16. Hořčička, 19. Matoušek


    SKP České Budějovice:
    FC MAS Táborsko: