Příbram – Hertha 0:2 (kon.) | Šumperk – Anderlecht 0:8 (kon.) | Hrusice – Ml. Boleslav 0:4 (kon.)
Kohoutovice – Ostrava 0:1 (kon.) | Česká Třebová – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prachatice – Bohemians 1905 0:6 (kon.) | Schalke – Olomouc 0:1 (kon.)
Slavia – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Jihlava – Lanškroun 1:1 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Opava 0:2 (kon.) | Sparta – Slovácko 2:1 (kon.) | Karviná – Xaverov 3:2 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 3:0 (kon.) | Sp. Brno – Hodonín 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Hlučín 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Roudné 7:1 (kon.) | Monaco – Liberec 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hertha 0:2 (kon.)
Brno – Anderlecht 1:6 (kon.) | Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 0:2 (kon.) | Prachatice – Ostrava 2:2 (kon.)
Schalke – Ústí n. L. 0:0 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Jihlava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Olomouc 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Karviná – Lanškroun 1:4 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Opava 0:4 (kon.)
ACS Kinder – Slovácko 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Xaverov 2:0 (kon.) | Monaco – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
Příbram – Hodonín 1:1 (kon.) | Šumperk – Hlučín 1:1 (kon.) | Hrusice – Roudné 4:1 (kon.)
Kohoutovice – Liberec 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovan Bratislava 2:1 (2:0 po pen.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Anderlecht 3:4 (kon.) | Hertha – Sparta 0:1 (kon.) | Roudné – Prachatice 1:4 (kon.)
Sparta Praha dívky – Kohoutovice 1:1 (2:1 po pen.) | Xaverov – Liberec 5:0 (kon.) | Hrusice – Ostrava 2:3 (1:3 po pen.)
Ústí n. L. – Anderlecht 1:9 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:0 (2:3 po pen.) | Slavia – Hertha 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Táborsko 2:1 (kon.) | Lanškroun – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Karviná 0:0 (2:0 po pen.) | Jihlava – Monaco 1:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav 1:1 (1:2 po pen.) | Slovan Bratislava – Hertha 0:0 (0:1 po pen.) | Hlučín – Sp. Brno 0:1 (kon.)
Slovácko – Příbram 1:1 (0:1 po pen.) | Brno – Česká Třebová 0:0 (1:3 po pen.) | Šumperk – Hodonín 1:2 (kon.)
ACS Kinder – Schalke 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Opava 0:1 (kon.) | Olomouc – Ústí n. L. 6:1 (kon.)
Slavia – Luceafarul Kluž 2:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:2 (2:3 po pen.)
konec
TJ Tatran Kohoutovice
0:2
FC Slovan Liberec
Neděle 10.09.2017, 11:22 • E.ON stadion Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina H
     
    20
    Konec zápasu. (11:43:30)
     
    17
    Kohoutovice měly přímý kop jen pár metrů od branky. Adam Vlasák ale vybraný pravý roh liberecké branky minul.
     
    12
    Liberec právě vstřelil branku!
    Teď se ale nechal obehrát daleko před svou brankou a DAVID VACEK s klidem poslal míč do prázdné brány.
     
    11
    Gólman Kohoutovic Labuda se teď vytasil s parádním zákrokem, když přeskočil celou šíři branky, aby zastavil míč letící do pravého rohu.
     
    8
    Liberec právě vstřelil branku!
    ADAM VANÍČEK se prohnal obranou, obskočil si gólmana Labudu a poslal mu míč za záda.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:22.

    Marek Baloun

    Branky: 8. Vaníček, 12. Vacek


    TJ Tatran Kohoutovice:
    FC Slovan Liberec: