Příbram – Hertha 0:2 (kon.) | Šumperk – Anderlecht 0:8 (kon.) | Hrusice – Ml. Boleslav 0:4 (kon.)
Kohoutovice – Ostrava 0:1 (kon.) | Česká Třebová – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prachatice – Bohemians 1905 0:6 (kon.) | Schalke – Olomouc 0:1 (kon.)
Slavia – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Jihlava – Lanškroun 1:1 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Opava 0:2 (kon.) | Sparta – Slovácko 2:1 (kon.) | Karviná – Xaverov 3:2 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 3:0 (kon.) | Sp. Brno – Hodonín 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Hlučín 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Roudné 7:1 (kon.) | Monaco – Liberec 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hertha 0:2 (kon.)
Brno – Anderlecht 1:6 (kon.) | Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 0:2 (kon.) | Prachatice – Ostrava 2:2 (kon.)
Schalke – Ústí n. L. 0:0 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Jihlava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Olomouc 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Karviná – Lanškroun 1:4 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Opava 0:4 (kon.)
ACS Kinder – Slovácko 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Xaverov 2:0 (kon.) | Monaco – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
Příbram – Hodonín 1:1 (kon.) | Šumperk – Hlučín 1:1 (kon.) | Hrusice – Roudné 4:1 (kon.)
Kohoutovice – Liberec 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovan Bratislava 2:1 (2:0 po pen.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Anderlecht 3:4 (kon.) | Hertha – Sparta 0:1 (kon.) | Roudné – Prachatice 1:4 (kon.)
Sparta Praha dívky – Kohoutovice 1:1 (2:1 po pen.) | Xaverov – Liberec 5:0 (kon.) | Hrusice – Ostrava 2:3 (1:3 po pen.)
Ústí n. L. – Anderlecht 1:9 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:0 (2:3 po pen.) | Slavia – Hertha 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Táborsko 2:1 (kon.) | Lanškroun – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Karviná 0:0 (2:0 po pen.) | Jihlava – Monaco 1:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav 1:1 (1:2 po pen.) | Slovan Bratislava – Hertha 0:0 (0:1 po pen.) | Hlučín – Sp. Brno 0:1 (kon.)
Slovácko – Příbram 1:1 (0:1 po pen.) | Brno – Česká Třebová 0:0 (1:3 po pen.) | Šumperk – Hodonín 1:2 (kon.)
ACS Kinder – Schalke 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Opava 0:1 (kon.) | Olomouc – Ústí n. L. 6:1 (kon.)
Slavia – Luceafarul Kluž 2:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:2 (2:3 po pen.)
po penal. (1:3)
FC Zbrojovka Brno
0:0
FK Česká Třebová
Neděle 10.09.2017, 14:00 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • O 15. - 16. místo
     
    Konec zápasu. (14:32:12)
     
    3. série
    1:3
    ? proměňuje.
     
    2. série
    1:2
    ? proměňuje.
     
    2. série
    0:2
    ? proměňuje.
     
    1. série
    0:1
    ? neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    ? proměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    15
    Základní doba skončila.
     
    13
    Nuda, nuda, šeď, šeď. Hraje se opět pouze na středu hřiště bez šancí.
     
    10
    Zbrojovka měla zatím největší příležitost. Ze střední vzdálenosti trefila tyč!
     
    8
    Pro fanouška ofensivního fotbalu je tohle utkání opravdu na špatné úrovni.
     
    6
    Stále nevidíme žádné velké příležitosti, hraje se sice běhavý, ale nudný fotbal.
     
    4
    Hraje se převážně na středu hřiště, zatím ale bez větších šancí na vstřelení branky.
     
    2
    Zbrojovka má zatím více míč na kopačkách, jejich útočné snaze ale chybí nějaký nápad na finální přihrávku.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    FC Zbrojovka Brno: Doubek – Drábek, Ferlay, Filipín, Hájek, Hublík, Kadlec, Klíma, Konečný, Krejčí, Pachl, Pevný, Souček, Zoran

    FK Česká Třebová: Brejcha, Deml, Hanik, Hýbl, Jansa, Jelínek, Kovář, Kumpošt, Mazura, Ondráš, Řehák, Slezák, Šumbera, Švanda.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

    Karel Milec

    Branky:

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    0:1   ? (CET)
    0:1   ? (BNO)
    2. série:
    0:2   ? (CET)
    1:2   ? (BNO)
    3. série:
    1:3   ? (CET)


    FC Zbrojovka Brno: Doubek – Drábek, Ferlay, Filipín, Hájek, Hublík, Kadlec, Klíma, Konečný, Krejčí, Pachl, Pevný, Souček, Zoran
    FK Česká Třebová: Brejcha, Deml, Hanik, Hýbl, Jansa, Jelínek, Kovář, Kumpošt, Mazura, Ondráš, Řehák, Slezák, Šumbera, Švanda